ما باید تاخیر چک دود به دلیل coronavirus?

س: در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ما دستور به ماندن در خانه ما جز به نیازهای ضروری مانند مواد غذایی و مراقبت های پزشکی. در عین حال این گروه از وسایل نقلیه موتوری است که هنوز هم نیاز به چک دود برای ثبت نام تمدید شود. من نمی بینم که چگونه است که ضروری است در حال حاضر سرویس. من رفتم به سایت راهنمایی و رانندگی به تمدید و در واقع آن نیاز به بررسی دود. من به نام یک محلی دود-بررسی سایت و باز کردن آن است. اتحاد راهنمایی و رانندگی در نظر گرفته شده این موضوع ؟

– پاتریس راسل لاگونا هیلز ،

A. بله.

اول دولت نشده تعطیل دود-بررسی امکانات.

“دود بررسی ایستگاه های در حال ثبت نام خودرو-تعمیر نمایندگی و خواهد سقوط به ضروری ‘تعمیر خودرو و تعمیر و نگهداری “دسته بندی” مت Woodchekeسخنگوی وزارت کالیفرنیا از مصرف کننده امور گفت: صدای بوق.

اما Woodcheke افزود: دولت های محلی ممکن است خود را داشته بخشنامه. بنابراین یک شهر یا شهرستان می تواند یک دیدگاه متضاد.

صدای بوق نشان می دهد فقط در حال انتظار آن را – همه ما مشکلات بزرگتر در طول این بیماری همه گیر از یک برچسب ثبت نام که منسوخ شده است ،

بیشتر در مارس 16, راهنمایی و رانندگی خواسته افسران پلیس در بیانیه ای “به ورزش اختیار به مدت 60 روز در اجرای آنها از راننده مجوز و ثبت نام خودرو تاریخ انقضا.”

صدای بوق را دوست دارد به این باور است که بسیاری از پلیس ها fair-minded, شیک پوش های عامیانه و نمی استناد شما برای اینکه دیر به اضافه کردن یک جدید برچسب ثبت نام به صفحه شما اگر همه گیر شده که به lateness.

در حال حاضر اگر کسی قطعه سازی در مورد ثبت نام است که متخلف به مدت شش ماه به خوبی صدای بوق شرط ol’ استناد کتاب در حال آمدن است.

دولت را اداره تعمیر خودرو – که تنظیم دود-بررسی صنعت – نشان می دهد که اگر شما می توانید یک وسیله نقلیه دود-تست شده در حال حاضر به دلیل یک بیماری همه گیر مربوط به سفارش و یا بخشنامه پیش بروید و کامل هر چیز دیگری با ثبت نام از جمله پرداخت هزینه.

با راهنمایی و رانندگی و دفاتر بسته شما می توانید این کار را در dmv.ca.gov.

زمانی که ساحل روشن است که دود چک کنید که کسب و کار می تواند به احتمال زیاد فقط انتقال مستقیم به راهنمایی و رانندگی.

Q. آیا مردم می توانند با استفاده از یک همسفری لین که مشخص شده است برای سه نفر یا بیشتر در صورتی که دو نفر در یک ماشین است که تنها دو صندلی مانند کوروت?

– ریچارد Steingraber آناهایم

A. در جنوب کالیفرنیا.

این طرز فکر است که همسفری لین است که به حرکت بسیاری از مردم پس از سوار خود را با ظرفیت نیست ،

“وجود چند استثنا در این قانون” گفت: Gina Jojolaیک افسر و سخنگوی گشت بزرگراه کالیفرنیا در لوس انجلس منطقه ایستگاه که گشت ال مونته Busway. “اما تا کنون دو نفره کوروت نوشته شده به قانون به عنوان یک اضافی استثنا.”

ال مونته Busway یک 11-کشش مایل از ال مونته به مرکز شهر لس آنجلس در امتداد اتوبان 10 ارائه می کند وسایل نقلیه عبور برای دور زدن ازدحام در صورت داشتن سه یا بیشتر سرنشینان.

شما می توانید هاپ به Busway در یک Vette, ریچارد, اما شما مجبور به پرداخت عوارض.

آن رایگان است ترین زمان با سه کارکنان در سال 91 بیان خطوط بیش از حد, اما دو سرنشینه نمی توانید یک استراحت وجود دارد یا نه.

تنها در منطقه خلیج سان فرانسیسکو با توجه به Caltrans وسایل نقلیه طراحی شده برای تنها دو اشغال مجاز برای برخی از این دلیل در این سه به علاوه carpool تا زمانی که هر دو صندلی ها پر شده است.

Honkin’ واقعیت: نشانه رفت و تا ماه گذشته اعلام پنج-کشش مایل از 215 آزادراه در سن برناردینو کانتی نزدیک به 15 آزادراه تبادل به عنوان “سزار چاوز بزرگراه یادگار” گفت: Shane مسعودیک Caltrans سخنگوی.

این Chicano لاتین حزبی از سان برناردینو شهرستان برداشت $4,517.23 برگه به افتخار این اواخر فعال استفاده می شود که بدون خشونت راه برای افزایش شرایط کارگران مزرعه.

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به [email protected] او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>