تفنگ ساچمهای منطقه حذف لایحه دستاوردهای کشش

مقامات گفت که با توجه به انعطاف پذیری گوزن جمعیت و پیشرفت های اخیر در تکنولوژی سلاح گرم در این مناطق ممکن است دیگر مورد نیاز است. و اگر قانون با هدف خلاص شدن از آنها تایید شده است آن را باز جنوبی و غربی مینه سوتا به استفاده از تفنگ برای اولین بار در سال.

وزارت امور خارجه مجلس نمایندگان گذاشته شد بیش از نسخه خود را از منطقه حذف لایحه در چهار شنبه, مارس 11 معنی آن می تواند اضافه شده به یک اتوبوس لایحه برای آینده در نظر میگیرد. نسخه از این لایحه معرفی شدند در هر دو قانونی اتاق در سال گذشته است.

تفنگ ساچمهای-تنها مناطق استفاده شده است در مینه سوتا در یک فرم و یا دیگری برای دهه هر چند مرزهای خود را با تغییر زمان. آنها کمتر به شکارچی ایمنی دولتی از آنها با گوزن جمعیت مدیریت.

بنابراین در تلاش برای محافظت از گله اعداد تنظیم کننده دولت شروع نیاز به شکارچیان تنها به استفاده از تفنگ ساچمه ای لود شده با راب در بخش های خاصی از دولت است. این تفکر بود که آنها را گوزن سخت تر به شکار و کشتن.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اما تشکر. کریس Swedzinski R-گنت خانه لایحه پیشرو حامی, گفت که دیگر مورد. مدرن تفنگ و اسلحه انواع خاصی از آن نیز مجاز در این مناطق باید محدوده و قدرت قابل مقایسه با مدرن تفنگ.

“زمان تکنولوژی در حرکت است که به طور کلی جهت” Swedzinski گفت: در مصاحبه اخیر است.

مینه سوتا شکارچیان گوزن انجمن, مدیر اجرایی, Craig Engwall اشاره می کند که بسیاری از اسلحه می توانید بار و آتش تفنگ دور بیشتر محو کردن خطوط. برخی از مناطق حتی اجازه می دهد تا تفنگ برای شکار گرگ صحرایی امریکای شمالی.

که همه begs سوال Engwall گفت: از اینکه تفنگ محدودیت در گوزن است با احترام.

“و آن را مانند به نظر می رسد در بسیاری از راه های آن است” Engwall گفت.

با کشورهای همسایه مانند ویسکانسین پس از انجام دور با تفنگ ساچمهای مناطق سال پیش Engwall گفت: به تازگی آن را فقط ممکن است زمان برای مینه سوتا به دنبال کت و شلوار. او به نظر می رسد در کنار Swedzinski به صحبت می کنند به نفع لایحه در چهار شنبه خانه کمیته شنوایی.

در اوایل مصاحبه تلفنی گفت: حمایت برای حذف پیشنهاد به دست آورد کشش در انجمن سال گذشته است. شعبههای محلی این گروه که وجود دارد بیش از 60 تصویب قطعنامه ای برای حمایت از یک تفنگ ساچمهای لغو یک تقسیم آرا در نشست سالانه, او گفت:.

Engwall گفت که برخی از اعضای این گروه که در برابر قطعنامه رای داده بود تا از نگرانی برای شکارچی ایمنی. اما وزارت امور خارجه از منابع طبیعی ” موضع در این لایحه گفت: نشانه آن است که ایمنی ممکن است در معرض خطر.

Swedzinski گفت: این سازمان که نظارت بر ماهیگیری و شکار در دولت به نظر می رسد حمایت از این لایحه. هیچ DNR مقامات صحبت کرد و یا در برابر آن را در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>