شهروندان ارشد در خطر ابتلا به کروناویروس در صورت تغییر در روال

عکاسی کلاس در مورد نیمه کامل با دانش آموزان در تلاش برای دور ماندن از هر یک از دیگر.

“من در آخرین سطر” گفت: آلوین کیت, 69, که صحبت به یک خبرنگار در حالی که این کلاس بود که در لاگونا وودز. “یک بانوی دستکش ، هیچ کس از دست دادن. هیچ کس از وارد شدن به هر یک از دیگر و در فضای شخصی.”

کیت یکی از حدود 6000 دانش آموزان در Saddleback College بازنشسته موسسه زندگی برنامه آموزشی که در آن دانش آموزان می توانند هر دوره آنها می خواهند به صورت رایگان. متوسط سن دانش آموزان است 73. او در یک کلاس عادی که دارای 27, دانش آموزان, اما در پنج شنبه, مارس 12 آن را به حال 15.

مانند بسیاری از دیگر برنامه های آموزش و پرورش در جنوب کالیفرنیا بازنشسته موسسه تعطیل. آخرین کلاس بود پنج شنبه. لاگونا وودز ساکنان مثلا مطلع شدند پنج شنبه که همه داخل سالن فعالیت های تفریحی و حوادث لغو شد.

“آنها نیاز به کلاس به ماندن اجتماعی درگیر” گفت: پروفسور لورا هافمن. “این واقعا مهم است ارزش. اما من نگران این (گسترش ویروس) می تواند بسیار خطرناک باشد. وجود غم و اندوه و ترس است.”

هنگامی که او آگاهانه در کلاس خود است که نمی شود آنها دوباره ملاقات دانش آموزان آن را به خوبی.

“چند ماند و بعد از کلاس می ترسم که جداسازی آنها را به سمت چپ احساس در از دست دادن” هافمن گفت. “گفت: برخی از آنها را خانواده که دور زندگی می کنند و احساس خواهد شد بسیار به تنهایی.”

این بازنشسته موسسه در حال دست و پنجه نرم کردن با مسائل دشوار مانند سایر ارشد گرا در سراسر جنوب کالیفرنیا. از کنار رودخانه به تورانس به اورنج کانتی تصمیم گیری ساخته شده است به منظور محدود کردن تعاملات اجتماعی در میان سالمندان آسیب پذیر جامعه در همه گیر.

هافمن لغو کلاس خود را در زمینه سفر به Norton Simon Museum.

“وجود دارد هیچ inter-شهرستان, سفر,” او گفت:. “دانش آموزان من عصبی هستند. آنها را به ماندن در منزل. آنها عصبی در مورد آمدن به کلاس.”

در یرلوود ارشد مرکز زندگی برای 82 ساکنان در تورانس مدیران در حال محدود کردن بازدیدکننده داشته است.

“ما در حال درخواست از کسانی که سفر کرده اند در سطح بین المللی به صبر 14 روز قبل از مراجعه آنها گفت:” کاتلین Abastillas مدیر پرستاری. “ما اجازه می دهد یک بازدید کننده در یک زمان در هر خانواده است. ما در حال چک کردن درجه حرارت از بازدید کنندگان و کارکنان در درب.”

هدف او این است که ساده است.

“مهار کلید است” Abastillas گفت. “تا کنون هر کس در اینجا روشن است.”

او گفت که او می توانید ببینید یک مشکل در حال توسعه اگر این دوره اجتماعی فاصله طول می کشد بیش از حد طولانی است.

“من نمی خواهم آنها را به تنهایی” Abastillas گفت.

در کنار رودخانه را Welbrook آرلینگتون ارشد مسکن جامعه برای 200 ساکنان آنها به تعویق افتاده و یا به حالت تعلیق در تمام رویدادهای مربوط به خارجی ها.

“ما در حال محدود کردن بازدید گفت:” کنستانس Sablan مدیر ارتباطات شرکت. “ما در حال انجام کلامی غربالگری در درب پرسیدن اگر مردم شده اند به تازگی بیمار یا آنها سفر کرده اند.”

در Welbrook آنها در حال تلاش به جنگ تنهایی با ارسال کارکنان درب به درب برای کمک به ساکنان با FaceTime به طوری که آنها می توانید به خانواده خود را. و یا آنها تحویل پازل جدول کلمات متقاطع و دیگر “بازی مغز” را به نگه داشتن ساکنان مشغول و درگیر.

“ما در حال تلاش برای کاهش ترس” Sablan گفت.

در رجنت نقطه یک جامعه بازنشستگی از 260 ساکنان در ارواین آنها را حذف نوار سالاد از شام منو.

کن vickery motorsports, 87 گفت: او را به ماندن در.

“من نمی خواهم به بیرون رفتن در جامعه” vickery motorsports گفت. “آنها در حال گرفتن مراقبت خوب از ما. اما من نگران هستم. من امیدوارم که پزشکی مردم را می توانید در بالا از این است.”

آلوین کیت که نام خود را از کلاس عکاسی گفت: زندگی خود را در حال حاضر متفاوت از او انتظار می رود. او تا به حال انتظار می رود دوستان به پرواز در آلمان. که لغو شده است. او تا به حال یک سفر برنامه ریزی شده به آلمان در مارس, اما این است که در خود نگه دارد.

“ما قصد داریم به فیلم” کیت گفت. “ما در حال رفتن به اجتماعات بزرگ. ما ماندم, به. اما شما می دانید چه ؟ ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این باشه. ما نیاز به در بالای این تست از آنجا که ما نمی دانیم تا چه حد مشکل است.

“ما نمی خواهیم به پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان. ما نمی خواهید برای دیدن آنچه آن را مانند زمانی که ما را به سخت گیری در مورد که می شود درمان می شود و چه کسی ندارد.”

مایکل اسمیت, هالیوود عمومی افسر اطلاعات گفت: شهرستان خدمه در حال تمیز کردن Bartlett ارشد مرکز بیشتر به طور منظم.

و یک رویداد بسیار محبوب شده است به تعویق افتاد.

ارشد مدل برنامه ریزی شده برای آوریل 10 است تا اطلاع ثانوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>