اعتقاد خود نگه داشته Poonam با اعتماد به نفس بازی در T20 جام جهانی پس از آسیب انگشت در دسامبر

سیدنی: انگشت شکستگی و ترک او را T20 World Cup مشارکت در شک هند leggie Poonam Yadav می گوید باور خود به او اعتماد به نفس از بازی قرار گرفتند و آن را نشان داد در تخریب استرالیا در بازی افتتاحیه در اینجا.
مجروح در دوران قبل از مسابقات اردوگاه در ماه دسامبر canny پا-عنکبوتی که تار میتند از دست رفته مقدماتی سه سری در استرالیا و شرکت او در نمونه ممتاز ویژه نمایش پرتاب شد به شک.
اما راه او گول خورده و استرالیا در این مسابقات بازکن غیاب او ممکن است یک برکت و رحمت به جای لعنت. Poonam در زمان چهار ویکت برای کمک به هند برد با 17 اجرا می شود در روز جمعه.
“من نمی دانم خودم این (آسیب) به نوبه خود به این بد است. بعد از مصدومیت من با تمرکز بر رژیم غذایی و تناسب اندام,” او گفت:.
“من اعتماد به نفس من می توانم کاسه در هر زمان. (WV) رامان آقا (هند سر مربی) پرسید: اگر من از نظر ذهنی آماده است. من به او گفتم ذهنی من بود, اما آن را نیز لازم برای من به لحاظ جسمی آماده” Poonam بیان شد که توسط ICC.
28-در سال کاسه ساز گفت: او هرگز امید از دست رفته بازی در T20 جام جهانی.
“در درون خودم داشتم باور می کردم باز گشت ، خوب چیزی که من رو آزار حدود یک و نیم ماه قبل از جام جهانی.
“خدا بزرگ است – هر آنچه بد به حال اتفاق می افتد در حال حاضر اتفاق افتاده است.”
با قد و قامت کوچک و تمایل به شناور توپ بالا, Poonam سبک نیست تکرار یک در بازی و استرالیا باز batswoman الهام Healy اعتراف کرد که کنار او شکست خورده در برابر هند.
“او دگرگون است که برای اولین بار بیش از قشنگ مقررات به عنوان یک پا-عنکبوتی که تار میتند و سپس آهسته آن را فوق العاده پس از آن, بنابراین ما احتمالا فقط نمی انطباق که به خوبی به اندازه کافی. ما برنامه ریزی کرده ایم که. ما فقط نمی احتمالا بازی به عنوان هوشمند به عنوان آنچه که ما باید داشته باشد.
“بدیهی است که ما نمی تواند پا-اسپینرها آینده در 60 kmph اغلب و او را فوق العاده مهارت در آن است. آن را بیشتر فرد batters” Healy گفت.
کاپیتان هند Harmanpreet Kaur ستایش Poonam برای تلاش های خود را.
“او کسی است که همیشه کاسه برای این تیم و آن را آسان به بازی است چرا که او را کمی آهسته تر در هوا اما در فرمت T20 او را دوست دارد به کاسه با سرب” Kaur گفت.
“هنگامی که شما به او ضربه شما نیاز به نشان می دهد برخی از صبر و شما نیاز به مهارت بسیار خوب. من فکر می کنم که یک دلیل ما او را نگه داشته بولینگ و ما به او در زمانی که ما نیاز به یک حلقه و او یک کار بزرگ انجام داد.
“شما دریافت می کنید یک حلقه پس از آن شما همیشه می توانید به نوبه خود این بازی را برای شما, و این چیزی است که اتفاق افتاده است.” (سازمان)

مقاله قبلیراننده کشته شد سقوط کامیون به دره در Ramban
مقاله بعدی“راک استار” Jadeja مورد علاقه من است cricketer: اشتون آگار

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان