نقد و مرز MHA بازديد IB به بررسی وضعیت نفوذ مناقصه

Secretary Border Management, Ministry of Home Affairs, N N Sinha with BSF officials during his visit to International Border in Jammu on Saturday. (UNI)
وزیر مرز, مدیریت, وزارت امور, N, N سینها با BSF مقامات در جریان بازدید از مرز بین المللی در جامو در روز شنبه. (UNI)

Excelsior خبرنگار

جامو Feb 29: دبیر مدیریت مرزی در اتحادیه وزارت امور NN سینها امروز در بازدید از بسیاری از مناطق در امتداد مرز بین المللی (IB) در جامو و همچنین جلسه با افسران ارشد از مرز نیروهای امنیتی (BSF) در مقر آن در اینجا به بررسی وضعیت حاکم در طول IB است که شاهد نقض آتش بس توسط پاکستان رنجرز اغلب.
علاوه بر این, شده اند وجود دارد گزارش های نفوذ توسط شبه نظامیان از مرز بین المللی در Hiranagar بخش سه نفر از آنها کشته شدند و نیروهای امنیتی در ممنوعیت تلفات پلازا در Nagrota همراه Jammu-سرینگر بزرگراه ملی در ژانویه 31.
بازرس کل BSF, Jammu Frontier, N, S Jamwal در زمان سینها به مرز بین المللی و توضیح پیچیدگیهای مختلف در حالی که جلسه او در مورد جامو مرز سخنگوی مرز امنیت زور گفت.
این اتحادیه در وزارت امور بازدید از پاسگاه مرزی از Pansar و Chandwan بین سامبا و Hiranagar بخش های مختلف و مهم دیگر تکه های همه در طول مرز بین المللی و تعامل با BSF مقامات وجود دارد, او گفت:.
سینها همراه بود مدیر پروژه, مدیر, مرکزی, عمومی آثار بخش Pradeep Gupta.
سخنگوی گفت: BSF مقامات نیز در جریان MHA تیم های مختلف در مورد ضرورت برای بهتر سلطه IB به عنوان در هر مورد نیاز.
سینها نیز مطلع توسط BSF فرماندهان گردان های مختلف در مورد مرز ساخت و ساز کار می کند و محدودیت مواجه شده اند در طول اجرای خود را, او گفت:.
بعد سینها جلسه با IG BSF و دیگر مقامات در BSF ستاد در Paloura سخنگوی گفت.
وزیر مرز مدیریت گزارش شد به بررسی وضعیت در امتداد مرزها و نصب و راه اندازی پیچیده وسایل کوچک مکانیکی برای جلوگیری از نفوذ داعش در پاکستان گزارش شده است که تعداد زیادی از شبه نظامیان بودند کمپینگ در راه اندازی پد در پاکستان طرف مرز منتظر فرصتی برای نفوذ به سرزمین های هندی.
چند روز پشت IG BSF نیروی ستاد دهلی نو Lalat صنعت Mohanti نیز به ریاست سطح بالا تیم برای دیدار Hiranagar بخش در امتداد مرز بین المللی برای نظارت بر وضعیت و نصب و راه اندازی تکنولوژی پیشرفته.
منابع گفت: این اتحادیه با وزارت خانه مربوط می شد مورد گزارش از نفوذ توسط شبه نظامیان از مرز بین المللی است و می خواهد BSF به تمام مراحل را به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ تازه رسوخ. آن را نیز بررسی می شود که آیا وجود دارد هر تونل حفر شده در مرز به نفوذ داعش, منابع, گفت:, و اضافه کرد که تمام زوایای ممکن پشت سر نفوذ توسط شبه نظامیان تحت تحقیقات.
بیش از سه زمین کارگران دستگیر شده توسط پلیس بعد از کشته شدن سه شبه نظامیان در Nagrota در ژانویه 31 نشان داده بود که شبه نظامیان نفوذ کرده بود از Hiranagar بخش. آنها همچنین فاش کرد که گروه دیگری از سه شبه نظامیان جاسازی شده بود از همان بخش حدود 40 روز بازگشت و موفق به رسیدن به کشمیر.
در سپتامبر سال 2018 بیش از حد, سه طالب در Kakryal نزدیکی ژججر کتلی در Jammu-سرینگر بزرگراه نفوذ کرده بود از مرز بین المللی.

مقاله قبلی2 Jammuites تخلیه از الماس کروز پس از رسیدن به خانه برای قرنطینه
مقاله بعدیبدون از دست دادن زمین مشاغل پس از هنر 370 abrogation: LG

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>