کلانتر توصیه مسیرهای مختلف به آب را پوشش می دهد Grand Forks جاده های شهرستان

GRAND FORKS — چنگال بزرگ County Sheriff است هشدار عمومی برای جلوگیری از جاده های شهرستان که در نزدیکی رودخانه ها و creeks افزایش است.

“آب در حال افزایش است تا واقعا سریع گفت: چنگال بزرگ County Sheriff اندی اشنایدر. “شمال شرقی و جنوب شرقی جاده ها در امتداد لاک پشت رودخانه و زغال سنگ نهر در حال رفتن زیر به سرعت.”

در واقع اشنایدر برجسته شن جاده ها به عنوان خطرناک ترین. از سرریز آب در این جاده ها می تواند فریب به عنوان رانندگان همیشه نمی توانید تشخیص شن-جاده تحت پوشش و عمق آب است که آن را پوشش می دهد.

“شما می توانید یک 6 اینچ به 6 پا شکاف در جاده,” او گفت:. “وسیله نقلیه خود را خواهد بود،”

اشنایدر برآورد آب در بعضی از نقاط می تواند بیش از یک پا ، در آن طول می کشد فقط 6 اینچ به حرکت ماشین.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پس از 31 مارس حداقل یک ماشین به پایان رسید تا در زیر آب همراه با تجهیزات ساخت و ساز با توجه به گزارش پلیس.

افزایش آب تنها ممکن است در گرند فرک شهرستان در طول چند روز آینده, اما یخ مربا می تواند اضافی ایجاد سیل مشکلات در امتداد رودخانه ها و شاخه های فرعی در منطقه است.

“در حال حاضر ما بیش از 20 جاده های بسته در میان شهرستان بزرگراه بخش و شهرک های” اشنایدر گفت. “این اعداد در حال رفتن به نگه داشتن در حال افزایش است.”

اشنایدر توصیه به رانندگان برای جلوگیری از آب-پوشش جاده ها در هر زمان ممکن است.

“هشدار زمانی که شما در حال رانندگی در جاده ها بازگشت — به خصوص نمی توان به رانندگی در اطراف هر گونه موانع در صورتی که جاده بسته نشانه است. آن را به یک دلیل,” او گفت:.

هر کسی گرفتار رانندگی در اطراف بسته شده جاده ها می تواند خوب تا 250 دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>