سناتور. جان Hoeven: با تکیه بر انرژی از ذغال سنگ چوب نما

داکوتای شمالی ذغال سنگ چوب نما صنعت را فراهم می کند مقرون به صرفه و قابل اعتماد “همیشه در” انرژی برق منازل و کسب و کار و اقتصاد ما. ما نمی توانیم این را برای مسلم است که چرا ما در حال کار برای بازسازی ظرفیت ارزش برای ذغال سنگ و همچنین سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه فن آوری های جدید برای کمک به ارائه یک مسیر درست به جلو برای داکوتای شمالی فراوان زغال سنگ منابع است.

زغال سنگ همچنان یکی از منابع اصلی baseload قدرت به شبکه ارائه قابل اعتماد دسترسی به برق 24 ساعت در روز و هفت روز در هفته. ما در خانه کسب و کار و جوامع روستایی بستگی قوی و انعطاف پذیر شبکه به قابل اعتماد نگه داشتن چراغ و گرم ماندن در آب و هوای شدید.

در عین حال برخی از این سیاست ها را وادار به شبکه در یک جهت به دور از قابل اعتماد و مقرون به صرفه برق ما بستگی دارد هر روز. دولت یارانه و حکم در حال هل دادن سایر منابع در شبکه ما هنوز هم نیاز به حفظ متنوع منابع قدرت هنگامی که باد نیست باد یا خورشید نمی درخشد. این baseload قدرت و ظرفیت به بازار ارائه شده توسط زغال سنگ باید مناسب با ارزش برای حفظ قابلیت اطمینان و اطمینان ما شبکه انعطاف پذیر برای سال آمده است.

ما در حال فشار دادن کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال (FERC) را به مطمئن شوید که بازارهای آنها تنظیم تشخیص ظرفیت ارزش نیروگاه های زغال سنگ ارائه و توانایی خود را برای اعزام حدود ساعت, به خصوص در آب و هوای سرد شدید حوادث. بازار تحریفات ناشی از حکم و یارانه نیاز به اصلاح به درستی ارزش مزایای استفاده از زغال سنگ طوری که ما نمی موعد مقرر نزدیک این همیشه در نسل منابع قرار داده و قابلیت اطمینان از ملت ما شبکه برق در خطر است. هنگامی که این مهم گیاهان از بین رفته اند, آنها در حال آمدن به عقب.

داکوتای شمالی در حال حاضر ناوگان زغال برقی ژنراتور بازی استراتژیک نقش مهمی در حفظ قابلیت اطمینان شبکه برق و انرژی قیمت در میانه. به همین دلیل ما نیز کار کرده و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارائه نظارتی امدادی مورد نیاز صنعت انرژی. ما به حمایت از سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) به تازگی صادر شده و مقرون به صرفه انرژی پاک قاعده که جایگزین پر هزینه one-size-fits-all تولید گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات برای نیروگاه های زغال سنگ که ناعادلانه هدف قرار داکوتای شمالی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

علاوه بر این ما کار می کرد به سمت شمال داکوتا در خط مقدم تحقیقات و توسعه فن آوری های نوظهور است که به ما اجازه خواهد داد برای ادامه مهار فراوان ما منابع زغال سنگ با حفاظت از محیط زیست. به عنوان یک عضو مجلس سنا انرژی و توسعه آب تخصیص بودجه من مشغول به کار با وزارت انرژی برای تضمین بیش از 30 میلیون دلار در بودجه فدرال برای پیشبرد و تجاری پروژه تندرا که تعمیرات اساسی میلتون R. جوان ایستگاه سوخت زغال سنگ نیروگاه با جذب تکنولوژی است که sequesters و کاهش تولید گازهای گلخانه ای از دی اکسید کربن.

ما در حال کار برای نوسازی بخش 48A اعتبار مالیاتی و پیشبرد 45Q اعتبار مالیاتی برای پاک کردن زغال سنگ امکانات برای پشتیبانی بهتر کربن ضبط مقاوم سازی پروژه ها مانند پروژه تندرا. انجام خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که تولید صنعتی از CO₂ قادر به کربن جذب فن آوری های تجاری قابل دوام و ارائه بسیار مورد نیاز یقین تنظیم مقررات و انعطاف پذیری. چین و دیگر کشورهای در حال توسعه همچنان به ساخت جدید نیروگاه های زغال سنگ تلاش های ما در حال حمایت از سرمایه گذاری مورد نیاز برای حفظ ایالات متحده رهبری برای نسل آینده از زغال سنگ نیروگاه و کربن جذب فن آوری.

ذغال سنگ باقی می ماند یک منبع حیاتی از همیشه-انرژی است که قدرت اقتصاد ما و ما باید در ادامه کار برای اطمینان بازار به درستی ارزش قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری در ویژگی های به ارمغان آورد به ملت شبکه و همچنین به منظور توسعه فن آوری های جدید و سرمایه گذاری در تحقیقات برای کمک به برآورده جهانی تقاضای انرژی. ما را به ادامه کار بر روی این اولویت ها و دیگران برای اطمینان از قابلیت اطمینان و شغل خوب و پردرآمد و مقرون به صرفه قیمت انرژی برای کسب و کار و مصرف کنندگان است.

جان Hoeven یک جمهوری خواه نشان دهنده داکوتای شمالی در سنای آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>