سناتور خواستار کمک برای ویروس زده کروز کشتی حامل Minnesotans

ST. پل — وزیر بهداشت ، تینا اسمیت از مینه سوتا در روز چهارشنبه 1 آوریل به نام خود همکار به قانونگذاران اجازه می دهد تا یک coronavirus زده کروز کشتی و خود کشتی به اسکله و پیاده.

این زاندم و روتردام کشتی های کروز شده اند در ساحل پس از آنها لنگر انداخت در پونتا آرناس شیلی, در مارس 14. از آن زمان به بعد بیش از 150 مسافر و خدمه روی عرشه کشتی زاندم که حامل چندین Minnesotans گرفته اند بیمار مبتلا به آنفولانزا مانند علائم هشت نفر از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19.

چهار نفر در کشتی بوده اند با توجه به انتشار از اسمیت ، هر دو کشتی عازم فلوریدا جایی که آنها چهره های آینده.

“مسافران و کارکنان کشتی زاندم و روتردام کشتی های کروز به کمک ما نیاز دارند در حال حاضر. ما اولین و مهمترین اولویت باید برای کمک به Minnesotans و آمریکایی ها با خیال راحت پیاده, پیدا کردن مناسب برای محیط های قرنطینه و اطمینان از توجه فوری پزشکی برای کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر” اسمیت یک دموکرات در بیانیه ای گفت. “نامحدود قرنطینه در کشتی است نه یک راه حل و گزینه باید بر روی میز است.”

در بیانیه اسمیت گفت: او شده است در تماس با Minnesotans روی زاندم و همچنین خانواده های آنها. هیچ مورد از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus تایید شده اند در روتردام.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

برخی از زاندم مسافر قبلا منتقل شده به روتردام در روز یکشنبه, مارس 29 قبل از عبور از کانال پاناما در تلاش برای محدود کردن بیماری از گسترش.

Holland America Line, که صاحب و عمل این کشتی هنوز در تلاش نهایی “هنگامی که و که در آن” مهمانان خود خواهد بود قادر به خروج با توجه به وب سایت خود را. در بیانیه این شرکت خواست برای “شفقت یک بشریت به توان توسعه یافته برای ورود ما.”

ترکیب این دو کشتی در حال حمل حدود 2,300 مسافران و خدمه سابق از آنها گفته شده است به خود منزوی کردن در اتاق خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>