مرحله نهایی مسابقات: قانون نظم و رئیس جمهور در مقابل معترضان

توسط DARLENE SUPERVILLE, TIM SULLIVAN و هارون موریسون

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد به استقرار نظامی به “تسلط بر خیابان های” آمریکا و نیروهای فدرال به دنبال خود منجر به شدت پاکسازی واشنگتن پارک از معترضان با گاز اشک آور به طوری که او می تواند راه رفتن به کلیسا و مطرح با یک کتاب مقدس. در سراسر کشور شهرستانها فرا گرفته بودند در بیشتر خشونت و تخریب است.

در شهر نیویورک تظاهرات بدون خشونت بودند مربوط توسط مردم فوق العاده نمای ویندوز در نزدیکی مرکز راکفلر و شکسته شدن درب به طبقه میسی store on 34th Street, littering بخش هایی از منهتن با شیشه های شکسته. یک وسیله نقلیه کشت و زرع از طریق یک گروه از مأموران اجرای قانون در یک تظاهرات در بوفالو زخمی شدن حداقل دو.

تظاهرات فوران از فیلادلفیا که در آن صدها نفر از معترضان ریخته بر روی یک بزرگراه در قلب این شهر به آتلانتا که در آن پلیس با شلیک گاز اشک آور در تظاهرات به نشویل که در آن بیش از 60 سربازان گارد ملی را سپر ضد شورش به درخواست مسالمت آمیز معترضان که جمع شده بودند در مقابل تنسی دولت کاپیتول به افتخار جورج فلوید.

اطرافیان شان جونز که تماشا به عنوان مردم غارت لوکس فروشگاه در منهتن شیک سوهو محله توضیح داد: تخریب این راه: “مردم از این پس دفعه بعد قبل از آنها فکر می کنم در مورد تلاش برای کشتن یکی دیگر از سیاه و سفید, شخص, آنها در حال رفتن به مانند ‘لعنت به ما نمی خواهیم آنها را در اینجا انجام این … دوباره.'”

ناآرامی در مینیاپولیس به نظر می رسد برای ایجاد ثبات در همان روز فلوید برادر یک درخواست مهیجی برای صلح در محل که در آن یک افسر پلیس قرار داده و زانو خود را بر روی دستبند را گردن تا او را متوقف تنفس هفته گذشته است.

شمار تلفات ناشی از ناآرامی ها شروع به کوه از جمله دو نفر در شیکاگو و حومه. رئیس پلیس در لوییویل اخراج شد و پس از یک معشوق صاحب رستوران بود به قتل توسط پلیس و گارد ملی اجرای حکومت نظامی.

یک افسر کشته شد و مدت کوتاهی قبل از نیمه شب در نزدیکی سیرک سیرک کازینو در لاس وگاس. پلیس تا به حال هیچ فوری کلمه در این افسر بیماری است. چهار افسر بودند به ضرب گلوله در خیابان Louis, میزوری, که در آن پلیس گفت: آنها انتظار می رود به بهبود می یابند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به تصویر کشیده شده خود را به عنوان یک hard-nosed, قانون-و-سفارش جمهور با پلیس فدرال تحت فرمان وادار به عقب صلح آمیز تظاهرکنندگان با گاز اشک آور به طوری که او می تواند مطرح با یک کتاب مقدس در خارج از یک کلیسا آسیب دیده.

ظهور پس از دو روز از نظر او تهدید از کاخ سفید باغ گل رز برای استقرار “هزاران و هزاران نفر” از نیروهای ایالات متحده. سپس او ساخته شده یک پیاده روی در سراسر پارک لافایت به یک خانه از عبادت شناخته شده به عنوان “کلیسای رئیس جمهور.”

عکس op محکوم شد توسط اسقفی اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص.

“رئیس جمهور فقط با استفاده از یک کتاب مقدس و یکی از کلیساها از اسقف نشین به عنوان یک پس زمینه برای یک پیام تضاد به تعالیم عیسی و همه چیز را که ما کلیسا مخفف” او گفت:.

برای نزدیک به یک هفته پس از فلوید مرگ تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات روز تبدیل شد به هرج و مرج در شب. بسیاری از بیان نا امیدی که پس از سالها به دنبال اصلاحات اقلیت هنوز هم رنج می برند و می میرند در بازداشت پلیس. با بسیاری از جنبه های جامعه و اقتصاد مختل coronavirus همه گیر مردم خواستار تغییرات اساسی در سراسر کشور است.

“ما شده اند نشسته در یک انبار باروت برای برخی از زمان و آن را به پشت سر هم” فیلادلفیا کمیسر پلیس دانیل یاغی گفت.

رئیس جمهور به دنبال دوره دوم خود در دفتر متعهد به استفاده از نیروی بیشتر برای جلوگیری از خشونت است.

اگر فرمانداران نمی استقرار گارد ملی در تعداد کافی برای “تسلط بر خیابان های ناروا” گفت: ارتش ایالات متحده را به “سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

“ما بزرگترین کشور در جهان” رئیس جمهور اعلام کرد. “ما قصد داریم به نگه داشتن آن امن است.”

به عنوان تهمت صحبت کرد, پارگی کپسول های گاز می تواند صدای انفجار.

یک استقرار نظامی با مغلوب ساختن پیشی جستن به ایالات متحده را خیره کننده مداخله فدرال به ندرت دیده می شود در تاریخ آمریکای مدرن. آن را درو مقایسه به سال 1968 زمانی که ریچارد نیکسون زد به عنوان قانون و نظم نامزد پس از شورش پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور

دقیقه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به صحبت کردن پلیس و سربازان گارد ملی آغاز شد به شدت از بین بردن صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز از پارک لافایت در سراسر خیابان را از کاخ سفید که در آن آنها شعار علیه خشونت پلیس و فلوید مرگ است.

پنج ماه قبل از روز انتخابات, رئیس جمهور روشن ساخته است که او می خواهد سهام خود را از انتخاب مجدد تلاش بر متقاعد کردن رای دهندگان که خود را قوی بازو رویکرد موجه به سرکوب شدید ترین ناآرامی های مدنی پس از دهه 1960 است. او کمی تلاش به آدرس نارضایتی از آمریکایی ها و دیگران خشم فلوید مرگ و معضل خشونت پلیس را تضعیف میکند چه مبارزات انتخاباتی خود امیدوار خواهد بود افزایش درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی.

این صحنه در اطراف کاخ سفید به نظر می رسد به دقت هماهنگ شده. به عنوان جمعیت معترضان رشد دادستان کل ویلیام بار وارد در پارک لافایت به دنبال بیش در تظاهرات و ازدحام از اجرای قانون است. هنگامی که مسیر خود را پاک بود تهمت که به ندرت در مراسم کلیسا و سپس از طریق پارک رفتیم و برگزار شد تا یک کتاب مقدس نما برای عکس ها با سفید, گروه مشاوران.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “استفاده نظامی به فشار یک اعتراض مسالمت آمیز به طوری که او می تواند یک عکس op در یک کلیسا است.”

قانون فدرال مجوز رئیس جمهور برای اعزام ارتش به متحده برای سرکوب این قیام و یا اگر یک کشور هجوم قانون فدرال کارشناسان حقوقی گفت. اما مقامات در نیویورک و کشورهای دیگر اظهار داشت که رئیس جمهور ندارد یک طرفه مناسب برای ارسال در نیروهای مقابل را از دولت های محلی.

اوایل روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت فرمانداران در یک ویدئو کنفرانس که آنها “شبیه احمق ها” برای استقرار و حتی بیشتر سرباز گارد ملی. “بسیاری از شما ضعیف است,” او گفت:.

“شما رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک دموکرات را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه به عنوان “rantings از ناامن مرد در تلاش برای نگاه قوی بعد از ساختمان خود را در تمام فعالیت های سیاسی در نژادپرستی است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دموکرات نامزد ریاست جمهوری قول داد به آدرس نژادپرستی نهادی در 100 روز اول در دفتر. او ملاقات حضوری با رهبران دلاور و همچنین در یک نشست مجازی با-شهر شهرداران.

بایدن گفت: نفرت ظهور “هنگامی که شما کسی را در قدرت که تنفس اکسیژن به نفرت است.”

بیش از 5600 نفر در سراسر کشور بازداشت شده اند طی هفته گذشته برای ارتکاب به سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

سالیوان و موریسون گزارش از مینیاپولیس. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر ایالات متحده کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>