SD دختر را دوست دارد شکار می خواهد به تغییر جوانان قرقاول فصل برای بیشتر بچه ها درگیر

پوشیدن camo-الگو ژاکت پشم گوسفند وجانوران دیگر این 13 سال از غرب رودخانه صحبت می کند با آرامش و در عین حال عاشقانه در مورد آینده از گرفتن بچه ها مثل او برای لذت بردن از خارج از منزل.

آن را بسیار مهم او می گوید: اما این لزوما آسان است. با توجه به اهمیت دانشگاهیان و تمرکز برای بسیاری از در دو و میدانی وجود دارد همیشه فقط بسیار به انجام.

“داکوتای جنوبی شکار صنعت بستگی به این نسل” او گفت:. “ما باید بیشتر بچه ها درگیر در شکار هر شکار است. آن را فقط اتفاق می افتد.”

به همین دلیل بعد از این هفته Hendricks خواهد شد ایستادن در مقابل داکوتای جنوبی بازی Fish & Parks بخش کمیسیون به درخواست برای تغییر در جوانان قرقاول فصل است. او در حال حاضر در پنجشنبه 5 مارس در پیر در طول کمیسیون’ به طور منظم و ماهانه نشست.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

او اذعان می کند که او را عصبی و در عین حال برای تمرین گفتار. او نقطه اصلی است که جوانان قرقاول فصل باید شامل دو تعطیلات آخر هفته در حالی که فصل را راه اندازی در حال حاضر اجرا می شود از روز شنبه از طریق شنبه در اوایل ماه اکتبر.

جونز County School هشتم کلاس است دلیل خوبی برای حمایت از تغییر بودن مشغول است.

Hendricks ارائه رسمی درخواست برای تغییر حکومت فرم به GF&P کمیسیون گفت: او را درگیر در قرقاول برای همیشه لطفا برای 4-H دشت رنجرز 4-H, تیراندازی, ورزشی, والیبال, بسکتبال, آهنگ و باند.

او همچنین یک افتخار رول دانشجو و فعال است و در کلیسا.

“همانطور که همه ما می دانیم تکنولوژی بهره برداری جوانان ما,” او نوشت. “این بسیار مهم است برای القای شور و شوق برای شکار و خارج از منزل در جوانان ما در سن بسیار جوان است. هر جوانی که یا تحصیلی یا ورزشی تمایل قادر به استفاده از دوشنبه, سه شنبه و یا چهار شنبه فعلی جوانان قرقاول شکار فصل است.”

Savanah and her father, Travis, during a hunt. (Submitted photo)

Savanah و پدرش, تراویس در طول یک شکار. (ارسال عکس)

هندریکس در حال رشد است تا در یک خانه است که پشتیبانی از تمام چیزهایی که شکار. وجود دارد گوزن و قرقاول مانت, coyote, خز و عکس گرفتن خاطرات بزرگ نمایش داده می شود در سراسر خانه.

با مادر خود, دیانا “دی” و پدر تراویس خانواده از پنج زندگی در یک مزرعه در مناطق روستایی ویویان جنوب بزرگراه میان ایالتی 90. به Jones County مدرسه در Murdo 25 مایل در یک جهت. او پدر و مادر و برادر کوروش, 12, و, خواهر, سیرا, 6, استقبال از این خبرنگار به خانه خود را برای یک ناهار از کبابی بوفالو, برگر لوبیا پخته و هلو پای به بحث Savanah تلاش برای بهبود جوانان شکار در داکوتای جنوبی.

روشن است که چرا او احساس می کند راه او می کند — آن را در خون است.

The Hendricks family began hosting a youth pheasant hunt on their property in 2010. (Submitted photo)

این Hendricks خانواده شروع به میزبانی جوانان قرقاول شکار در اموال خود را در سال 2010. (ارسال عکس)

تراویس و دی شروع به کمک غرب رودخانه Pheasants Forever فصل در سال 2009. سال آینده که به میزبانی جوانان شکار خود را در مرتع پرورش احشام و استقبال بچه ها برای یادگیری, ایمنی, تمرین تیراندازی دام و سرمایه گذاری را در این زمینه به تعقیب خروس.

“بخشی از دلیل ما شروع به این دلیل است که پس از او ما متوجه نبود واقعا چیزی برای بچه ها غیر از ورزش و, اگر شما در حال بسکتبال-محور” دی گفت.

در طول سال, سایت شکار جوانان برگزار شده است در درجه اول در Hendricks’ در مرتع پرورش احشام اگر چه این گروه استفاده کرده است فصل دیگری از اعضای این زمین و زمین های عمومی به شکار.

Savanah اول واقعی شکار بود که او 10 بود و او به وضوح به یاد گرفتن اولین قرقاول در سن 11.

آنها را در 15 تا 20 بچه ها هر سال به طور عمده مربوط به بزرگسالان کمک کند و سگ ها که در دسترس هستند. آنها می خواهند خانواده دخالت — معنی هیچ بچه فقط می تواند کاهش یافته و بدون مادر یا پدر شرکت — و آنها مصمم است که این رویداد سالانه همچنان ادامه دارد.

“همه ما لذت ببرید که بعد از شکار بیش از هر روز دیگر سال” دی گفت: سالانه شکار.

قبل از دی می تواند پایان حکم تراویس interjected: “این بسیار با ارزش است.”

Savanah and her father, Travis, during a youth pheasant hunt. (Submitted photo)

Savanah و پدرش, تراویس در طول یک جوانان قرقاول شکار. (ارسال عکس)

این ویژه آخر هفته هنگامی که وجود دارد هیچ بزرگسالان رقابت در این زمینه شکار می رود در سرعت کندتر و وجود دارد یکی در یک زمان با کودک است.

از همه مهمتر, آنها می گویند, این مجموعه تا آینده از شکار در داکوتای جنوبی.

“آنها آموزش اخلاق صحبت کردن با آنها در مورد چه نوع از زمین آنها شکار و تصویب است که در آن اخلاق آنقدر مهم” دی گفت.

زمانی که غرب رودخانه Pheasants Forever فصل آغاز شده در سال 2009 داکوتای جنوبی بود سوار آن 12 سال متوالی از برداشت حداقل 1.4 میلیون قرقاول. که در همان سال حدود 70,000 ساکن بالغ قرقاول شکارچیان.

به عنوان برداشت سالانه کل کاهش یافته و به کمتر از 1 میلیون قرقاول در سال 2017 و 2018, شکار بهره کاهش یافته و همچنین. تازه ترین آمار نشان می دهد در دسترس 2018 تا به حال در مورد 53,600 ساکن قرقاول شکارچیان. که یک قطره از 23 درصد در شکار مشارکت و میلیون ها دلار درآمد از دست رفته برای مجوز فروش برای دولت است.

قرقاول برای همیشه لطفا برای و, داکوتای جنوبی, GF&P باید هر دو به طور فعال در حمایت از ملی R3 حرکت که آغاز شده توسط شورا برای پیشبرد شکار و تیراندازی ورزشی است. R3 مخفف, استخدام نگهداری و مجدد امید به توقف روند کاهش شکار مشارکت.

Savanah Hendricks shows the talking points she will make during her speech to the Game, Fish & Parks Department commissioners later this week. (Luke Hagen / Republic)

Savanah Hendricks را نشان می دهد نقاط صحبت کردن او را در طول سخنرانی او به این بازی ماهی و پارک های بخش کمیسیون اواخر این هفته. (لوقا هاگن / جمهوری)

داکوتای جنوبی این قاعده مستثنی نیست. سال گذشته جوانان-تنها قرقاول فصل کلی نرخ مشارکت حدود 5.5 درصد. تراویس و دی می گویند برخی از آنها نیاز به “قرض گرفتن و سرقت” چند سال به 15 کودکان و نوجوانان به جوانان شکار.

“یک بچه که در خارج از منزل است و نه فقط از وارد شدن به مشکل” تراویس گفت. “این که آیا آن ماهیگیری کمپینگ شکار و یا چیدن سنگ. ما به آنها نیاز دارند.”

دی توضیح داده شده وجود دارد 174 دانش آموزان در Jones County School District حدود 70 نفر از آنها واجد شرایط برای جوانان شکار. ساکن جوانان قرقاول های نجومی شرکت کنندگان باید بین 10 و 17.

این Hendricks خانواده می گوید که آنها میزبان سالانه خود را شکار جوانان در روز یکشنبه به دلیل این که تنها بعد هنگامی که بچه ها بیشتر در دسترس است. خانواده می گوید: در روز چهارشنبه و روز “تنها دولت خوب” و زمان فرمت جریمه بچه ها که مجموعه خود دانشگاهیان نوار بالا.

Students in Savanah Hendricks' school wrote letters of support for her petition to lengthen the youth pheasant season to include two weekends. (Luke Hagen / Republic)

دانش آموزان در Savanah Hendricks,’ مدرسه نامه نوشت و از حمایت او طومار به طول جوانان قرقاول فصل شامل دو تعطیلات آخر هفته. (لوقا هاگن / جمهوری)

“ما هرگز زمان برای رفتن به شکار بعد از مدرسه با مشق و ورزش” Savanah گفت.

در آن احساسات را برانگیخته و او را به تعقیب این طومار را تغییر دهید. که به عنوان یک عضو از داکوتای جنوبی 4-ثانیه عروسي است که به دنبال تابعیت مدال که برخی از معیار است که به دنبال یک رویداد کنونی موضوع که او در مورد پرشور و به عنوان مادر او را توصیف آن “می تواند قرار داده و با تمام قلب به.”

Savanah نوشته است نامه ای به رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem که تحت فشار قرار دادند و او را “قرن دوم ابتکار” از آنجا که او اولین دولت از دولت در آدرس 2019. بخشی از این طرح شامل خانواده ها و جوانان در این زمینه است.

“من خیلی افتخار Savanah برای درگیر شدن در دولت ما روند و برای دفاع از چیزی است که به معنای زیادی به او” Noem در بیانیه ای گفت. “من قطعا تماشای این تصمیم آن را به عنوان مورد بحث در GFP کمیسیون است.”

Savanah نیز نوشته شده به تمام GF&P کمیسیون و دریافت نامه حمایت از برخی از همکلاسی های خود را. بروشور او را مونتاژ می گوید جوانان قرقاول شکار فصل شده است مورد بررسی از سال 2008 است و دولت باید با حمایت بیشتر در روز شکار فقط برای جوانان در این زمینه برای حمایت از R3.

او نوشت: “به عنوان یک دانشجو و ورزشکار من واقعا احساس می کنید که اگر شما آموزش داده شده است در سن جوانی به شکار قرقاول که شما را در یادگیری به درک آنچه CRP چه پناهگاه کمربند چه نرده های خطوط فراهم و به همین دلیل ورزشکاران و زنان احساس می کنم به شدت در مورد حقوق تفنگ.

“لطفا برای حمایت از تغییر جوانان قرقاول شکار فصل شامل دو تعطیلات آخر هفته!”

Savanah Hendricks, 13, stands outside her family's ranch near Vivian. (Luke Hagen / Republic)

Savanah Hendricks, 13 غرفه در خارج از خانواده اش مزرعه در نزدیکی ویویان. (لوقا هاگن / جمهوری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>