زمانی که بچه ها حرکت بازگشت به صفحه اصلی می توان آن را هر دو برکت و غیر منتظره بار. تنظیم قوانین زمین یک شروع خوب است.

لذت بردن از شرکت خود را به فرزندان هنگامی که آنها حرکت می کند به خانه به طور موقت و اصلا احساس گناه در مورد درخواست آنها را به تراشه های خود را به اشتراک بگذارید.

س: ما دو جوان بالغ کودکانی که خواسته به حرکت در صفحه اصلی به زودی بعد از دانشگاه های خارج از کشور لغو کلاس های حضوری. ما البته از آنها استقبال به آنها کمک کند. به طور معمول آنها زندگی می کنند در طول سال که در آن, آنها, مطالعه, اما آنها قادر به تغییر جهت به انجام آن از راه دور. همه چیز خوب پیش رفت در ابتدا چون ما همه خیلی شلوغ بود. من و همسرم صاحب یک شرکت کوچک است که خوشبختانه نمی کاهش سرعت بیش از حد در طول بیماری همه گیر. اما در حال حاضر که ما در زندگی عادی ما فکر می کنم بچه ها در حال گرفتن یک کمی بیش از حد راحت است. هنگامی که ما به خانه از کار بچه ها که لازم نیست مقدار زیادی از کار این روز را می تواند در سهم خود را از کارهای خانه. آن را به یک سر دیگر شب هنگامی که همسر من بود گرفتار در ترافیک به خانه و من تا به حال در اواخر نشست. نه بچه گرفته بود آن را بر خود شام انتخاب کنید تا در اطراف خانه یا پیاده روی سگ. ما لازم نیست هزینه ای را اجاره و یا ارسال لیست کارهای عادی و روزمره مانند زمانی که آنها جوان بودند اما شاید ما باید. ما همه بزرگسالان و کشف آنها می خواهم بکشید و وزن خود را. ما انتظار بیش از حد ؟ ~دیل

یک: هر خانواده خود COVID-19 داستان و شامل بسیاری از بازگشت از فرزندان آنها دوباره به دلایل ضرورت اقتصادی, سلامت, و یا در غیر این صورت. برای بسیاری از خانواده ها این بار هم در طول قطعیت شده است پوشش نقره ای برای این بیماری همه گیر. در حالی که با هم می آید با مزایای آن بیش از حد از یک چیز خوب می تواند سخت ، اگر فرزندان خود شده اند خود را برای چند سال آنها به توسعه راه خود را از مدیریت زندگی خود و امور. ما ممکن است حتی آموخته به درک خود استقلال است.

برای پدر و مادر مورد استفاده قرار گرفتن به یک ریتم یک بار بچه ها را ترک می تواند سخت باشد. بسیاری از پیدا کردن آرام تنهایی کار خود را برای 20 سال گذشته کشیده از زیر آنها را. اما عادت کردن به آزادی می آید که با داشتن یک لانه خالی نیز می تواند تبدیل به یک تغییر طراوت. وجود دارد یک فرصت برای تمرکز بر ما اولویت مالی و پس از سالها زندگی پر مشغله و مراقبت از دیگران وجود دارد در نهایت اضافی “زمان من” یا “ما زمان است.”

هنگامی که ما بچه ها نیاز به کمک آن می توان اطمینان احساس که آنها به ما برای آنچه آنها نیاز دارند. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که نیازهای خود را نمی, چین با ما ؟ هنگامی که آنها نقل مکان کرد و در بازگشت به خانه آن را بیش از حد دیر به شماره گیری پشت ساعت و تنظیم برخی از قوانین زمین حاکم بر حرکت می کند اما آن را خیلی دیر نیست برای گفتگو در مورد چه کار می کند و چه چیزی نیست. با موج دوم ممکن است از این بیماری همه گیر بحث بیشتر مستندات و اقدامات اضطراری و ادامه داد: محدودیت در مسافرت های بین المللی آن هنوز هم می تواند هر تعداد از ماه قبل از فرزندان حرکت پشت خود را دوباره.

چگونه فرزندان آمدن به خانه پدر و مادر اثرات مالی

پدر و مادر اغلب دست کم گرفتن چه مقدار از آن اثرات توانایی های خود را به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی پرداخت بدهی و یا کار به سمت اهداف دیگر زمانی که آنها اجازه می دهد فرزندان بالغ خود را به زندگی در خانه های اجاره یا بدون های خانواده تعهدات در راه های دیگر. حتی اگر شما در مسیر خود را با اهداف امروز غیر منتظره رویداد زندگی, سلامت, موضوع و یا یکی دیگر از بزرگ اصلاح در بازار سهام می تواند شما را به مجموعه. اگر که اتفاق می افتد باید تا آنجا که فرزندان خود را خواهد شد امیدوارم خواهید برای کمک به آنها به احتمال زیاد نمی خواهد در یک موقعیت برای انجام این کار به دلیل آنها می شود حضور به زندگی خود و تعهدات.

این مهم است که تشخیص تفاوت بین کمک به بچه ها در طول یک بحران اولیه در مقابل اجازه دادن به آنها برای تبدیل شدن به وابسته به شما برای مدت طولانی. برای بچه ها به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به رسیدن به آن را نشانی از آنها زیانی اگر ما اجازه می دهد آنها را به freeload و به اشتراک گذاری در خانواده تعهدات.

4 دلیل که چرا به قید وثیقه آزاد بزرگسالان و بچه ها از نظر مالی

پرداخت به حرکت بازگشت به خانه می تواند به معنای به اشتراک گذاری با خانواده تعهدات

کودکان بیشتر از بزرگسالان نمی خواهید به حرکت به صفحه اصلی همه گیر است یا نه. و این اتفاق افتاد به سرعت است که شما به احتمال زیاد نمی باید فرصتی برای فکر کردن در مورد آنچه که بچه های خود را در خانه در حال حرکت واقعا یعنی تا زمانی که آنها ملاقات شما در آشپزخانه صبح روز بعد و قهوه گلدان خالی بود قبل از اینکه شما حتی ریخت و خود را برای اولین بار در جام حذفی. بچه ها شما هیچ ایده چه انتظارات شما هستند تا زمانی که شما به آنها بگویید به خصوص اگر شما در حال درمان آنها بیشتر مانند مهمان خانه از خانواده آنها است.

شارژ اجاره یک چیز است, اما شما همچنین می توانید یک مکالمه در مورد آنچه که های خانواده تعهدات به معنی به شما انجام این کار دیر یا زود. اما به یک مولد مکالمه در نظر اول این بدان معنی برای شما:

که تعهدات آیا شما می خواهید بچه های خود را برای به اشتراک گذاشتن ؟ پخت و پز و تمیز کردن بالا بسیاری از لیست.

● آیا شما می خواهید بچه های خود را به پرداخت حداقل برخی از اجاره ؟

● آیا شما آنها را می خواهید به پرداخت سهم خود از هزینه های خانوار به عنوان مثال مواد غذایی یا آب و برق ؟

● آیا می دانید اگر بچه های خود را به اندازه کافی درآمد قادر به پرداخت صورتحساب ؟

● وجود دارد خاص وظایف خانگی شما می خواهم آنها را در به عنوان مثال حیاط محل کار, راه رفتن سگ و یا گرفتن زباله ؟

● آنچه در مورد امور خود را? شما micromanaging و یا اجازه می دهد آنها را به انجام آنچه آنها نیاز به انجام?

● آیا پروژه های بزرگتر شما می خواهم آنها را برای کمک به شما به عنوان مثال نقاشی خانه ساختمان یک طبقه و یا تمیز کردن یک گاراژ پر از سال خاطره?

کمک به پروژه ها و یا کارهای روزمره می تواند یک راه عالی برای جبران پرداخت اجاره هنگامی که فرزندان بیشتر وقت و توانایی از پول است.

پیش بینی چگونه فرزندان خود را احساس

بعد فکر می کنم در مورد چگونه خود را در فیلم کودکان و نوجوانان ممکن است به احساس در اطراف در حال حرکت به خانه برگشت. به عنوان سپاسگزار به عنوان آنها را برای ایمنی خالص بسیاری از حرکت با اضطراب سخت و ناگهانی از ناامیدی و بسیاری از عدم قطعیت — که آنها تا به حال برای قرار دادن زندگی خود را در انتظار نگه داشته. برخی به طور ناگهانی احساس می کنم مثل یک نوجوان پله دوباره به دوران کودکی خود را در اتاق خواب به جای قادر به جوان بالغ آنها در حال حاضر هستند و ممکن است با کمال میل به سقوط به خود بیشتر بی خیال نوجوان راه اگر شما اجازه دهید آنها را.

برای کسانی که می توانند کار یا تحصیل از راه دور است که اجازه می دهد تا آنها را به حفظ حداقل برخی از اتصال به خود را قبل از همه گیر زندگی. اگر زندگی آنها از این است که در یک منطقه زمانی مختلف است که می توانید تنظیم به زندگی در خانه کمی مشکل تر است. و اگر آنها به سمت چپ یک شریک در پشت و یا شریک زندگی خود را رفت و برگشت به خانه بیش از حد از دست رفته خود را عزیزان می توانید کل وضعیت است که بسیار سخت تر است.

5 تا از مهم ترین چیزهایی که یک دانشگاه گراد می تواند برای انجام امور مالی خود را

یک خانواده جلسه ای برای تعیین چگونه به جلو حرکت کند

پس از شما تا به حال فرصتی برای فکر کردن در مورد شرایط خود را دور از گرما از لحظه ای که یک خانواده نشست. تنظیم زمان گذشته برای گفتگو بهترین راه برای اجتناب از بحث و نا امیدی. به بچه های خود را سر بالا که شما می خواهید به خانواده نشست و آنچه شما می خواهم به بحث در مورد. به این ترتیب آنها می توانید در مورد آن فکر می کنم بیش از حد و بحث شما می توانید تمرکز بر روی راه حل های که برای همه کار.

هدف شما باید برای پیدا کردن زمینه های مشترک — این قلمرو جدید برای همه شما. به اشتراک گذاری افکار خود را بدون خشم و سرزنش است. گوش دادن به آنچه که بچه های خود را می گویند و سعی کنید به درک نقطه نظر آنها. هر کس یک مقدار زیادی در جریان است در زندگی خود را در حال حاضر و ممکن است احساس اضطراب. بچه های خود را ممکن است ترس از شکست در اهداف خود و یا ناامید کننده شما با این COVID-19 شکست برنامه های خود را. جلسه partway و به دنبال چیزهایی که شما می توانید یادگیری از یکدیگر آن را آسان تر برای لذت بردن از همه از این با هم.

خط پایین در بزرگسالان و بچه ها در خانه در حال حرکت در طول همه گیر

وجود دارد هیچ آسیبی در به دنبال راه هایی برای کمک به خود و فرزندان بازگشت به خانه های خود را هنگامی که آن را بی خطر است و عملی به انجام این کار. اما با توجه به عدم اطمینان از گیر این احتمالا واقع بینانه هدف اصلی از آنجا که هیچ کس نمی داند چگونه این هفته گشوده خواهد شد. لذت بردن از شرکت خود را به فرزندان هنگامی که آنها حرکت می کند به خانه به طور موقت و اصلا احساس گناه در مورد درخواست آنها را به تراشه های خود را به اشتراک بگذارید. اگر آنها پول نقد برای انجام این کار آنها می تواند کمک به در راه های دیگر. آمدن به خانه بعد از کار و نشستن برای یک شام آماده شده توسط پسر یا دختر خود را درمان است, به خصوص اگر آنها را انجام دهید تمیز کردن بیش از حد!

مربوط به خواندن:

چرا Messing تا از نظر مالی ممکن است برای شما فیلم کودکان و نوجوانان

استقراض از بانک از پدر و مادر ممکن است یک ایده بد

حرکت از پدر و مادر خود را’ خانه – گرفتن آن را حق اولین بار

اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net