امتیاز به اندیشیدن در طول روز های باور نکردنی که در آن هنریک و دانیل Sedin تا به حال تعداد آنها بازنشسته شده و مطرح به rafters قبل از Canucks نوشته ادای احترام اتصالات با یک 3-0 پیروزی بر Blackhawks در روز چهارشنبه:

سلامتی برای سیدنی KESLER: “فقط بخشی از یک شب مثل امشب من بسیار سپاسگزار برای آن است. برای شنیدن صدای بلند به سلامتی به معنای زیادی به من’

وجود دارد لو-ing و نه booing روبرتو سیدنی. و آنها را تشویق و نه jeering Ryan Kesler. تماس با آن Sedins اثر است.

در آنچه که تبدیل به یک غول پیکر و اتصالات عشق در, دوقلو بودند, حق ادای احترام کردند — از جمله اغلب خنده دار ادای احترام توسط Kevin Bieksa — و آن را حتی تا حدودی امن به فرض سابق standout حق رای دادن هنرمندان نیز باید روز خود را.

Kesler رفت و به طول های بزرگ در یکشنبه Q&A در استان به اتصال مجدد با کانوکس و سیمان جای خود را به عنوان یک بازیکن بزرگ است. سیدنی کردم roars و خروج از این دو به نظر می رسید مانند تاریخ باستان زیرا همه به نظر می رسید به طوری شیفته برای بسیاری قابل توجهی سابق بازیکنان در آن حضور داشتند.

هیچ کس آورده تجارت درخواست و یا کلاه ببرند. همه به ارمغان آورد تا این بار خوب است.

“این عالی بود — من واقعا خوشحال هستم آنها (Sedins) از من خواست به می آیند” گفت: سیدنی. “و من واقعا خوشحال هستم که من آمد. آن (مراسم) زیبا بود از آغاز تا پایان و خیلی بد من نمی تواند بشنود کوین, جوک, اما دیگر از آن عالی بود.”

و به سلامتی?

“این به من لرز در هر زمان” گفت: سیدنی. “بزرگ احساسات و عواطف به رسمیت شناخته شده توسط طرفداران. ما خیلی خوشحال می شود در اینجا برای دوقلوها. من می دانستم که آنها بازیکنان با استعداد و گرفتن آنها را به عنوان مردم است. آنچه مرا تحت تاثیر قرار است که مراقبت از آنها خیلی در مورد دیگران و قرار دادن دیگران قبل از خود است. این چیزی است که من دوست دارم بیشتر در مورد آنها.”

که به ارمغان می آورد تا سوال واضح. چه آن معنا به سیدنی اگر او به رسمیت شناخته شده توسط این سازمان در برخی از راه برخی از روز ؟

“البته این همیشه یک افتخار است. “فقط بخشی از یک شب مثل امشب من بسیار سپاسگزار برای آن است. بدیهی است که آن را (افتخار) در دست من نیست اما برای شنیدن صدای بلند به سلامتی, به معنای زیادی به من. هر چیز دیگری خواهد بود.”

درست است آبی به سبز:از تیم نظر شما نمی توانست دو بهتر سفیران’

تراویس سبز می دانستند مربیگری استثنایی بازیکنان و مردم که قرار بود به کار خود را تا حدودی آسان تر است.

حتی در نهایی خود را NHL فصل — و برای اولین بار سبز به عنوان نیمکت رئیس — وجود دارد هرگز یک مشکل با Sedins درک خود را محل. زمان حرکت سریع می باشد. بچه ها آینده شد. یخ زمان خواهد waver اما نه خود را حل و فصل می شود 50-نقطه همکاران قبل از حلق آویز کردن اسکیت.

چه سبز یاد بگیرند که در این مختصر اما تاثیرپذیر فصل ؟

“فقط یک قدردانی,” او گفت:. “نگاه شما برای انواع خاصی از روابط با بازیکنان و آنها سخت برای پیدا کردن. آنها فقط خیلی باهوش و حرفه ای است. حتی زمانی که من صحبت کردن با آنها در مورد قدرت بازی یا تیم بازی و یا بازی خود را, آنها در حال حاضر وجود دارد.

“آنها فکر می کردند مثل مربیان آن زمان من در اینجا — یک درک قوی از آنچه به آن می رود و به مرحله خارج از پوست خود. که سخت است برای پیدا کردن. آن شده اند که بسیاری سخت تر برای من در سال اول خود را اگر آنها نبودند سیمی که در راه است.”

دانیل هنوز هم تا به حال مقدار زیادی از پاپ در آخر فصل است. این وینگر 23 اهداف و 55 امتیاز به کراوات براک Boeser برای این باشگاه به ثمر رساند منجر شود. هنریک تا به حال 47 کمک و 50 امتیاز. اما هنریک و دانیل شدند و هشتم و 10 در دمای یخ در 15:33 و 15:16 بود و نبود تقاضا ، آنها می دانستند که جای خود.

“من احساس می کنم بسیار خوش شانس و خوش شانس است که من به مربی آنها و چگونه آنها نسبت به من. آن می توانست خیلی سخت تر وضعیت اگر آنها نبودند مردم که آنها هستند. آنها تا به حال شب زمانی که آنها بازی نمی کند زیادی است و برخی از جایی که آنها بازی 22 دقیقه.”

و آنها هنوز هم می تواند چرخه و نکته گویی و اجرای کف دست زدن-منتقل می کند.

“خلاقیت کردن نمودار” اضافه شده سبز. “این احتمالا چیزی است که ما در حال رفتن هرگز برای دیدن دوباره در این بازی است. و از یک تیم نظر شما نمی توانست دو بهتر سفیران.”

سالن از شهرت شهروندان:ما همه چیز را ما می تواند به بهترین ما می تواند الهام بخش نسل با آنچه که ما در خارج از هاکی’

به عنوان بزرگ به عنوان Sedins بودند در 17 NHL فصل به ایجاد حق رای پرونده برای اهداف (Daniel 393) کمک (هنریک 830) و امتیاز (هنریک 1,070) — خود را در لیگ تاثیر بسیار زیاد بود. در سال 2010 هنریک دستگیر هنر راس جایزه به ثمر رساند به عنوان رهبر با 112 امتیاز (29-83) و هارت جایزه به عنوان با ارزش ترین بازیکن. در سال 2011 دانیل برنده هنر راس جایزه با 104 امتیاز (41-63) و تد لیندسی جایزه به عنوان برجسته ترین مجری به عنوان رای داده شده توسط بازیکنان.

هنریک نیز با افتخار پادشاه Clancy یادبود جایزه برای رهبری در 2015-16 و دوقلوها مشترک این جایزه در 2017-18. آنها در B. C هاکی سالن از شهرت و B. C. ورزشی سالن از شهرت. هاکی سالن از شهرت انتظار است.

و بنابراین به رسمیت شناختن برای بودن قهرمان خیریه جامعه از جمله دست زدن به بازدیدکننده داشته است به Canuck محل کودکان آسایشگاه.

“تلاش برای بهترین مردم ما می تواند” گفت: Henrik. “طرفداران فکر می کنم آنچه که آنها می خواهند از ما به عنوان بازیکنان — برخی در حال رفتن به مانند آمریکا و برخی نیستند — اما اگر شما می توانید یاد می شود به عنوان یک فرد خوب است که شماره 1 است.”

اضافه دانیل: “ما همه چیز را ما می تواند به بهترین ما می تواند و امیدوارم که می تواند الهام بخش مردم و الهام بخش آنها را با آنچه که ما در خارج از هاکی.”

در ماه مارس سال 2010 Sedins فراهم شد گسترده چاپلوسی برای همراه خانواده کمک مالی از 1.5 میلیون دلار برای کمک به ساخت یک جدید میلاد بیمارستان کودکان. به عنوان شهروندان برای 10 سال هدیه باور نکردنی انجام شد در حمایت از بیمارستان کمپین کودکان قبل از میلاد و به طور خاص در واحد مراقبت های ویژه و تشخیص و تصویربرداری منطقه است.

آنها همچنین شروع به Sedin بنیاد خانواده است که با این نسخهها کار با مدارس و گروه های اجتماعی و خدمات اجتماعی سازمان به ایجاد تفاوت در زندگی به چالش کشیده کودکان و خانواده ها.

این عشق برادرانه:ما بسیاری از صحبت کردن در به دریافت از طریق بار دشوار است. و ما رو بهتر به آرامی با هم. ما نمی خواهد در اینجا بدون یکدیگر’

آنها ساخته شده آن را آسان. و البته آن نبود.

دانیل به حال 20 گل در rookie فصل اما دوقلوها را پیدا کنید که تب و تاب بودن از انظار نیز به مقدار زیادی از گرما. آنها مبارزه با انتقاد است که آنها نمی اسکیت به اندازه کافی هست یا نیست به اندازه کافی قوی در pucks.

“بسیاری از مردم بر این باور در ما اوایل که بخشی از این سازمان گفت:” هنریک. “اگر ما را به گوش تعداد زیادی از صدای خارج از این اتاق به آن شده اند که آسان به تجارت ما است.

“ما نمی زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره که ما با آمد. ما می خواستیم به ما نشان می دهد می تواند بازی کنید و هر روز بهتر از روز 1.”

اضافه دانیل: “ما تا به حال Markus (Naslund) و ماتیاس (Ohlund) و ترور (نمدار) آمد اما هنریک و من خیلی خیلی تنها بچه های جوان. آن سخت بود اوایل. طرفداران و رسانه ها به ما اما آن ها ما را قوی تر ذهنی. آن ساخته شده است رفتن را از طریق بار دشوار آسان تر است.”

که یا دوره begs سوال: می تواند از آن ساخته شده خود به خود ؟

“من شک دارم” گفت: دانیل. “ما با کمک یکدیگر پس ما بچه های کوچک و الهام بخش با یکدیگر رقابت و هل دادن خودمان از آنجا که حتی چند سال اول در اینجا ما مقدار زیادی از صحبت کردن در به دریافت از طریق بار دشوار است. و ما رو بهتر به آرامی با هم. ما نمی خواهد در اینجا بدون هر یک از دیگر.”

اضافه شده Henrik: “من شک دارم. اگر ما می تواند از طریق چند سال شاید ما را گرفته اند این مراحل خودمان. اما برای دریافت از طریق آن به جایی که ما آن را دشوار بوده است. ما در آمد متفاوت از بازیکنان جوان حال حاضر. ما آماده بودند به بازی حق دور و صرف یک یا دو تابستان در ورزشگاه هنگامی که ما آمدند.”

بازی تاج و تخت:“من هرگز فراموش نکنید شنیدن جمعیت فوران. من هرگز شنیده ساختمان که با صدای بلند’

بو Horvat تا به حال کاملا نمایش برای یکی از به یاد ماندنی ترین گل در تاریخ حق رای دادن.

در مارس 5, 2018 به Sedins بودند در بازیسازی بهترین در خانه خود-یخ آخر. آنها فقط به اندازه کافی باقی مانده در مخزن در وقت اضافه که هنریک تغذیه دانیل برای یک تایمر قدرت-بازی بازی slapper و گل دوم خود را در 2:33. آن را تکمیل خشن تجمع در فراموش نشدنی 4-3 پیروز آریزونا کویوتس.

قدرت بازی دنباله آغاز شده با یک کلید پیروزی در این عملیات منطقه.

سابق Canucks مرکز براد ریچاردسون رو چشم پوشی از دایره و الیور Edman-لارسون بود هیچ بازی برای Horvat.

“من برنده قرعه کشی و نمی لمس جن بقیه زمان” Horvat به یاد می آورد صبح روز چهارشنبه. “جن رفت و به عقب و جلو بین دوقلوها و عقاب (الکس Edler) و من فقط از نوع ایستاده بود و تماشا از آن همه بازی کردن. من هرگز فراموش نکنید شنیدن جمعیت فوران. من هرگز شنیده ساختمان که با صدای بلند.”

بازی تاج و تخت 2.0: ‘آن را دشوار برای قرار دادن به کلمات فقط یک شب ویژه ما به شما به یاد داشته باشید برای همیشه’

وجود دارد وایکینگ کف زدن.

وجود پر سر و صدا در هر زمان یک Sedin لمس جن.

آن رفتن به یک غول پیکر عشق-بدون در نظر گرفتن نتیجه و یا که نشان داد در علائم. اما زمانی که هنریک زنگ زد یک شات پست اول خود را تغییر. شما می دانستند Sedins بودند تماس گرفته شده است. آنها نه تنها بیرون رفتن در شرایط خود را, آنها می خواستم به بازگشت وفادار. آنها این کار را در پیک.

دانیل به حال 10 عکس و هیچ مسدود شد و یا از دست رفته خوانده شده را علامت. هنریک تا به حال دو عکس و شش تلاش است. و هنگامی که دانیل متصل در اضافه کاری شما فکر سقف قرار بود برای آمدن به عرصه.

“این سخت است برای قرار دادن به کلمات” بستری Henrik. “یک لحظه خاص از گرم کردن و فقط یک شب خاص است که ما را به یاد داشته باشید برای همیشه. ما نمی تواند خواسته اند برای اطلاعات بیشتر. خوب بازی توسط ادی (Alex Edler) در اول (Daniel) هدف و یک پسر است که به معنای زیادی به ما. و اضافه کاری دنی نشان داد آنچه او را در خوب دوباره.

“آن را مانند سه شنبه. هنگامی که ما اولین هدف در دوره سوم جمعیت فقط ما انجام. ما سعی کردیم به ماندن متمرکز بود اما دشوار است. به نظر می رسید مانند هر زمان که ما پا روی یخ آنها (طرفداران) بودند ، این خوب بود که چگونه همه چیز به پایان رسید. یک شب خواهم که یک شانس برای رفتن از طریق آن یک بار در طول عمر است و شما نمی توانید آن را توصیف احساسات.

“این بود تمام روز. وقتی که من بیدار شد صبح امروز من فقط می دانستم که آن را برای رفتن به یک روز بزرگ و ما فقط سعی کردم به لذت بردن از هر دقیقه از آن را.”

بازی تاج و تخت 3.0: “من به سختی می تواند ایستادن در وقت اضافه. احساسات در طول روز و بازی کردم واقعا به ما’

بهترین بازی در وقت اضافه آمد از تراویس سبز.

او می تواند بگوید دوقلوها با گاز کشته شدند. زمانی که ریچارد Panik نامیده می شد برای یک قلاب در مایکل دل Zotto یک دست از تلاش برای به دست آوردن جن گذشته دارسی Kuemper حس پیش بینی آشکار بود. به این ترتیب نفس نفس زدن ،

اما زمانی که دانیل ماشه کشیده از بالا حافظه و پیچ پایین یخ مانند اوسین بولت در جشن قبل از mobbed توسط هم تیمی های خود, همه در نهایت می تواند گرفتن نفس خود را.

“که (برنده) در صدر همه چیز” گفت: Henrik. “هنگامی که ما به قدرت بازی این احساس چیزی که قرار بود به اتفاق می افتد حتی اگر ما مرده خسته. خواسته ما سبزتر برای یک زمان-و او آن را داد به ما.

“من به سختی می تواند ایستادن در وقت اضافه. احساسات در طول روز و بازی کردم واقعا به ما. شما رو 15 ثانیه برای دریافت برخی از (timeout) انرژی و شما انجام می شود. ما سعی در نگه داشتن شیفت کوتاه است.”

اضافه دانیل: “ما نیاز است که ایست. آن بزرگ بود. من برای تشکر از سبزتر. او با بازی در آمریکا امشب (Daniel 21:12 هنریک 21:36) و به عنوان تیم بهتر می شود, آن را به نشان دهد که چگونه خوب یک مربی او است.

“با نام تجاری هاکی او می خواهد به بازی یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است.”

بازی تاج و تخت 4.0: “این شگفت انگیز بود شما نمی تواند رویای یک پایان بهتر برای اطمینان حاصل کنید. تمام شب فقط مخصوص’

خوش آمدید به پلی آف.

این که چگونه Daniel احساس در طول بازی و به خصوص در دوره سوم و اضافه کاری. او در حال اجرا بر روی آدرنالین و می خواستم آخرین تفرج در راجرز آرنا به عنوان خوانده شده مانند یک افسانه است. آن را نمی توانست اسکریپت بهتر است.

“این شگفت انگیز بود — شما نمی تواند رویای یک پایان بهتر برای مطمئن” دانیل گفت: او برنده است. “من برگشتم و دیدم Marky (یعقوب Markstrom) که از انتهای دیگر و او را چنین خوشحال و او را دیدم لبخند طریق ماسک خود را. تمام شب فقط ویژه و طرفداران با ما برخورد خوب و من امیدوارم که آنها به خانه رفت و با یک لبخند بر روی صورت خود, بیش از حد, چرا که این یک بازی خوب بود.

“بسیاری از بچه ها خسته شده بودند اما زمانی که شما باید این جمعیت را نگه می دارد شما را در رفتن. طرفداران نشان داد و ما بیش از حد. و من امیدوارم که طرفداران نشان می دهد و حمایت از این تیم در سال آینده آنها راه آنها پشتیبانی ما از طریق سال است.”

دانیل گفت: هیچ چیز نیاز به گفت: در دومین تنفس با Canucks انتهایی 3-1. و واقعا چه چیزی وجود دارد به توان گفت. دوقلوها شد درباره بازی خود را نهایی دوره در خانه یخ و هم تیمی نیست در مورد به اجازه دهید آنها را.

“این بسیار آرام گفت:” دنیل. “ما گفت: ما آمد آخرین بازی و دوباره آن را انجام دهد و اجازه دهید در پایان این راه حق است. من با افتخار از بچه ها. ما یک مقدار زیادی از رهبران خوب در این اتاق است.”

شعارهای ‘رفتن Sedins رفتن” و “Hall of Fame” و حتی “یک سال” به معنای زیادی به دوقلوها چرا که پس از برخی از زمان پایین زیر فصل آخر در ادمونتون در روز شنبه آنها در حال رفتن به باید که رقابتی خارش به ابتدا.

“آن را به فرو رفتن در زمانی که ماه سپتامبر می آید و آن را برای رفتن به بخش دشوار” بستری دانیل.

بازی تاج و تخت 5.0: “من کاملا مطمئنم که ما به آنها در تخلیه مخزن

تراویس سبز بود خنده زیادی در پست خود-بازی آدرس.

کناکز مربی مثل بقیه از ما نمی تواند کاملا درک آنچه که ما شاهد شد. این Sedins شد در فرم. آنها خوردند تا دقیقه. آنها سعی کردند خود را به ثبت رساند ، آنها در ترکیب چهار امتیاز و هنریک راه اندازی دانیل برای برنده. زمان خوب است.

“وجود دارد برخی از لحظات که در آن شما نمی تواند کمک کند اما گوش دادن به طرفداران و نگاه کنید که چه خبر است. این یک جهنم از یک شب — باور نکردنی است. من کاملا مطمئنم که ما می رویم به دریافت بهترین خود را امشب و آنها تخلیه مخزن است که برای مطمئن. آنها بودند.”

آن را فقط خوب برای Sedins و طرفداران. خوب بود برای بازیکنان جوان را در آغوش جو و دیدن دست اول چگونه آینده سالن از شهرت بازیکنان ترک آن همه بر روی یخ.

“به تجربه ای که خاص بود برای من و بازیکنان” اضافه شده سبز. “آنها (Sedins) در حال خروج از یک میراث در چگونه می توان یک نرم افزار خوب.”

برک بهترین لحظه:بود که سخت ترین معامله من تا کنون ساخته شده و بیشتر کار من تا کنون قرار داده و به تجارت’

برایان برک عجول و بی پروا و قلدر مانند پهلوانان اجازه Canucks مدیر کل برای تکمیل سناریوی پیچیده برای امن دوم و سوم به طور کلی میدارد به زمین دانیل و هنریک Sedin در سال 1999.

به نظر می رسد اتصالات در بازنشستگی شب به re-بازدید یک لحظه منی در تاریخ حق رای دادن.

“بود که سخت ترین معامله من تا کنون ساخته شده و بیشتر کار من تا کنون قرار داده و به تجارت” او آغاز شده است. “من می دانم که آنها به ما گفت که آنها نمی آیند مگر اینکه ما آنها را هر دو.”

در اینجا چگونه آن همه رفت:

1. شهر باد می وزد تماس: کناکز بود و سوم به طور کلی انتخاب کنید اما بی سر و صدا کردم چهارم از شیکاگو GM باب موری.

“ما آن را از شیکاگو یک هفته قبل از پیش نویس اما ما نمی به هر کسی گفت:” برک. “من نمی file تجارت با لیگ تا زیر پنج شنبه قبل از پیش نویس است.

“معامله شد در دور اول انتخاب کنید (پاول Vorobiev در سال 2000) — اضافی را انتخاب کنید ما رو در Bure معامله — بنابراین ما احساس می کنیم می تواند بهار برای اولین بار و پس از آن [تجارت] Bryan McCabe. آن را بسیار گران تجارت اما ما احساس دوقلو بودند به ارزش آن است.”

2. DUDLEY DO-RIGHT: Tampa Bay برگزار شد برای اولین بار به طور کلی انتخاب کنید که به معنای برک کرده بود برای متقاعد کردن GM ریک دادلی به بخشی با آن است. آن سخت بود.

“من تا به حال برخی از مشکل و بی حرمتی گفتگو با او در آن شب گفت:” برک. “من به او گفتم:” هیچ کس ترک با این بچه ها به جز من.’ و در نهایت من به او گفتم ما تا به حال دو تا از بالا و چهار میدارد [سوم و چهارم به طور کلی] و او گفت که تا به حال در سراسر آمده است.

گفت: “من در آن ثبت شده بود چند ساعت پیش.”

3. بی خوابی در BEANTOWN: با وجود درخواست خود Burke ندارد قطعات در محل در شب قبل از پیش نویس به نوسان Sedins معامله است.

“من به رختخواب رفت که شب و ندارد, مقابله,” او گفت:. این بود 2:30 صبح و ما هر دو قسم در هر یک از دیگر و آویزان است.”

4. صبح GLORY: برک قدم زدن کف ورود به پیش نویس ثابت. قبل از اول کلی انتخاب اعلام شد, برک تداوم قرار معامله در محل. رعد و برق به Canucks اول و سوم به طور کلی تراکم در ازای چهارم 75 و 88 میدارد.

“در حال حاضر ما شماره 1 و شماره 3 و من نمی خواهم برای رفتن وجود دارد [جایگاه] دو بار گفت:” برک. گفت: “من به آتلانتا [GM همین Waddell]: ‘شما یک نام تجاری جدید تیم و آیا شما می خواهید به پیش نویس اول کلی? بالا رفتن وجود دارد برای اولین بار و ستاره نشان می دهد اما شما رو به من خود را انتخاب کنید.’

“ما انتخاب کنید.”

این Thrashers بعدها انتخاب پاتریک استفان کلی برای اولین بار.

یک دیوانه تقلا: برک او بر میدارد اما دستیار GM دیو Nonis تا به حال برای تکمیل آنها قبل از این پیش نویس به دلیل وجود دارد هیچ وقفه در دور اول.

آن زمان زمان قبل از برک اعلام کرد که Canucks ادعا می کنند دانیل دوم کلی و هنریک سوم به طور کلی.

“این بود: ‘دیوی شما رو برای دریافت این تخفیف انجام می شود'” یاد می آورد برک. “او و من بالا رفت و گفت: دوقلوها شما در حال آمدن به ونکوور.

“آنها راه می رفت تا در این مرحله و من نمی دانم کدام یکی بود که. من برگزار کردن ژاکت و دنی خود را گرفت. همین دلیل است که آنها می پوشند 22 و 33 — آنها دوم و سوم به طور کلی. آنها می خواستند شماره های بالاتر اما من نمی خواهم بازیکنان من برای پوشیدن شماره های بالا.”

bkuzma@postmedia.com
twiter.com/benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im