Shanley دفاع تعطیل رودخانه سرخ در شرق منطقه پسران بسکتبال

این Roughriders تلاش از طریق 30 درصد عملکرد عکسبرداری سه شنبه. نتیجه این شد یک 60-53 دست دادن به بازدید از فارگو Shanley در یک چهارم نهایی از شرق منطقه پسران دبیرستان مسابقات بسکتبال.

53 امتیاز شد بدترین سواران را به ثمر رساند در گذشته و نه بازی.

“هنگامی که شما شلیک مثل ما بود و زمانی که یک تیم در دفاع و همچنین Shanley آیا شما نمی خواهید برای برنده شدن بیش از حد بسیاری از بازی ها” رودخانه سرخ مربی کربی Krefting گفت. “ما تا به حال خوب باز به نظر می رسد. ما قطعا می تواند آن را به عکس. اما ما نمی تواند امروز.”

تیراندازی شامل 19-از-62 کلی از زمینه و فقط 2-از-20 در 3 نقطه تلاش است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Shanley در ضمن شات 19-از-43 (44 درصد) از این زمینه برگزار شد و یک 7-2 استفاده در treys — به راحتی حاشیه تفاوت. “هنگامی که ما مراقبت از توپ و صبر و حوصله ما همه حق توهین آمیز تیم” Shanley مربی تونی کاغذ گفت.

رودخانه سرخ شد در یک 29-29 کراوات زمانی که کوبه اسپرینگر آمار دو پرتاب آزاد برای باز کردن در نیمه دوم به ثمر رساند. اما Deacons به ثمر رساند 11 بعدی 13 امتیاز. کوئینسی اسمیت و Talon هافر هر ضربه 3-اشاره گر و روم Srejma تا به حال سه نقطه بازی در جهش.

پس از آن اجرا Shanley led هفت یا بیشتر از نقاط تا زمانی که نهایی 30 ثانیه زمانی که Red River رو به عنوان نزدیک به عنوان پنج.

“است که یک اجرا” کاغذ گفت. “ما تا به حال بالا و پایین بازی با این (Red River) ، ما داد تا کوچک منجر به آنها را. ما نیاز به جلو و قرار دادن فشار بر روی آنها است.”

گفت: Krefting: “ما هرگز تا به حال پاسخ پس از آن اجرا شود. هر زمان ما به نظر می رسید به چیزی که پس از آن آنها می خواهم به یک شات بزرگ.

“آنها در زمان دور رنگ با دفاع از خود و ما نبودند ضربه خارج است.”

6-پا-8 Srejma شد بخش بزرگی از کشور دفاع. او مسدود شده و یک شات اعتراض چندین نفر دیگر و تا به حال هشت ریباند برای رفتن با 14 امتیاز. خود را به ثمر رساند شامل یک جفت dunks.

هافر تا به حال 17 امتیاز به رهبری Deacons.

پین پارک آمد کردن زمین به رهبری Red River با 17 امتیاز. خواهد Obioha اضافه شده 10 امتیاز.

رودخانه سرخ طول می کشد یک 15-7 رکورد به روز پنجشنبه, 3:45 p. m. بازنده از بازی برابر فارگو جنوبی (4-19) در فارگو.

Shanley (13-10) نقش وست فارگو Sheyenne در مسابقات نیمه نهایی در 7:15 بعد از ظهر پنج شنبه در فارگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>