اسکات Perunovich ضربان اردن Kawaguchi به پیروزی Hobey; UND رو به جلو باعث می شود تیم اول همه-امریکا

دولوت مینه سوتا junior defenseman اسکات Perunovich ضرب و شتم UND junior رو به جلو اردن Kawaguchi و مین دروازه بان جرمی Swayman برای افتخار که می رود به بالا فردی بازیکن در کالج هاکی.

برنده اعلام شد جان Meg در ESPN SportsCenter در شنبه شب که به جای به طور منظم برنامه ریزی مراسم به دلیل شیوع کروناویروس.

چند ساعت قبل از اعلام Kawaguchi در توئیتر خود نوشت: “بدون توجه به نتیجه. با تشکر از شما به هر کس که از من حمایت به این نقطه! مربیان و دوستان و طرفداران تیمی و مهمتر از همه خانواده من. واقعا افتخار و فروتنی در نظر گرفته شده برای این جایزه و من آن را انجام نمی به تنهایی.”

کاواگوچی بود به امید تبدیل شدن به سومین UND بازیکن را به نفع خود افتخار آغاز شد که در سال 1981. تونی Hrkac برنده آن در سال 1987 و رایان دانکن برنده آن در سال 2007. مارک تیلور همچنین نامگذاری شد ملی بازیکن سال توسط هاکی اخبار سال قبل از Hobey اهدا شد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

کاواگوچی نمی آمد دور دست خالی.

او به یک تیم آمریکایی. او اولین UND همه آمریکایی پس از تاکر Poolman در 2016-17.

UND پایان فصل 26-5-4 شد و در شماره 1 در رتبه بندی دو به دو زمانی که فصل به پایان ناگهانی با توجه به شیوع کروناویروس.

Perunovich ششم Hobey برنده از دولوت مینه سوتا, پیوستن به جک کانلی (2012) در تاریخ Lessard (2004), Chris Marinucci (1994) بیل واتسون (1985) و تام Kurvers (1984). The Bulldogs بیشتر برندگان از هر مدرسه است. دانشگاه هاروارد و مینه سوتا در حال بسته دوم با چهار هر.

کاواگوچی و Perunovich تقسیم ملی بازیکن سال افتخارات بین دو ملی وب سایت های که پوشش ورزشی.

کاواگوچی یک کاربر از Abbotsford, B. C., نام ایالات متحده هاکی آنلاین ملی بازیکن سال. او نام اولین-تیم-ملی دانشگاهی هاکی کنفرانس. او برنده NCHC را رو به جلو از سال افتخار است. و او خود را بین-the-پاها هدف در برابر آلاباما هانتسویل به دست آورده NCHC بازی از سال تمایز است.

کاواگوچی به پایان رسید دوم در سراسر کشور در به ثمر رساند با 45 امتیاز تنها پشت پراویدنس Jack Dugan را 52. او به رهبری این کشور در نقاط ابتدایی (اولیه کمک می کند به علاوه اهداف 38) و بازی برنده امتیاز (13).

Perunovich در ضمن نامگذاری شد, کالج, اخبار هاکی’ ملی بازیکن سال و NCHC بازیکن سال. این کاربر از هیبینگ, Minn., که حاضر به نظر St. Louis Blues در اوایل این ماه به رهبری Bulldogs در به ثمر رساند با 40 امتیاز در 34 بازی این فصل است.

عضو سوم از Hobey کلاه ترفند Swayman برنده مایک ریشتر جایزه به عنوان برترین دروازه بان در دانشگاه هاکی.

همه آمریکایی تیم اول غرب

F – اردن Kawaguchi, North Dakota

F – Marc Michaelis MSU-منکیتو

F – هیو McGing غربی میشیگان

D – Ian Mitchell, Denver,

D – اسکات Perunovich, مینه سوتا, Duluth

G – درایدن McKay MSU-منکیتو

همه آمریکایی تیم دوم غرب

F – کول Koepke, مینه سوتا, Duluth

F – نوح Cates, مینه سوتا, Duluth

F – Nate Sucese پن دولت

D – کول Hults پن دولت

D – الک Rauhauser بازی بولینگ سبز

D – کانر Mackey MSU-منکیتو

G – شکارچی شپرد, مینه سوتا, Duluth

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>