دوم شخص می میرد از coronavirus در داکوتای شمالی; موارد در حال حاضر بیش از 100

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت اعلام کرد دوشنبه, مارس 30 McHenry County زن در 80s در با زمینه مسائل مربوط به سلامت سالگی از این بیماری است. او قرارداد این ویروس از طریق جامعه گسترش معنی آن نبود قرارداد از طریق مسافرت و یا قرار گرفتن در معرض مورد شناخته شده است و نشان میدهد که شخص دیگری در یک جامعه دارای بیماری اما هنوز آزمایش شده است.

مک هنری شهرستان واقع شده است در شمال-مرکزی بخشی از دولت در شرق مینت و دارای جمعیتی در حدود 5,900.

زن مرگ می آید سه روز پس از Cass County مرد در 90s شد اولین بار در شمال Dakotan به مرگ از بیماری است.

بخش تایید 11 جدید تست مثبت برای coronavirus دوشنبه آوردن این دولت در مجموع به 109 موارد است. این بخش لیست 19 نفر به عنوان بهبود از بیماری است. نوزده بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری مبتلا به بیماری.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

جدید موارد عبارتند از چنگال بزرگ شهرستان دو مورد شناخته شده: یک مرد و یک زن, هر دو در 30s خود را. این اداره همچنین اعلام کرد چهار مورد جدید در Cass County, که در حال حاضر دارای 24 کل. از دیگر موارد جدید در آمد از Burleigh, Mountrail بخش و شهرستانهای استان است.

در مجموع 3,837 آزمون برای این ویروس گزارش شده به دولت و 19 استان ها حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری. Burleigh شهرستان که شامل اکثریت بیسمارک-مندن منطقه شهری هنوز اکثر موارد در 29 اما Cass County دیده است صعود مداوم در آزمون مثبت در طول هفته گذشته. اما رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم قبلا گفت که موارد گزارش شده بر اساس بيماران آدرس پستی و نه از محل واقعی خود را در دولت پس از آن ناشناخته است که در آن بیماران آلوده هستند quarantining و یا به دنبال کمک های پزشکی.

بورگوم خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز یکشنبه اعلام کرد یک فاجعه بزرگ برای دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. تصویب درخواست خواهد باز کردن چندین فدرال منابع مالی است که ممکن است شامل بحران مشاوره برای افراد مبتلا به این بیماری همه گیر و دیگر جریانهای مستقیم کمک های فدرال برای دولت های قبیله ای و محلی می باشد.

مدل های آماری نشان می دهد در مورد 152,000 ساکنان یا 20 درصد از جمعیت این ایالت می تواند به آلوده شدن با COVID-19 بیش از 18 ماه دوره بورگوم نوشت: در صورت درخواست. که در بدترین سناریو دولت را به طور قابل توجهی سطح شیب دار تا ظرفیت آن سیستم مراقبت های بهداشتی ایجاد موقت بیمارستان ها در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی در فارگو و بیسمارک دولت ،

اما بورگوم شنبه اعلام کرد که او “بسیار کم اعتماد به نفس” در دقت زمان مدل سازی به دلیل مقدار محدود از داده های جمع آوری شده در این ویروس در داکوتای شمالی.

سنفورد سلامت یکشنبه اعلام کرد که سه کارمند در دو از آن فارگو امکانات باید آزمایش مثبت برای COVID-19. سه درمانگران فیزیکی کار در بیمارستان تنظیمات — دو در سنفورد مرکز پزشکی فارگو در امتداد بزرگراه بین ایالتی 94 و یکی در سنفورد برادوی مرکز پزشکی در مرکز شهر. کارکنان در حال منزوی در خانه و سانفورد است که با همکاری نزدیک با وزارت بهداشت به منظور بررسی وضعیت این شرکت اعلام کرد که در انتشار اخبار نسبت داده شده به دکتر داگ گریفین معاون رئیس جمهور و افسر پزشکی در سنفورد فارگو.

سنفورد نیز جمعه اعلام کرد یک پرستار پزشک آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آمدن در تماس با ساکنان در مورهد تسهیلات زندگی کمک پنج شنبه, مارس 23.

هر دولتی در حال حاضر دارای حداقل 85 موارد تایید شده بیماری — ایالت نیویورک شده است ضربه سخت با نزدیک به 60 ، 000 مورد شناخته شده و بیش از 950 مرگ و میر. مینه سوتا 503 مورد شناخته شده و نه مرگ و میر و داکوتای جنوبی اعلام کرده بود 90 آزمون مثبت و یک مرگ از صبح روز دوشنبه. Dakotas باید در میان بالاترین تعداد آزمون مثبت در کشور است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>