ST. پل — دیلن Gambrell به ثمر رساند fluke هدف در اوایل دوره سوم برای شکستن بدون گل کراوات به عنوان کوتاه دست San Jose Sharks خراب NHL سر مربیگری اولین سوتا دین Evason شکست میزبان وحشی 2-0 بعد از ظهر شنبه, فوریه. 15.

Melker Karlsson اضافه شده خالی-شبکه هدف با 15 ثانیه باقی مانده به عنوان کوسه برنده برای چهارمین بار در گذشته خود پنج بازی. آن کارلسون پنجم هدف از این فصل و پس از بارکلی Goodrow گذشت جن به او در دو در هیچ یک استراحت.

Gambrell را برنده آمد و پس از سان خوزه defenseman برنت سوختگی بدبختانه جن نسبت خالص از بالای سمت چپ faceoff دایره. جن منعکس کردن Gambrell فوقانی بازوی چپ او به عنوان گره خورده است تا توسط مینه سوتا مت Dumba و trickled فقط داخل پست سمت چپ در 3:08 سوم. آن Gambrell سوم هدف از این فصل است.

سن خوزه goaltender مارتین جونز ساخته شده 39 موجب صرفه جویی برای اولین shutout این فصل است. جونز 1-9-1 با 3.70 اهداف-برابر میانگین و .874 صرفه جویی در صد در قبلی 11 شروع می شود. کوسه کشته شدن سه پنالتی از جمله یکی در اواخر دوره سوم.

وحشی دروازه بان الکس Stalock که کاهش یافته است به 10-3-2 در خانه در این فصل متوقف 19 20 عکس. Stalock شد 5-1-1 با 1.98 GAA و دو shutouts در قبلی خود هفت شروع می شود.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Evason بود به نام مینه سوتا مربی موقت جمعه پس از بروس Boudreau اخراج شد. وحشی کاهش یافته و به 7-4-1 در گذشته خود 12 بازی.

کوسه بازی بدون مهاجم Evander کین و defenseman اریک Karlsson.

کین شد به حالت تعلیق در بازی NHL بخش ایمنی برای elbowing وینیپگ defenseman نیل Pionk در کوسه’ 3-2 جاده پیروزی جمعه

Karlsson را از دست ندهید مانده از فصل بعد حفظ شکسته انگشت شست چپ که نیاز به عمل جراحی در بازی روز جمعه.

وحشی برگزار شد pregame مراسم به افتخار جناح چپ ژاک Parise یک مینیاپولیس, مادری که به تازگی بازی در 1000 هفتم NHL بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im