سناتور. کوین کرامر می گوید تایپی است به سرزنش برای توییتی لکه دار کردن; برخی نمی خرید آن

بیسمارک — وزیر بهداشت ، کوین کرامر می گوید: “انگشتان چاق” هستند به سرزنش برای یک سایت حاوی یک کلمه توهین آمیز فرستاده شنبه شب, مارس 24.

در 7:42 بعد از ظهر مرکزی زمان داکوتای شمالی جمهوری خواه در توئیتر خود نوشت “او را عقب مانده” از مقام سناتوری حساب در پاسخ به توییتر ارسال از جناح راست خروجی اخبار روزانه تماس گیرنده در مورد مجلس نانسی پلوسی, پیشنهاد برای یک بسته محرک اقتصادی.

کرامر حذف پست حدود 10 دقیقه بعد و گفت: انجمن اخبار خدمات او به معنای نوشتن “او را مسخره” اما خودکار-تصحیح عملکرد بر روی تلفن خود را تغییر آنچه که او در حال تایپ. او در ادامه گفت او نمی استفاده از این اصطلاح که “توهین آمیز است به دلیل تاریخی استفاده نسبت به افراد معلول است.”

اصطلاح “retard” در حال حاضر به طور گسترده ای به عنوان تحقیر امیز نسبت به مردم با شناختی و معلولیت های جسمی است. اخیرا در سال 2013 برخی از قوانین فدرال و اسناد با اشاره به ناتوانی های فکری به عنوان “عقب ماندگی ذهنی” اما یک جنبش بازنشسته “R-کلمه” تا حد زیادی موفق به ساخت واژه تابو.

داکوتای شمالی دموکراتیک-NPL حزب رئیس کایلی Oversen گفت: انجمن اخبار سرویس وجود دارد “نه یک شات است که (کرامر) است و گفتن حقیقت است.” دولت سابق مجلس گفت: آن را حتی ممکن است که خودکار درست خواهد تولید کلمه مگر اینکه کرامر تایپ آن به طور منظم.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من هیچ نظری ندارم که چرا هر کسی که با استفاده از آن کلمه اجازه دهید به تنهایی نشسته ایالات متحده سناتور” Oversen گفت. “آن را توهین آمیز و آزار دهنده و غیر قابل قبول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>