دامنه دارای تعاملی وبینار با وزارت امور شرکت

SCOPE members holding webinar with Jt Secy, Ministry of Corporate Affairs.
دامنه اعضای برگزاری وبینار با Jt نقد و وزارت امور شرکت.

از H S پل

دهلی نو Apr 27: در ادامه تلاش برای ایجاد یک مساعد سیاست و محیط کسب و کار برای شرکت های بخش دولتی ایستاده کنفرانس های شرکت های دولتی (دامنه)- راس بدن PSEs سازمان های تعاملی وبینار با وزارت امور شرکت در “سهولت انجام کسب و کار طرح کسب و کار و تداوم اقدامات انجام شده توسط وصول طول COVID-19′.
Manoj Pandey, مشترک, منشی, وصول تعامل با شرکت کنندگان در اقدامات انجام شده به حساس و موها و تسهیل شرکت ها برای دیدار با چالش های ناشی از COVID-19 علاوه بر طرح های جدید برای ایجاد کسب و کار در هند شرکت دوستانه و ساده.
وبینار نیز خطاب توسط Rakesh Kumar, رئیس, حوزه, & CMD NLC; Atul Sobti مدیر کل حوزه و S Sakthimani مدیر (امور مالی) CCI. وبینار با حضور بیش از 260 شرکت کنندگان از جمله تعدادی از اعضای ارشد بخش عمومی برادری.
Manoj Pandey برجسته تداوم کسب و کار اقدامات دولت در طول این مستند در قالب دفاتر مجازی به طور منظم تعامل با صنعتی, بدن, استفاده از سیستم عامل های آنلاین برای رسیدگی به شکایات ، در طول سخنرانی او همچنین از طرح های دولت برای ارائه ساده پلت فرم کسب و کار برای شرکت ها است. او توضیح داد که استفاده از وب سایت جدید فرم – ادویه+ به موجب آن چندین compliances برای ثبت نام انجام می شود از طریق یک سیستم پنجره واحد الکترونیکی براده و حل و فصل از طریق e-office و غیره.
Rakesh Kumar در آدرس خود را به شرکت کنندگان گفت که جهانی رکود در تقاضا و منابع محدود می تواند به کاستن سرعت رشد و PSEs نقش بنابراین مهم می شود. او همچنین گفت که دولت نقش سازنده و سرمایه گذار دوستانه طرح می تواند کمک به این کشور تبدیل به یک مقصد مورد نظر برای سرمایه گذاری است. او همچنین تشویق PSEs برای انطباق نوآورانه سیستم عامل مانند دیجیتالی و استفاده از فرصت ها مانند این آموزشی به پیشرفت یادگیری خود را.
Atul Sobti در سخنرانی خود با بیان اهمیت افزایش سیستم عامل های مجازی است که ارائه دسترسی بیشتر به مخاطبان گسترده تر و یک فرصت بزرگ است. گرفتن نشانه از نخست وزیر, او گفت که این بیماری همه گیر به ما آموخته می شود متکی به خود و خود را وابسته و PSEs می تواند نقش حیاتی در کشور است. Sobti همچنین گفت که هند به دست آورد جهش قابل توجهی در سهولت انجام کسب و کار رتبه بندی با تلاش های دولت و PSEs باید بهترین استفاده از امکانات ارائه شده است.
S Sakhthimani گفت که در حالی که COVID جهانی همه گیر را ارائه می دهد فرصت های متعدد به PSEs برای برتری در عملکرد.

مقاله قبلیمشاور Baseer بررسی قدرت سناریو در بخش جامو

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>