ببینید تاریخی ارائه خوزه Estudillo در Temecula Valley تاریخی جامعه برنامه


لایحه Veale را به تصویر بکشد خوزه Estudillo بود که یک گله دار در سن جکینتو منطقه در یک برنامه آنلاین جولای 27 برای Temecula Valley تاریخی جامعه است. (حسن نیت ارائه میدهد از Temecula Valley تاریخی جامعه)

لایحه Veale را به یک عملکرد به عنوان خوزه Estudillo بود که با نفوذ گله دار در سن جکینتو منطقه که Temecula Valley تاریخی جامعه دارای یک نشست آنلاین 6 p. m. روز شنبه, جولای 27.

این برنامه در اصل برنامه ریزی شده بود به زندگی می کنند در این مرحله از بدرد خوردن ستاد در Temecula بود اما تغییر به صورت آنلاین ارائه به دلیل تغییرات در coronavirus همه گیر مقررات.

ارائه در زوم به عموم مردم باز است. کسانی که می خواهید برای دیدن آن ممکن است درخواست ورود اطلاعات توسط ایمیل [email protected]

خوزه Estudillo زندگی می کردند تحت سه کشور حاکم کالیفرنیا — اسپانیا و مکزیک و ایالات متحده است. او تعامل با مردم از جمله رژیم صهیونیستی است. پیو Pico ژنرال استفان کارنی و اکسپلورر کیت کارسون با توجه به انتشار اخبار.

لایحه Veale که به تصویر بکشد Estudillo یک عضو Temecula Valley تاریخی جامعه است. بازنشسته و از ادیسون کالیفرنیای جنوبی پس از سالها به عنوان یک بازیکن خط جلو و او بوده است که طلایه دار رهبر برای بیش از 20 سال است. او نیز انجام شده با شهر قدیمی Temecula پی سی gunfighters به عنوان شخصیت Deadeye Dragoon برای بیش از 20 سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>