SC جملات 3 نفر برای ساخت رسوا اتهامات علیه قضات

دهلی نو: دیوان عالی کشور محکوم کرد سه نفر برگزار شد و به جرم اهانت به دادگاه برای ساخت “زشت و رسوا اتهامات علیه دو نشسته قضات دادگاه راس به 3 ماه زندان مشاهده شد که در آن یک “تلاش هماهنگ عملا برگزاری قضائیه به باج”.
دادگاه بالا تا به حال در 27 آوریل برگزار می شود, مدافع, Vijay Kurle, دولت, رئیس جمهور, Maharashtra و گوا هند کانون وکلای, مدافع, Nilesh Ojha, رئيس جمهور از کانون و رشید خان Pathan ملی, دبیر سازمان غیر دولتی حقوق بشر از شورای امنیت به جرم اهانت به دادگاه برای ساخت رسوا اتهامات علیه قضات.
یک نیمکت از قضات دیپاک گوپتا و Aniruddha بوز شنیده شده در مارس 4, از طریق ویدئو کنفرانس موضوع کوانتومی از جمله در ماده و گفت: “وجود دارد و نه ذره ای از ندامت و یا هر صورت ظاهر از عذرخواهی از طرف contemnors”.
“از نظر زشت و رسوا اتهامات وارد علیه قضات این دادگاه و بدون ندامت نشان داده شده توسط هر یک از contemnors ما در نظر گرفته شده که نمی توان آنها را اجازه leniently,” نیمکت گفت: در مارس 4, منظور, در حالی که اشاره کرد که هیچ یک از طرفداران این سه contemnors بودند حاضر به بحث در این موضوع از جمله.
“ما از این رو حکم هر سه contemnors یعنی Vijay Kurle, Nilesh Ojha و رشید خان Pathan به انجام ساده حبس برای یک دوره 3 ماه هر کدام با یک جریمه تومان 2,000,” دادگاه راس گفت.
روی نیمکت به کارگردانی و با این حال که در نظر داشتن COVID-19 همه گیر و مستند شرایط این حکم را باید به اجرا در آمده و پس از 16 هفته که سه باید قبل از تسلیم دبیر کل apex دادگاه تحت حبس.
“در غیر این صورت حکم برای دستگیری آنها صادر می شود,” نیمکت گفت.
در مارس 27 سال گذشته راس دادگاه محکوم مدافع Mathews J Nedumpara به سه ماه زندان برای تحقیر دادگاه و تلاش برای “browbeat” قضات به تعلیق حکم پس از توجه بی قید و شرط عذرخواهی مناقصه توسط او.
در همان روز بالای دادگاه صادر کرده است تحقیر اعلامیه به Kurle, Pathan و Ojha برای “رسوا اتهامات” وارد و در مقابل به دو قضات آن.
در آن مه 4 به منظور بالا دادگاه گفت: “ما نیز برگزار می شود قضاوت ما که شکايات ارسال شده توسط contemnors با توجه به ارعاب قضات بودند که هنوز به شنیدن Nedumpara در مورد مجازات به طوری که هیچ اقدام علیه Nedumpara گرفته شده است. بنابراین واضح است که این یک تلاش هماهنگ برای تقریبا نگه قضائیه به ransom.”
دادگاه بالا رد درخواست ثبت شده توسط Ojha, که تا به حال به دنبال recusal از یکی از قضات بر روی زمین است که مشخصه این است که در “عجله ای برای تصمیم گیری در این موضوع”.
“یکی از ما (دیپاک Gupta, J) است که به demit در مارس 6, 2020 و در نتیجه این موضوع تا به حال شنیده می شود و ما هیچ زمین برای یکی از ما به recuse. نرم افزار است که بر این اساس رد” آن گفت: در حالی که همچنین اخراج یکی دیگر از نرم افزار به دنبال adjournment, در این موضوع است.
نیمکت نیز در برخورد با برنامه های ثبت شده توسط contemnors که تا به حال به دنبال فراخوان از مارس 27 قضاوت بر روی زمین که آن را به عنوان در قانون گذاشته شده توسط دادگاه بالا.
“هیچ به یاد بیاورید برنامه می تواند دروغ در این زمینه و درمان مناسب برای contemnors است به یک فایل نقد و بررسی دادخواست اگر بنابراین توصیه” نیمکت گفت.
در مارس 27 حکم دادگاه بالا گفته بود که شهروندان می توانند به انتقاد از قضاوت اما هیچ کس حق ندارد به نسبت انگیزه یا سوال واجد شرایط قضات.
آن گفته بود که هر گونه تلاش برای browbeat قضات باید در برخورد با sternly.
راس دادگاه نیز گفت که واجد شرایط و انتقاد سازنده از هر نهادی از جمله قوه قضائیه و قضاوت تلفظ آن است که همیشه خوش آمدید و نمی تواند به مقدار تحقیر از دادگاه. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>