باید من کارم? کالیفرنیا پدر و مادر دست و پنجه نرم کردن با مدرسه در میان گزینه های همه گیر

توسط Ricardo کانو و لورن Hepler | CalMatters

آنها نگران چه کسی را برای مراقبت از فرزندان و تا چه حد تحصیلات خود را اسلاید.

آنها مشتاقانه در انتظار جزئیات بیشتر در چه آموزش از راه دور خواهد شد و در واقع شبیه به این سقوط, امیدوار, اما شک و تردید است که وجود خواهد داشت بیشتر ساختار و پشتیبانی از بهار سه ماهه از بحران آموزش و پرورش است که بسیاری از چپ ناراضی.

آنها با عصبانیت شبکه در Facebook و همسایه در ده ها هزار نفر به صورت آموزش غلاف یا ترتیب مهد کودک. آنها قرار داده ایم تعداد زیادی از تماس های محلی خدمات تدریس خصوصی در جستجوی کمک کند. برخی تعجب می کنم که فرزند خود را — اجازه دهید به تنهایی نظارت بر کلاس های آنلاین — در حالی که آنها کار ضروری شغل.

پدر و مادر بیش از 5.9 میلیون کالیفرنیا K-12 کودکان در حال تقلا برای انطباق با یک واقعیت جدید بدون مدارس به فرستادن فرزندان خود به. نود و شش درصد از دولت کل ثبت نام تماس یکی از 37 شهرستانهای در حال حاضر در دولت دیده بان لیست خانه. بسیاری از دانش آموزان هنوز هم از کامپیوتر و اینترنت ضروری برای اتصال آنلاین و تحقیقات به طور فزاینده ای نشان داده نابرابر تلفن آموزش از راه دور در زمان در دانش آموزان محروم که فاقد فرصت به معنی درگیر شدن در یادگیری است.

بسیاری از معلمان و پدر و مادر باقی می ماند نگران است که از لحاظ جسمی بازگشایی مدارس در حالی که coronavirus موارد افزایش بیشتر از دولت را به مخاطره می اندازد مربیان و دانش آموزان و گسترش بیشتر این ویروس.

مدارس که صرف هفته ابداع طرح های اجتماعی از راه دور کلاس های درس هنوز هم عدم حمایت مالی از دولت فدرال آنها می گویند که آنها نیاز به با خیال راحت بازگشایی شده است. هفته گذشته به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پرده برداری از شرایط جدید است که به طور موثر در را بست برای اکثر مدارس برای شروع مدرسه با فرد آموزش تا زمانی مربوطه شهرستانهای ثبات عفونت و بستری شدن در بیمارستان.

در حال حاضر میلیون ها نفر از پدر و مادر کار مانند ربکا هیل در چیکو باید در اب راه رفتن را از طریق به طور مداوم در حال تحول حالات در مورد سال تحصیلی پیش رو وزن دوقلو عوامل استرس زا چگونه طولانی مدت تعطیلی دانشگاه را تحت تاثیر قرار خواهد فرزندان خود را در یادگیری و ذهنی و همچنین امرار معاش خود را.

Kyla هیل 5 سمت چپ و Kaden Hill, 7, راست, بازی در حیاط خلوت خود در خانه خود در چیکو در 23 ژوئیه سال 2020 است. عکس Salgu Wissmath برای CalMatters

اما هیل, 38, همچنین پشت در محل کار به عنوان یک کد بازرس در کشور همسایه یوبا سیتی County, جایی که او به صرف روز خود را از حوزه بیرون ساختمان, مزاحمت تلفنی و غیر قانونی ماری جوانا رشد می کند در روستایی در شمال شهرستان.

چند هفته پیش هیل و بحث که آیا برای انتخاب کردن برای صبح یا بعد از ظهر در کلاس های حضوری تحت پیشنهادی ترکیبی برنامه ریزی — اضطراب-ایجاد چشم انداز از شوهرش است که سیستم ایمنی به خطر بیافتد و دریافت دیالیز سه روز در هفته.

پس از منطقه خود گفت: هفته گذشته که آن را به شروع سال آنلاین, سوال شد که آیا برای ثبت نام تمام وقت در یک مدرسه آنلاین ارائه شده توسط منطقه که تپه است که با تکیه به سمت به حداقل رساندن شانس است که شوهر او را مریض در صورتی که مدارس دوباره باز در فرد است. مدرسه در منزل ممکن است یک گزینه اگر آنها تا به حال ،

یک چیز مطمئن است: “ما قطعا نمی باید توانایی برای من کار نمی کند” گفت: تپه نان آور خانواده است.

سوالات پاسخ داده نشده

در لس آنجلس Tunette پاول را سه پسر شروع سال جدید تحت آموزش از راه دور, اما جزئیات تا کنون باقی می ماند پراکنده سه هفته قبل از مدارس شروع آموزش اضافه کردن استرس چگونه او و همسرش ضروری کارگر را در کار و همکاری-آموزش بچه های خود را.

به عنوان آن بود زمانی که آن را در ابتدا بسته مدارس در اواسط ماه مارس L. A. متحد عظیم منطقه 600,000 دانش آموزان ایجاد یک اثر موج دار شدن در سراسر کشور که در آن گفت: جولای 13 که این امر آغاز سال با تمام وقت و آموزش از راه دور با استناد به افزایش موارد در این شهرستان است.

سرپرست Austin Beutner و رهبران مدرسه در سراسر کالیفرنیا گفته اند خانواده هایی که آموزش از راه دور برنامه ها خواهد بود دقیق تر و قوی تر از آنچه در مدارس ارائه شده در این بهار. جدید ایالت استاندارد برای آموزش از راه دور تلاش خواهد کرد به نگه داشتن مدارس پاسخگو و دانش آموزان خواهد بود مدرج برای کار خود را.

بررسی های اخیر توسط صحبت کردن در لس آنجلس بر اساس پدر و مادر گروه حمایت گسترده ای یافت و نابرابری در میزان آموزش زنده سیاه پوست و لاتین دانش آموزان در بهار امسال در مقایسه با سفید همسالان. بسیاری از ناراضی بودند که چگونه کوچک زندگی می کنند و یا همزمان آموزش دانش آموزان خود را دریافت کرد و گروه های فلسطینی در این منطقه به جمع آوری ورودی از پدر و مادر بیش از چگونه به منظور بهبود آموزش از راه دور.

چند پرسش انتقادی بدون جواب باقی می ماند برای پاول و دیگر پدر و مادر به عنوان اولین روز مدرسه تساوی نزدیک تر است.

چه خواهد شد در این روز در مدرسه چگونه است ؟ وجود دارد خواهد بود مطابق زمان شروع هر روز برای برنامه ریزی روز کاری خود را در اطراف ؟ چقدر زمان صورت خواهد بچه های خود را با معلمان خود و او 11 ساله دریافت بیشتر زندگی می کنند تعامل از weekly one-hour check-ins از این بهار ؟ خواهد منطقه توزیع دستگاه های جدیدتر به جای منسوخ آنهایی که منجر به چندین ویژگی های سردرد آخرین بهار ؟ وجود دارد خواهد بود برای حمایت از پاول را kindergartner و دیگر دانش آموزان جوان هنوز ماهر در استفاده از تکنولوژی را یاد بگیرند ؟

“من نمی دانم که هر یک از آن. من می دانم که هیچ کدام از آن. این نگرانی به من گفت:” پاول مدیر موقت از دانشگاه UCLA پدر و مادر پروژه یک مخزن فکر می کنم با هدف بهبود مشارکت والدین در مدارس.

پاول قدیمی ترین پسر 11 ساله وارد کلاس ششم شده است نه مشتاق ادامه آموزش از راه دور. او به ویژه نگران او جوانترین پسر 5 ساله که شروع خواهد شد مهد کودک در بلدوین تپه ابتدایی. بسیاری از دانشگاهیان معتقدند دانش آموزان جوان باید در میان اولویت بندی گروه برای وارد شدن به فیزیکی کلاس های درس پس از آن منطقی امن برای انجام این کار با این استدلال که دانش آموزان ابتدایی پایه اغلب به از دست دادن از دور شدن از کلاس های درس.

“او می داند که او را برای رفتن به یک مدرسه جدید” پاول گفت: “اما من فکر نمی کنم او را به طور کامل درک که رفتن به یک مدرسه جدید در حال رفتن به اتفاق می افتد در اتاق خود را به طوری که دشوار است.”

DIY آموزش و پرورش

با مدارس سراسر کشور برنامه ریزی برای آموزش از راه دور شروع می شود پدر و مادر بهره در تنظیم “آموزش غلاف” است که در آن گروه کوچکی از دانش آموزان توسط یک معلم یا معلم رشد کرده است.

شانون مولیگان صاحب مارین آموزگار دیده است که خود به خود علاقه دست اول.

“به محض این که رژیم صهیونیستی. Newsom اعلام کرد مدارس نمی خواهید برای باز کردن گوشی من زنگ زد و هر روز در تمام طول روز برای چهار روز در یک ردیف” مولیگان گفت: با پدر و مادر پژوهنده در مورد معلمان یا مربیان مایل به شرکت در آموزش غلاف.

شانون مولیگان صاحب مارین آموزگار اجرا می شود کسب و کار خود را از سن رافائل خانه در 23 ژوئیه سال 2020 است. او می گوید علاقه ای به او خدمات شرکت افزایش یافت پس از فرماندار گفت: اکثر مدارس را با استفاده از آموزش از راه دور برای شروع سال تحصیلی. عکس آن Wernikoff برای CalMatters

غلاف مفهوم جذب کرده است و هر کس از طبقه کارگر مامان پایین نگه داشتن شغل تمام وقت به دنبال آموزگار برای کمک به راهنمای دانش آموزان خود را در طول آموزش از راه دور به یک پدر به دنبال به امن یک معلم برای بیش از 60 ساعت در ماه به آموزش درسی مکمل آنچه که بچه ها خود را یاد بگیرند آنلاین.

مولیگان تدریس خصوصی شرکت که همچنین با این نسخهها کار میکند در این شهرستان به ارائه خدمات برای پرورش جوانان اتهامات نرخ ساعتی که بسته به مربیان تجربه است. فردی نرخ برای پدر و مادر رفتن دانش آموزان به اضافه pod با یک کلاه از پنج بچه ها. هنگامی که در داخل یک غلاف همه می پوشد ماسک خارج اجتماعی فاصله گرفته.

ترافیک در مولیگان سایت افزایش یافته است و 75 درصد از Newsom جولای 17 اطلاعیه. او گفت: تماس های بسیاری آمده از پدر و مادر با ورودی kindergartners با احتیاط چگونه کودکان را کرایه آموزش از راه دور.

“بسیاری از (پدر و مادر) به من گفت: هنگامی که آنها به نام ” من نمی خواهم به این اتفاق می افتد اما من مجبور به homeschool در حال حاضر'” مولیگان گفت.

پشتیبانی ناکافی

جامع اطلاعات فعلی در مورد چگونه پدر و مادر کار در حال تطبیق با تعطیلی مدرسه باقی مانده است دشوار است. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از پدر و مادر ایالت گذاشته شده است خاموش, کاهش ساعت کار یا ترک شغل خود و در زمینه بیکاری پس از نه فدرال اداره آمار نیروی کار یا کالیفرنیا توسعه اشتغال بخش شامل والدین وضعيت ماهانه گزارش. که به ویژه برای کارگران ضروری که در کالیفرنیا در حال نامتناسب سیاه پوست و لاتین و تجربه کرده اند بالاتر عفونت نرخ از سیاست تحلیلگران معمولا تکیه طولانی مدت آمار نظرسنجی برای ارزیابی وضعیت اقتصادی.

“من نمی دانم اگر ما فراموش می دانم که بسیاری در مورد آن دسته از خانواده ها به صداقت گفت:” کریستین شوماخر ارشد تحلیلگر سیاست در کالیفرنیا بودجه و سیاست مرکز که همچنین دستکاری او 6 ساله زوم کلاس در حالی که او با این نسخهها کار از راه دور. “واقعیت این است که بسیاری از خانواده ها واقعا تکاپوی تحت شرایط غیر ممکن است برای این کار.”

در Santa Cruz County, Erendira گرررو و تیم او در بر گرفتن خدمات اجتماعی در حال تلاش برای کمک به پر کردن شکاف برای پدر و مادر که کار در مزارع فروشگاه های مواد غذایی, تمیز کردن خدمات و دفاتر پزشکی از راه دور در نسخه های خود را شروع به سر و Papás برنامه برای پدران است. سلامتی check-ins در حال حاضر انجام می شود از طریق تلفن یا چت تصویری و بیش از 600 مراقبت از بسته های توزیع شده با پوشک و اسباب بازی و وسایل آموزشی مانند عروسک حباب و آهنگ ها در زبان انگلیسی و اسپانیایی.

هنوز همه گیر در معرض سوراخ بزرگ در سیستم مانند بیکاری اجاره کمک و مراقبت های بهداشتی به خصوص برای ثبت نشده خانواده.

“بخش بزرگی از برنامه های ما کار متمرکز بر ارتباط پدر و مادر با منابع در جامعه برای حمایت از نیازهای خود را” Guerrero گفت. “برخی از خانواده های ما هستند نه فقط به عنوان به اشتراک گذاری راحت نیازهای خود را از طریق تلفن یا ویدئو.”

مقررات موجود را ارائه می دهند محدود برای حفاظت از پدر و مادر کار با توجه به زمان درخواست کردن و یا جایگزین های دیگر به حقه بازی مدرسه و شغل. برای شرکت های با 25 یا بیشتر کارکنان کالیفرنیا کارگران تضمین شده پنج روز از کار برای حفاظت اضطراری تحت خانواده مدرسه مشارکت کنند. کالیفرنیا, خانواده, حقوق قانون اجازه می دهد تا کارگران در شرکت با 50 یا بیشتر کارکنان به 12 هفته برای یک فرزند جدید یا بیماری خانواده است. در ماه مارس دولت فدرال تصویب خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل به گسترش 12 هفته برای مدرسه, درگیری, اما آن را تنها به شرکت های با 500 یا کمتر کارکنان و مانع صنایع از جمله ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

برای بسیاری از خانواده ها که برگ “هیچ گزینه های زیادی گفت:” کاترین Wutchiett ارشد, کارکنان, وکیل, برای, سان فرانسیسکو, گروه حمایت از کمک های قانونی در کار است.

“ما همیشه توصیه می کنیم صحبت خود را با کارفرما دیدن اگر وجود دارد چیزی است که شما می توانید کار کردن با آنها” Wutchiett گفت. اما خارج از آن محدود استثنا “در پایان روز اگر کارفرما می گوید: شما باید در محل کار و نمی توان آنها را در محل کار و… وجود ندارد هر گونه تعهد قانونی خود به کارفرما بخشی به ادامه برگزاری کار خود را.”

سیاست آموزش و پرورش حمایت و معلم سابق الیوت Haspel شناور این ایده از یک “پدر و مادر Protection Program” مدل کردن بخشایش وام های ساخته شده برای کسب و کارهای تحت فدرال چک Protection Program اما چشم انداز اصلاحات عمده نامشخص است. یک لایحه از سانتا باربارا دموکرات هانا-بث جکسون, S. B. سال 1383 خواهد گسترش مورد نیاز دولت برای کارفرمایان به ارائه 12 ماه پرداخت نشده خانواده را ترک و به تصویب مجلس سنا دولت اما هنوز هم نیاز به ثبت نام کردن در مونتاژ. Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن طرح جهانی برای مهد کودک معرفی شده در این هفته می تواند کمک کند اما چند ماه دور در بهترین حالت.

در ضمن از راه دور مدارس ارائه یک مثال نخست از دولت ها به طور فزاینده ای قطبی اقتصاد است.

برخی از کارمندان از جیب شرکت ها به خصوص در فن آوری و صنعت ارائه شده شرکت-ابزارهای آنلاین بودجه اضافی پرداخت می شود, زمان و یا برنامه انعطاف پذیر است. بسیاری از کارگران ضروری را بدون مراجعه کنند. تلفات در اشتغال زنان و جنسیتی دستمزد شکاف بچه های تحصیلی و هزینه های کسب و کار از دیدن کارکنان ترک نیروی کار هستند فقط آغاز است.

“آنچه اقتصاددانان در نظر نمی اغلب به اندازه کافی است هزینه اقتصادی از فشار” گفت: تریسی Grose موسس اصلی از منطقه خلیج مشاوره کسب و کار بعدی منحنی استراتژی که خودش کمک کرد تا نظارت زوم کلاس ها برای کودکان دو کار همسایه ها در پاییز. “هنگامی که یک خانواده است تاکید کرد تلاش برای نگه داشتن یک سقف بالای سر خود نمی توان آنها را بهترین پدر و مادر آنها می شود.”

اموزش Przybyla یک Sacramento County, مادر, در حال تلاش برای پاسخ به دراز مدت سوال در کوتاه ضرب العجل قبل از کلاس رزومه. او با این نسخهها کار از راه دور برای یک شرکت خارج از کشور در حالی که شوهر او گزارش اش را به شهرستان می روم او را به حقه بازی کار خود تماس و سه ابتدایی-سن کودکان نیاز به آموزش و فناوری کمک کند. در حالی که او نمی خواهند به در تکیه دولت Przybyla در نظر گرفته می روم کار خود را به تمرکز بر مدرسه و فایل بیکاری با گسترش کمک های موجود برای پیمانکاران مانند او.

تا کنون او برگزار شد ،

“ما امیدوار به خرید یک خانه در شش ماه آینده, و من نیاز به یک کار” Przybyla گفت. “من نمی خواهم داد که, یا, و من فکر نمی کنم من باید برای قرار دادن در یک موقعیت برای تصمیم گیری بین یک کار فراهم می کند که برای خانواده ما و بچه های من’ تحصیل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagraelf bar 1500kronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotmobil ödeme bozdurbuy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynabahisnowcasinoslotaviator oynaokuldefteri.comsimdibahis girişbeylikdüzü korsan taksigüvenilir medyumgüvenilir medyumgüvenilir medyumşehirler arası nakliyatGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüen iyi forex şirketleridizipalizle.comantalya escort