مقامات فرود بر سن پدرو خانه صبح روز چهارشنبه, فوریه. 5 خدمت یک حکم جستجو در امید پیدا کردن شواهد و مدارک برای کمک به حل این مورد از کریستین هوشمند یک زن که رفت از دست رفته از سن لوئیس اوبیسپو 24 سال پیش.

هوایی فیلم نشان داد مقامات در جستجوی یک خانه در 900 بلوک شمالی و مرتفع خیابان در سن پدرو. علاوه بر این سان لوئیس اوبیسپو کلانتر, خدمت حکم جستجو در سان لوئیس Obispo County, و, واشنگتن, وزارت امور خارجه, مقامات گفت.

مقامات خدمت حکم جستجو در مورد 7 صبح به امید پیدا کردن موارد خاص از شواهد سخنگوی تونی Cipolla گفت. آن را فاش چه کسانی موارد بودند.

“جستجو در حکم محدود در دامنه و مهر و موم شده توسط دادگاه” Cipolla گفت. “به عنوان یک نتیجه, ما مانع قانون از افشای هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد آنها.”

کریستین هوشمند بود California Polytechnic University, San Luis Obispo که دانش آموز ناپدید شده در مارس 1996 در حالی که راه رفتن به اتاق خوابگاه خود را پس از یک حزب. او 19 در آن زمان او ناپدید شد.

دوستان او گزارش خود را از دست رفته روز بعد.

پل رائول Flores, شاگردی بود و اعتقاد بر این بود که آخرین نفر به دیدن او زنده است. او مطرح شد در تورانس و در حال حاضر زندگی در سن پدرو. او گفته مقامات پس از ناپدید شدن او که او بود بسیار مست زمانی که او در سمت چپ او اما حاضر به پاسخ به سوالات فراتر از آن با استناد به خود متمم پنجم حقوق.

در سال 2016 مقامات گفتند او باقی مانده یک فرد مورد علاقه در مورد آنها پس از اعلام کشف “باقی می ماند” حدود 300 تا 400 پا از هوشمند اتاق خوابگاه.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de