سناتور 5, Canucks 2: Ryan بازگشت به اتاوا با هتریک برای سوزاندن بی توجه بازدید کنندگان


KANATA, Ont. — بادها بودند زوزه و برف و باد روز شنبه به عنوان منجمد یادآوری است که گلف فصل چندین ماه دور در این بخش است.

و یک کارت امتیازی استعاره برای دیدار مقابل تجارت-مهلت تخلیه فهرستی دوباره شکل دهی و چهار بازی از دست دادن رگه Ottawa Senators قابل اجرا بود. این یکی در یک سه راهی برای ونکوور کناکز.

پس از همه, الیاس Pettersson تا به حال یک هتریک در اینجا در فصل گذشته و یک روحیه باز گشت پیروزی روز سه شنبه در مونترال به نظر می رسید برای اطمینان از نتیجه درست. تنها سوال این بود که آیا کناکز را جامد تماس یا shank یک شات در برنده شدن در دو آزمون در چهار بازی سفر جاده ای.

پاسخ این بود یک کارت امتیازی که نشان داد چهار bogeys و دو birdies.

“این نوع از یک بازی عجیب و غریب” گفت: Canucks مربی تراویس سبز. “من احساس ما آمد و شد بهتر است برای شروع و سپس پایین 2-0 و در حال حاضر شما در حال تعقیب این بازی است. ما بازی خیلی خوب دوم آن را به 2-1 و پس از آن کمی از یک بدشانسی گزاف گویی در اولین هدف در دوره سوم. و در حال حاضر. ما در حال تعقیب و صرف مقدار زیادی از زمان در منطقه خود را.

“ما تنها نمی تواند مقید هدف حتی اگر ما تا به حال جن در منطقه خود را بر روی برخی از تغییرات برای 20 یا 30 ثانیه است.”

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم به عنوان Canucks نمی تواند از تجمع دیگری در اوایل کسری بودجه و همچنین یک کریس Tanev آسیب ترساندن در یک 5-2 از دست دادن سوخت توسط بابی رایان سه هدف تفرج در بازگشت خود را به اتاوا صف:سناتور دروازه بان مارکوس Hogberg (35) باعث صرفه جویی در یک شات از ونکوور کناکز جناح چپ آنتوان روسل (26) در این دوره برای اولین بار در کانادا تایر مرکز.

مارک DesRosiers / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

اخلال دو سوراخ هدف 2.0

هدف اول خوب نیست. و دوم آمد فقط 31 ثانیه بعد.

در آینه تصور ترش شروع در مونترال که مجبور Canucks مربی تراویس سبز به تماس اولیه زمان و تف blue streak در NHL باشگاه منفعل بازی سرفه کردن یکی دیگر از اهداف در اینجا بود رفتن به سناتور امید و مالیات یکی دیگر از باز گشت را پیشنهاد داد.

دروازه بان تاچر Demko اجازه بی ضرر اوایل تلاش کانر قهوه ای به تکان دادن بین بازو و بدن در 7:13. سپس defenceman اسکار Fantenberg تبدیل جن و ضرب و شتم قرار گرفت به شبکه رایان برای یک پاسخ مستقیم. این زمان سبز نمی تماس ،

آن را به باشگاه خود را به آن را کشف کردن. سناتور متصل شد تا منطقه بی طرف پس کناکز را به خرد کردن و Demko را برای سفت کردن.

به اعتبار خود Demko در پاسخ پس از Rudolfs Balcers clanged تیز و زاویه شات میره که می تواند قرار داده میشه. او ساخته شده یک پا نجات دهد و به سمت چپ-پد متوقف کردن یاد می آورد جاش نوریس به خارج از این دوره است.

Demko سپس مانع قهوه ای در کینگ آف طولانی منجر عبور با Canucks گرفتار در forecheck. اما خنجر آمد و 14 ثانیه به دوره سوم. Demko به پست دور رفت زمانی که یک شات گسترده ای رفت اما جن بود و پس از آن تغذیه به Balcers در دیگر پست و Demko سامانه بر روی پشت خود را.


بازی بعدی

شنبه

Vancouver Canucks vs Toronto Maple Leafs

4 بعد از ظهر Scotiabank عرصهتلویزیون: CBC SNP, SN360; رادیو: SNET 650 AM


و پس از Canucks اعمال اواخر بازی فشار Ryan ضرب و شتم Demko به سمت کوتاه برای کلاه-ترفند و متمسک.

این اولین بازی خانگی برای رایان پس از ورود به NHL بازیکنان کمک برنامه برای دریافت کمک برای اعتیاد به الکل. او در سمت چپ سناتور on Nov. 19.

ساختمان شانس Tanev ترساندن

آن را به اتفاق می افتد.

وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از شانس. و J. T. Miller عصبانی بود.

زمانی که میلر کاهش کسری بودجه به 2-1 در بازی قدرت در اواخر دوره دوم — سنگین خود را wrister یافت سمت دور — این اثر trickle-down آشکار بود. برای همه شانس آنها از دست رفته بود چیزی که قرار بود به نوسان در حرکت است.

تایلر Toffoli ارائه آن را با یک استادانه انحراف میلر به ضرب گلوله کشته و سپس نزدیک به آن گره خورده است. او تا به حال شش عکس و امتیاز در Canuck ظاهر.

قبل از آن که تلاش های بی پایان بود. جیک Virtanen متوقف شد در یک بسته بندی در اطراف و آدم tipping point pr محروم در دوباره بجای اول برگشتن. سبز ترویج تایلر Motte به بو Horvat تراز و کاهش Loui Eriksson به خط چهارم به چیزی که در دوره دوم.

و در دنباله ای که در آن یک Toffoli backhander تبدیل به یک میلر شانس ارتجاعی و Pettersson تلاش برای ضربه بزنید صفحه اصلی تندرست جن امید وجود دارد.

میلر پس از آن در زمان قطع جزئی ساخته شده و برای آن با افزایش کار خود را بالا هدف مجموع به 24.

اما وعده باز گشت به طور موقت خو آسیب به Tanev.

جانباز defenceman کاهش یافته و در مقابل کانر تلاش در یک شات بلوک و جن زده و به گوش چپ او. وجود خون شده بود و او بازی را ترک کرد اما در بازگشت در دوره سوم.

Tanev همچنین او نخستین مبارزه حرفه ای در پایان دوره اول زمانی که او استثنا به یک Ryan متقابل بررسی در cornerboards و پاسخ با برخی از چوب کار خود را.سناتور defenceman مسیحی Jaros (83) و ونکوور کناکز مرکز آدم tipping point pr (88) تعقیب جن در این دوره برای اولین بار در کانادا تایر مرکز.

مارک DesRosiers / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

هیچ Pettersson عکس در تاریکی

وجود دارد برخی تصور می کردند که یک دلیل کلدر برنده جایزه مرکز و صاحب 25 گل در او دانشجوی سال دوم فصل می ماند اواخر بعد از تمرین روز شنبه بود که نارضایتی خود را از بازی.

او تا به حال چند به نظر می رسد خوب در برابر Canadiens اما فقط یکی رو از طریق. یکی مسدود شده بود و دو از دست رفته خوانده شده را علامت.

پس از آن بود وجود دارد یک نظریه است که یک unpenalized وحشیانه ضربه توسط مت Grzelcyk که سوار Pettersson به پایان تابلوهای on Feb. 4 در بوستون — آن جلب خشم سبز — ممکن است در سمت چپ سوئدی با برخی از طولانی ناراحتی. سبز نیست خرید که تئوری. او ترجیح داد یک بازیکن بزرگ کار در هنر و صنعت خود را.

Pettersson انتشار نگاه خوب در مدت زمانی که او در زمان یک صلیب-ice قدرت-بازی بازی خوراک از میلر و سیمی یک شات. او به پایان رسید با سه عکس.

[email protected]

Twitter.com/benkuzma


گوش دادن: نویسندگان اد Willes و پاتریک جانستون عضویت Paul Chapman به بحث در مورد این تیم تابآوری در آینده در برابر مونترال نبوغ کوین هیوز, افسانه, اولین تصور از تایلر Toffoli (و چه آن را به نگه داشتن او را در ونکوور) و همچنین از دست دادن تمام ستاره netminder یعقوب Markstrom:

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما از دستگاه تلفن همراه خود را:

از طریق اپل پادکست | از طریق TuneIn | از طریق Spotify | via Stitcher

این بازیکن کار نمی کند ؟ اینجا را کلیک کنید

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>