مدرسه لغو شد دوباره جمعه در سنت پل میان معلم اعتصاب

ST. پل — ده St. Paul district, مدارس استقبال صدها نفر از دانش آموزان پنج شنبه, مارس 12 برای یک روز, رقص, تخته, بازی و فعالیت های هنری — اما بدون آموزش مستقيم.

کلاس لغو شد دوباره جمعه به عنوان اتحادیه معلمان اعتصاب به نظر می رسد رهبری برای یک روز چهارم با وجود از سرگیری مذاکرات صبح روز پنجشنبه پس از دو روز استراحت.
در ضمن این منطقه شروع به ارائه دو گزینه های مراقبت از کودک برای دانش آموزان مدرسه ابتدایی.
سه مدرسه در روز پنج شنبه دوباره کشف باشگاه مدرسه منطقه مبتنی بر هزینه قبل و بعد از مدرسه برنامه. هفت مدارس باز یک برنامه جدید به نام بچه فضایی که هزینه های پدر و مادر هیچ چیز اما ساعت کوتاه.
حدود 800 با حضور دانش آموزان روز شنبه در سراسر هفت بچه فضای سایت.
رایان کاهش یافت, منطقه فدرال مدیر برنامه بود reassigned به پیشرو بچه فضایی در طول اعتصاب. او اخذ شده است این برنامه آماده از اعضای اتحادیه رای به اجازه کار توقف سه هفته پیش.
آموزش دستیاران که در بخش های مختلف اتحادیه اروپا در حال کار با دانش آموزان است. آنها وارد Kid فضای سایت های چهارشنبه و تصمیم گرفت که فعالیت ایستگاه های آنها خواهد مرد.
“این TAs در اینجا به حمایت و هدایت آنها را از طریق فعالیت های, اما ما نمی پیشرو آنها را از طریق آموزش ریاضی و یا خواندن راهنما” کاهش یافت گفت.
منطقه سخنگوی جری Skelly گفت: آنها تدریس نیست چرا که آنها لازم نیست که کارکنان به آموزش همه.
“منطقه نمی تواند ارائه خدمات آموزشی به برخی بدون ارائه خدمات آموزشی برای همه,” او گفت:.
با پرستاران در میان کسانی که در اعتصاب بچه, فضای والدین هشدار داده بودند که کودکان را به خود اداره و دارو.
در اتاق را باز کرد و به خبرنگاران در هایلند پارک ابتدایی, 14, جوانان و ساخته شده در کیسه های کاغذی عروسک های رنگی, تصاویر چهره های ساخته شده با لوله پاک کن و فشرده کردن مقدار زیادی و تعداد زیادی از چسب. آنها در خوردن صبحانه و ناهار و چرخش به فعالیت های مختلف اتاق در طول روز است.

روح القدس

یک و نیم مایل دور حدود 10 سنت پل مدارس دولتی دانش آموزان شده اند هدف قرار دادن کتاب در این هفته در روح القدس مدرسه.
لباس پوشیدن و در لباس شخصی در کنار نزدیک به 300 نظامی همکلاسی دانش آموزان از اعضای کلیسای کاتولیک.
اصلی مریم Adrian تمدید دعوت به محله خانواده ها هفته گذشته پس از یک پدر و مادر در Facebook مضطرب را که در آن برای ارسال به کودک خود در این رویداد از یک اعتصاب.
“من آمار آن که خواهد بود که این وضعیت برای بسیاری از پدر و مادر” آدریان گفت. “ما می خواهیم به حمایت و ما باید برخی از اتاق ما در مدرسه ابتدایی است.”
خانواده ها پرداخت 35 دلار در یک روز به حضور روح القدس در کوتاه مدت. آدریان انتظار دارد که دانش آموزان را به مدرسه هنگامی که اعتصاب به پایان می رسد اما او نمی خواهد ذهن به دیدن آنها باقی بماند.
“من حدس است و این را یک فرصت برای خانواده ها به ما بهتر می دانیم اما واقعا نبود نیروی محرکه برای ما,” او گفت:. “ما واقعا به دنبال این عنوان موقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>