دیدن Idyllwild هنر دانش آموزان و فارغ التحصیلان و بیشتر در رویداد مجازی

Idyllwild آکادمی هنر برگزار خواهد شد 24 ساعته مجازی رویداد مالی “یک جهان است. یکی Idyllwild” از ظهر روز شنبه, ژوئن 6, تا ظهر روز شنبه, ژوئن 7.

این رویداد شامل یک تنوع از اجرای ضبط شده توسط Idyllwild دانش آموزان هنر و هنرمندان حرفه ای در دسترس خواهد بود در www.idyllwildarts.org/oneworldoneidyllwild/. هیچ هزینه ای برای شرکت در این رویداد مجازی اما این سایت ارائه می دهد فرصت برای اهدای.

“یک جهان است. یکی Idyllwild” نمایش خواهد دانش آموزان و فارغ التحصیلان و خانواده ها و دوستان در شش قاره در 35 کشور جهان و در 198 شهرستانها با توجه به انتشار اخبار.

تمام مدرسه خلاق رشته خواهد بود به نمایش گذاشت از جمله مد با سبک های اصلی توسط دانش آموزان; موسیقی و اجرای رقص; دانشجویی فیلم; هنرهای تجسمی سخنرانی و دکلمه و موسیقی تئاتر ارائه.

در میان Idyllwild هنر فارغ التحصیلان و شرکت های آمریکایی گرافیک هنرمند و فعال اجتماعی Shepard Fairey; سابق “بت آمریکایی” فینالیست کیسی آبرامز; اخگر موسس و مخترع رس الکساندر; و آسمان vicki batman برنده جایزه روزنامه نگار, نویسنده و سخنران. در فیلم های ضبط شده آنها هر صحبت در مورد اهمیت و نقش هنرمندان در امروز و در مورد تاثیر از وقت خود را در Idyllwild هنر.

کمک های مالی به “یک جهان است. یکی Idyllwild” پشتیبانی خواهد کرد Idyllwild هنرهای مسکونی هنرهای دبیرستان و تابستان آن هنر برنامه های که باز هستند برای تمام سنین است.

برای کسب اطلاعات به www.idyllwildarts.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>