SC رد تقاضای محکوم موکش سینگ به دنبال ترمیم راه حل های حقوقی

Nirbhaya

دهلی نو Mar 16:
دیوان عالی کشور روز دوشنبه با رد درخواست از موکش سینگ یکی از چهار مرگ-ترافیکی در سال 2012 Nirbhaya باند تجاوز به عنف و قتل, به دنبال ترمیم تمام حقوقی خود را درمان وی از سوی مامورین که خود را زودتر وکلا گمراه او.
یک نیمکت از قضات آرون Mishra و M R شاه برگزار شد سینگ درخواست به عنوان نگهداری و گفت که بررسی دادخواست و درمانی دادخواست باید هر دو را رد کرد در این مورد.
محکوم بود به دنبال quashing از تمام سفارشات تصویب دادگاه و رد رحمتش دادخواست توسط رئیس جمهور از روز خود درمانی درخواست اخراج شد توسط دادگاه راس بر روی زمین که قبلا وکیل Vrinda Grover تا به حال گمراه او.
تقاضای ثبت از طریق حمایت M L شارما به دنبال یک نوبت پروب به اتهام “توطئه جنایی” و “تقلب” انقلابي توسط مرکز دولت دهلی نو و مدافع Vrinda Grover که amicus curiae در مورد.
در مارس 5, یک دادگاه صادر شده و تازه حکم با 20 مارس 5.30 بعد از ظهر به عنوان تاریخ برای اعدام محکومین – موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و Akshay سینگ (31). (PTI)

مقاله قبلیسابق RSS ایدئولوگ حرکت SC به دنبال زنده جریان رسیدگی در نظر COVID-19
مقاله بعدیبازیکنان در بازگشت به خانه به عنوان IPL فرانچایز call کردن اردوگاه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>