SC حاضر برای سرگرم کردن درخواست در Yatra

دهلی نو جولای 13:
دیوان عالی کشور امروز رد درخواست به دنبال محدودیت در جانبازان در این سال Amarnath Yatra زیارت با توجه به COVID-19 همه گیر و گفت: این مسائل مربوط به سقوط در “دامنه بازوی اجرایی دولت”.
راس دادگاه گفت: این موضوع که آیا Amarnath Yatra 2020 باید یا نباید برگزار می شود موضوعی است که باید به سمت چپ به “صلاحیت دولت های محلی” و هر گونه تصمیم گیری که در وارد شود “بر اساس قانون و مربوط به مقررات قانونی برگزاری این زمینه”.
یک نیمکت رهبری عدالت D Y Chandrachud مشاهده شده است که اصل تفکیک قوا که نیاز به تصمیم گیری های اداری “باید در نظر گرفته شود که در آن آنها واگذار یعنی توسط بازوی اجرایی دولت”.
دادگاه بالا گذشت این ترتیب در حالی که از شنیدن درخواست ثبت شده توسط ‘شری Amarnath Barfani Langars سازمان’ (SABLO) که تا به حال به دنبال یک مسیر به مرکز قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر و شری Amarnathji حرم هیئت مدیره برای محدود کردن دسترسی از زائران در Yatra در این سال در پی شیوع کروناویروس.
“سرگرم کننده حکم درخواست تحت ماده 32 در این مرحله خواهد لزوما شامل این دادگاه در نظر گرفتن بیش از یک مدیر اجرایی تابع نظارت بیش از دولت های محلی. ما کاهش به اعمال صلاحیت طبق ماده 32 را بیش از این قدرت تحت موضوع بررسی قضایی” نیمکت نیز متشکل از قضات صنعت Malhotra و K M یوسف گفت.
“ما احترام به اصل تفکیک قوا,” نیمکت خوراکی مشاهده شده در طول جلسه در حالی که امتناع از سرگرم درخواست که تا به حال نیز به دنبال یک جهت “زنده دارشان’ از پروردگار شری Amarnath جی حرم از طریق اینترنت و تلویزیون است.
در آن سفارش نیمکت گفت: این تصمیم که آیا زیارت باید اجازه داده شود و اگر آن را مجاز پادمان است که باید مشاهده هستند مسائل که در حوزه اجرایی است.
“در رسیدن به یک تصمیم مقامات اداری باید در نظر داشت مقررات قانونی حاکم بر میدان و سیاست های اجرایی و بخشنامه های صادر شده در تسریع مقررات قانونی. یک ارزیابی از وضعیت خواهد بود بر اساس واقعیت. این ارزیابی نهفته است در دامنه از توابع اداری دولت” نیمکت گفت. (PTI)

مقاله قبلی2 JeM طالب و زن مجروح
مقاله بعدی18 بیشتر از نوشابه شرکت 11 از PTS کتهوا در میان 93 آزمون +ve

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>