بورس هشدار

بورس تحصیلی نام و نام خانوادگی 1: SERB ملی پست دکترا کمک هزینه تحصیلی (N-PDF) 2020
توضیحات / کنترل: علوم و تحقیقات مهندسی مدیره (صرب), GOI اعلام کرده است این کمک هزینه تحصیلی برای پژوهشگران جوان و ارائه آنها را با پشتیبانی برای انجام تحقیقات در مناطق مرزی از علوم و مهندسی.
واجد شرایط: شهروندان هند که به دست آمده دکترا/M. D/مدرک از یک دانشگاه به رسمیت شناخته شده و بالاتر از 35 سال سن در زمان نرم افزار می توانید برای درخواست این کمک هزینه تحصیلی.
جوایز و پاداش: دانش آموزان انتخاب شده را به تحقیقات کمک بلاعوض !NR, 3 لاک در هر سال و دستمزد ماهانه تا به INR 55,000 در هر ماه.
آخرین تاریخ درخواست: 13-05-2020
نرم افزار حالت: درخواست آنلاین
آدرس کوتاه: www.b4s.in/excelsior/NPD8
بورس تحصیلی نام و نام خانوادگی 2: پرستاری کمک هزینه تحصیلی برای دختران Sasakawa هند جذام بنیاد 2020
توضیحات: Sasakawa-هند جذام پایه (S-ILF) اعلام کرده است این کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان دختر ساکن در خود حل و فصل جذام مستعمرات که مایل به دنبال پرستاری برای مطالعات پرستاری کمک هزینه تحصیلی برای دختران در سال 2020 است.
واجد شرایط: هندی کلاس 12 گذشت (PCB) دختر دانشجو که بیش از 17 سال سن علاقه مند به دنبال کارشناسی پرستاری (عمومی), یک پدر و مادر است که جذام و باید ساکن در خود حل و فصل جذام مستعمره می توانند برای این بورس تحصیلی اعمال می شود.
جوایز و پاداش: حمایت مالی تا حداکثر INR 88,000 و ماهانه stiped از INR 1,000 ارائه خواهد شد به انتخاب دانشجو.
آخرین تاریخ درخواست: 31-05-2020
نرم افزار حالت: درخواست آنلاین
آدرس کوتاه: www.b4s.in/excelsior/IFN2
بورس تحصیلی نام 3: فولبرایت-نهرو دکترا فرصت های مطالعاتی و تحقیقاتی 2021-22
توضیحات: ایالات متحده-هند بنیاد آموزشی (USIEF) اعلام کرده این 6 تا 9 ماه کمک هزینه تحصیلی برای هند دانشمندان که در حال ثبت نام برای یک برنامه دکترا در هند نهاد. انتخاب پژوهشگران را دریافت چندین منافع مالی.
واجد شرایط: دانش آموزان هندی که ثبت نام کرده اند برای دکترا در یک موسسه یا قبل از سپتامبر 1 2019 می تواند درخواست برای این کمک هزینه تحصیلی.
جوایز و پاداش: دانش آموزان انتخاب شده را دریافت کنید فرصت هایی را برای حسابرسی غیر رشته انجام تحقیقات و به دست آوردن تجربه کار عملی در تنظیمات مناسب در ایالات متحده و مزایای مانند دو طرفه بلیط هواپیما برای سفر, ویزا, بهداشت و درمان, و بیشتر.
آخرین تاریخ درخواست: 15-07-2020
نرم افزار حالت: درخواست آنلاین
آدرس کوتاه: www.b4s.in/excelsior/FDR5
در آرایش با www.buddy4study.com

مقاله قبلیتکرار حماسه موجب دلتنگی و شور و شوق

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>