آن بوده است نزدیک به پنج سال از مینه سوتا با استفاده از شماره 1 به طور کلی انتخاب در پیش نویس به انتخاب مرکز کارل-آنتونی شهرها و تیمبرولوز بدست نمی محسوسی بهتر — است که می گویند آنها هنوز هم وحشتناک است.

بسیاری اتفاق افتاده است پس از آن ، تیمبرولوز را ساخته اند بسیاری از تصمیم گیری های بد پس از ورود به NBA در سال 1989 و بسیاری از شهرهای خود را برای اولین بار NBA در فصل 2015-16. اما در برخی از نقطه شما باید به جای تعجب که آیا شهرهای نیست یکی از آنها است.

توسط KAT هنوز هم مرد گرگ ها می خواهند به ساخت اطراف ؟ تیمبرولوز نیست برنده بازی با شهرها در دادگاه پس از شکرگزاری, 17 مستقیم و زیان پس از چهارشنبه شب 127-120 از دست دادن به Atlanta Hawks در هدف قرار دادن مرکز.

شهرهای مینه سوتا است بهترین بازیکن به طور متوسط یک تیم بالا 26.9 امتیاز و 10.8 ریباند اما بازیکنان در حداکثر قرارداد باید چیزی بیش از یک تیم را بهترین بازیکن — یک اتاق قفل رهبر مثلا یا یک تیم می تواند به نمره در یک بازی پایین کشش.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

وینس کارتر ساخت آخرین هدف او مرکز ظاهر پس از نزدیک به 24 سال در NBA را انجام داد که روز شنبه هدف قرار دادن یک رقابت 3-اشاره گر به مهر و موم پیروزی با 34.5 ثانیه باقی مانده است. شهرها در بیشتر قسمت ها, نیم نگاه-علاقه مند به آنچه که در اطراف او.

در اواخر نیمه دوم مثلا شاهین شتافت upcourt در انتقال از دست رفته بلامنازع لیآپ و به سرعت به ثمر رساند در بلامنازع putback. شهرهای شفاعت با یک مقام رسمی که تماس نمی ناپاک زمانی که گرگ ها’ مرکز از دست رفته لیآپ قبلی در اختیار داشتن هرگز آن را به halfcourt.

اگر شما در حال رفتن به یک رهبر تیم یا کسی که به طور معمول نمرات برنده سبد, حداقل نمی شود که مرد — و نه زمانی که شما در حال ساخت یک تضمین $158 میلیون دلار از طریق 2023-24.

نگاه تیمبرولوز که بسیاری از مشکلات در حال حاضر. آنها کوچک نمی تواند شلیک نمی تواند اجرا ندارد و واقعی گارد نقطه و در روز سه شنبه از دست داده یک سوم از فهرستی از زمانی که رئیس جمهور از بسکتبال عملیات Gersson Rosas معامله دور هر چیزی که نبود میخ چرا که تیم خود را به تازگی از دست داده برای 12th بار متوالی است.

را که 13.

در حال حاضر اگر شما به طور متوسط حدود 27 امتیاز و 11 پرتاب ریباند در یک بازی به عنوان شهرهای است که آن را احتمالا آسان به فکر می کنم “هی مرد از آن من نیست.” اما تیمبرولوز از دست دادن ندارد با وجود شهرهای. او به عنوان مثال یکی از NBA بدترین بازیکن دفاعی به بالا به طور متوسط 115.2 امتیاز در هر 100 اموال.

توسط تست چشم او می دهد تا بیش از حد زمین در رنگ و نیست و همواره نگهبان در انتخاب و رول نان و کره از NBA جرائم. ESPN دفاعی واقعی علاوه منهای صفوف شهرهای 474th میان 479 رتبه بازیکنان. بنابراین شما می دانید که یک موضوع است.

برخی از این فقط به دلیل شهرها است که او یک 6-پا-11 و 250 پوند در مرکز اجرا-و-تفنگ 3-نقطه های سنگین لیگ — لایحه بیشتر Cartwright از Kevin Garnett. شهرهای ساخته شده است برای K. C. Jones’ سلتیکز نه گفتن فعلی Houston Rockets, از کجا می آید Rosas.

شهرهای ثابت با ارزش زمانی که تیمبرولوز به پایان رسید 14-سال حذفی ترمز در 2017-18 اما بود که جیمی باتلر تیم — و گرگ تقریبا از دست رفته برگشتی که ساقی از دست رفته یک دسته از بازی ها در اواخر قبل از بازگشت او به کمک مینه سوتا پیروزی انجام و یا می میرند به طور منظم فصل آخر برابر دنور.

قطعات و تیمبرولوز در حال حاضر در مدار. دنور برنده 54 بازی و یک سری حذفی در فصل گذشته و در 35-16 هستند سوم در کنفرانس غرب. مینه سوتا از دست رفته پلی آف فصل گذشته و سقوط به 15-40 پس از روز شنبه را از دست دادن به بدترین تیم در کنفرانس شرق.

در صفحه اصلی.

این نیست همه شهرهای’ گسل توسط هر کشش اما در حال حاضر که رسس رسما آغاز شده به دنبال فراتر از 2019-20 آن را غیر منطقی او را به تعجب می کنم اگر شهرها هنوز هم بنای خود را بازسازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de