اسکات Perunovich می شود ششمین UMD بولداگ را به نفع خود Hobey بیکر

مانند هر کس دیگری در دانشگاه, هاکی, اما آن را نمی تواند متوقف Bulldogs junior defenseman اسکات Perunovich که اواخر روز شنبه, مارس 11 بود نام سه آمریکایی و 40 گیرنده از Hobey بیکر یادبود جایزه ملی به عنوان بازیکن سال.

سریع و fiesty جن تکان دهنده از هیبینگ, Minn., ضرب و شتم همکار Hobey کلاه ترفند finishers اردن Kawaguchi تاریخ به جلو از داکوتای شمالی و مین junior goaltender جرمی Swayman.

ششم بولداگ به ادعای معتبرترین جایزه فردی در NCAA بخش مردان هاکی روی یخ, Perunovich کمک تبدیل شهرت این برنامه در سه فصل با سوخت UMD به بازگشت به عقب مسابقات قهرمانی ملی به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2018 و دوم در سال 2019. The Bulldogs شد در یک موقعیت قوی برای سه ذغال سنگ در شماره 4 در رتبه بندی دو به دو این سال که فصل را تعطیل توسط coronavirus.

به عنوان روشن ساخته شده بود و این هفته توسط 2004 Hobey بیکر برنده از UMD Junior Lessard دیگر هر کسی می تواند می گویند: “‘این مدرسه با بیشترین Hobey نانوا اما آنچه را که آنها به دست آورد؟’ “

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

و Perunovich یک دلیل بزرگ چرا Bulldogs’ Hobey برادری گفت: در طول هفته در این منجر به ارائه جایزه.

“آنها را به عقب نگاه کنید و اسکاتی Perunovich است برای رفتن به یکی از بزرگترین Bulldogs که تا به حال بازی. دوره” گفت: لایحه واتسون 1985 Hobey بیکر برنده از UMD. “او تا به حال چنین شگفت انگیزی حرفه ای در اینجا در دانشگاه مریلند. هنگامی که شما نگاه در ما Hobey بیکر برندگان این که چگونه آنها نگاه. آن را سرد به دیدن Scotty برگزار شد تا در این راستا از آنجا که او بدان معنی است که خیلی از برنامه ما.”

Perunovich 10 مینه سوتا بومی و ششم دنیا در 218 کد منطقه به نفع خود Hobey. او برای اولین بار از هیبینگ.

پس از این جایزه برای اولین بار با توجه به مینه سوتا مرکز نیل Broten از روسو در سال 1981 در هیچ مدرسه تولید شده بیشتر Hobey برندگان از UMD که در حال حاضر دو روشن مینه سوتا و دانشگاه هاروارد چهار Hobeys.

تام Kurvers اولین بولداگ را به نفع خود Hobey در سال 1984 زمانی که این جایزه فقط چهار سال. واتسون ساخته شده آن را بازگشت به عقب برای UMD در سال 1985 با مین که تنها مدرسه دیگر برای انجام این کار از با اسکات Pellerin برنده شدن در سال 1992 و پل کاری در سال 1993.

کریس Marinucci از گرند رپیدز شد UMD سوم برنده در سال 1994 و Lessard چهارم در سال 2004 به تساوی Bulldogs با رقیب Gophers.

دلوت بومی جک کانلی شد رکورد-تنظیم پنجم برنده در سال 2012 یک سال پس از اینکه نام یک فینالیست و پیشرو UMD به آن اول NCAA عنوان در سال 2011 در اکسل انرژی مرکز در خیابان.

Bulldogs مربی اسکات Sandelin که در حال حاضر مربی سه Hobey برندگان خود را در 20 فصل در UMD در مقایسه با 5 فوت و 10 175 پوند Perunovich به 5-8, 160 پوند Connolly این هفته است. هوشمند بازیکنان پیدا کردن یک راه برای موفقیت خود skillset بدون توجه به اندازه آنها است. Perunovich مناسب است که قالب درست مثل Connolly انجام سه بار قهرمانی ملی, مربی تیم گفت.

“بخشی از موفقیت خود را در حال رقابتی” Sandelin گفت: از Perunovich. “او قطعا سزاوار (به Hobey). ما دیده ایم بسیاری از بازیکنان بسیاری از بازیکنان خوب. آنچه که او انجام داده و نوع سال او تا به حال در این سال خاص است. این مایه تاسف است که آن را نمی رفته اند کمی دورتر به دیدن او کار سحر و جادو خود را در پلی آف.”

Perunovich led UMD در به ثمر رساند به عنوان دانشجوی سال اول و میانی و رهبر در کمک در تمام سه فصل است. او با ثبت 11 گل و 25 پاس گل در 42 بازی در 2017-18 بود و به نام 2018 تیم تیلور برنده جایزه ملی rookie از سال است. او سپس در ادامه به قرار دادن سه گل و 26 پاس گل در 39 بازی در سال گذشته با یک مجروح به عقب است.

سه بار همه NCHC انتخاب و اولین بولداگ به نام NCHC بازیکن سال Perunovich ارسال شده شش گل و 34 کمک در گیر و کوتاه 2019-20 فصل به حافظه او در یک کراوات برای 10th در کشور در به ثمر رساند و دوم در میان تمام آبی آستر. او 19 کمک و 22 امتیاز در بازی قدرت گره خورده است برای تاپ در کشور در میان همه گلزنان این سال است.

“او بهترین بازیکن در کالج هاکی از غالب سطح کنترل یک بازی هاکی گفت:” مینه سوتا در باب Motzko سابق St. Cloud State نیمکت رئیس که همچنین مربی Perunovich در سال 2018 ملی آمریکا تیم سوم در جهان Junior قهرمانی. “او که ‘آن را’ عامل نیست که در اطراف بیش از حد اغلب.”

St. Louis Blues انتخاب Perunovich در دور دوم پلاک 45 به طور کلی در سال 2018 پس از او شده است می خواهم گذشت بیش از دو قبلی NHL پیش نویس. ماه گذشته 21 ساله توافق به یک جفت از دو سال ورود به سطح معاملات — که اجازه می دهد او را به بازی NHL این سال باید 2019-20 نجومی راه اندازی مجدد, و اگر نه, یکی دیگر از قرارداد که در شروع 2020-21.

بلوز, مربی تیم توسعه گلن وسلی 20 سال defenseman در NHL, تماشا Perunovich بازی بسیاری برای Bulldogs دو فصل است. وسلی شد ثابت در UMD بازی ها, خانه و دور این فصل با Perunovich قبلا واجد شرایط برای تبدیل شدن به یک عامل رایگان در ژوئن 1.

وسلی گفت: سه بار NCHC توهین آمیز Defenseman از سال و برای اولین بار defenseman به همیشه برنده NCHC را به ثمر رساند عنوان ثابت در این فصل او را بسیار بیشتر از یک بازیساز و جن تکان دهنده است.

“وجود دارد نه بسیاری از بچه ها در دانشگاه هاکی است که تمام این ابزار قادر به انجام آنچه او می تواند انجام دهد” وسلی گفت. “همه مذاکرات در مورد مهارت های خود را و چشم انداز و آنچه که او می تواند انجام با جن. برای من شخصا خود را بازی دفاعی و چقدر که بهبود یافته از سال گذشته به سال جاری می ایستد. که یکی از چیزهایی که برای یک جوان defenseman آن را مانند یک موقعیت دشوار است به بازی. همانطور که شما در یادگیری و رشد موقعیت و کجا بود و اساسا در مکان مناسب در زمان مناسب, بوکس, از, بستن میله های هوشمند زیر خط هدف نه تعقیب بچه ها که یکی از چیزهایی که اسکات انجام داده است یک کار فوق العاده در کار و بهبود ماه های سال به ویژه در سال گذشته.”

UMD Hobey بیکر نهایی و برندگان

پررنگ نشان می دهد برنده

2020: اسکات Perunovich

2012: جک کانلی

2011: جک کانلی

2004: Junior Lessard

1994: Chris Marinucci

1993: Derek پلانت

1986: برت هال

1986: هنجار Maciver

1985: لایحه واتسون

1984: تام Kurvers

Northland بومی را به نفع خود Hobey

2020: دولوت مینه سوتا defenseman اسکات Perunovich, هیبینگ

2013: St. Cloud State رو به جلو کشید LeBlanc, Duluth

2012: دولوت مینه سوتا به جلو جک کانلی, Duluth

1994: دولوت مینه سوتا به جلو کریس Marinucci گراند رپیدز

1988: مینه سوتا goaltender Robb Stauber Duluth

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>