انتخاب خوش معطر petunias


Petunias در دسترس هستند در انواع رنگ و بوی. آنها دشوار است به رشد از دانه.

شب Scentsation دوست داشتنی, پخش كردن, گل اطلسی در زرق و برق دار نیلی آبی با یک اطلسی شین.

Q.چه گل اطلسی(s) شما به ترین معطر? من می خواهم خوش معطر مختلفی برای رشد بعدی به درگاه به خانه. من شنیده ام ‘شب Scentsation’ بهترین است.

A. شب Scentsation دوست داشتنی, پخش كردن, گل اطلسی در زرق و برق دار نیلی آبی با یک اطلسی شین. این عطر شیرین ترین تلفظ در شب. حتی بیشتر به شدت معطر در تجربه من آبی است طوفان جمع و جور گیاه با عمیق آبی مخملی گل. هر دو petunias انجام داده اند زیبا و به خوبی در بالا کاسه به شکل کشاورزان در پاسیو.

T& T دانه لیست هر دو رقم. Petunias دشوار است برای رشد از دانه. پیوند این دو ممکن است دشوار برای پیدا کردن اگر شما می توانید گوشی چند رسانه برای دیدن اینکه آیا آنها دستور داده شده است.

پرسش:لطفا توضیح تفاوت بین ماه های ژوئن-بلبرینگ و “everbearing” توت فرنگی.

A. ژوئن تحمل توت فرنگی تولید یک محصول زیادی از انواع توت ها از اواخر بهار و اوایل تابستان است. انواع توت ها تمایل به بزرگتر از everbearing انواع. از آنجا که گیاهان بسیار سازنده در خود متمرکز دوره برداشت آنها انتخاب ارجح برای افرادی که مایل به استفاده از آنها برای ساخت مربا و دیگر حفظ میکند.

توت فرنگی در “everbearing” رده سقوط به دو نوع. روز خنثی توت تولید یک محصول اصلی در ماه ژوئن و پیگیری از طریق مجموعه ای از تابستان به جز در طول آب و هوا بسیار گرم. بقیه خرس یک محصول در ماه ژوئن و دیگری کوچکتر است بعد از آن در تابستان است.

Q. تابستان گذشته من شکایت کرده به یک دوست در مورد مشکلات من با chickweed در سبزی توطئه. او به من گفت آن را مغذی سبزیجات سبز و که من باید قطع و خوردن آن. این درست است ؟

A. بله. Chickweed است که حاوی ویتامین ها و مواد معدنی از جمله آهن و کلسیم و منیزیم و اسید فولیک و ویتامین های C و A و بیشتر. در مرطوب, هوموس خاک غنی انتهایی گیاهان تولید شاداب شلیک راهنمایی که ملایم و شیرین. می توان آنها را به سالاد اضافه شده اما من اجازه قوی ترین و گوشتی گیاهان رشد به عنوان یک منبع در باغ تنقلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>