عضو هیئت مدیره مدرسه Hoffarth در پاسخ به اخراج مددکار اجتماعی شکایت

یک چنگال بزرگ مددکار اجتماعی که نام قبل از ظاهر یک دولت حرفه ای هیئت مدیره در اوایل این ماه در پاسخ گفت: او مخالفت با حال-رد شکایت.

ژاکلین Hoffarth که همچنین خدمت در گرند فرک هیئت مدیره مدرسه رفت و قبل از داکوتای شمالی مدیره از کار اجتماعی بازرسان در فوریه. 12. سابق UND کارمند ذکر شده بود در دستور کار زیر بخش با عنوان “شکایت.” او در پاسخ به تماس های تلفنی در روزهای منتهی به جلسه و یا بعد از شنیدن.

شکایت اخراج شد در فوریه. 12 جلسه.

روز شنبه, فوریه. 24, Hoffarth گفت: فروم سرویس خبری شکایت ارائه شد به هیئت مدیره سابق UND همکاران که ادعا شده است که یک رابطه بین Hoffarth و یک کار اجتماعی, دانشجوی غیر اخلاقی. Hoffarth گفت: دانش آموز تحت نظارت او در هر راه. او همچنین گفت که او به طور کامل مخالف با هر گونه اتهام رفتار نامناسب.

Hoffarth گفت: او استعفا داد و نقش خود را در این دانشگاه در سال گذشته تحت اراده خود او به دلیل “تفاوتهای فردی” با دیگر اعضای هيأت علمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>