Semiahmoo و تری فاکس دوئل کلاه سه درگیری مستقیم بین دو دانه امروز در LEC

لنگلی مسیحی جلسه Britannia و Abbotsford تطبیق با Okanagan ماموریت نیز در شیر در بسکتبال دختران provincials

دو دانه را ملاقات خواهد کرد در هر یک از سه ارشد استانی بسکتبال دختران قهرمانی فینال رقابت امروز در لنگلی حوادث مرکز.

در این نمایشگاه چهار یک بازی در 5 p. m., این, شماره 1 Semiahmoo توتم سوری در مقابل شماره 2 تری فاکس سامسونگ از پورت کوکوئیتالم. در سه گانه در 2:45 p. m., این, شماره 1, Abbotsford Panthers تطبیق با شماره 2 Okanagan ماموریت Huskies از کلونا. و در دو در 12:30 بعد از ظهر با این شماره 1 لنگلی مسیحی روشنایی جلسه شماره 2 Britannia برونز از ونکوور.

تاریخ و دختران عنوان مسابقه در 10:30 صبح تنها یکی است که می رود به دور از است که فرمول آن را به عنوان شماره 3 St. Michaels دانشگاه مدرسه آبی Jags ویکتوریا گرفتن در ردیف 1 دکتر ناکس شاهین از کلونا.

دختران بسکتبال اضافه شده چهار این یک سال و قرار دادن آنها در خط با پسران بسکتبال در نظر ردیف.

Semiahmoo موفق به کسب سه گانه تاج و تخت فصل گذشته با یک گروه اصلی تا حد زیادی در کلاس 10, ضرب و شتم Walnut Grove Gators در لنگلی. روز جمعه به ضرب و شتم Gators در این سال را به نیمه نهایی, روش سوارکاری, 11-از-27 تیر اندازی از سه نقطه محدوده به 105-78 پیروزی.

Raushan Bindra بود 6-of-12 از سه نقطه محدوده در راه خود را به 20 نقطه بازی برای برندگان. تارا Wallack رهبری راه را با 27 امتیاز و 16 ریباند.

ولنات گروو که از دست ستاره Tavia Rowell و جسیکا Wisotzki به فارغ التحصیلی در پایان فصل گذشته منجر شد با 28 امتیاز از Kiera Pemberton.

تری فاکس در ضمن با استفاده از یک 9-0 اجرا به شکستن باز 63-63 بن بست در مسیر به یک 81-69 برنده شدن بیش از شماره 6 ییل شیرها از Abbotsford.

تری فاکس که یک درجه 10 هسته ای منجر شد با 24 امتیاز از Cerys مرتون و 19 امتیاز و 17 ریباند از آنا ماریا-Misic.

Neelam رای و Karishma Rai هر حال 15 امتیاز برای دانشگاه ییل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>