SC کمک های مالی 3-هفته به حفاظت روزنامه نگار Arnab Goswami

دهلی نو: دیوان عالی کشور جمعه اعطا حفاظت در برابر هر گونه اجباری مراحل را برای سه هفته به تلویزیون جمهوری editor-in-chief Arnab Goswami در ارتباط با برخی از دپو تسلیم در برابر او در کشورهای مختلف به اتهام اظهارات توهین آمیز ساخته شده در اخبار اخیر نشان می دهد در پلقر mob-مجازات از سه نفر از جمله دو پرستاران در ماهاراشترا.
یک نیمکت متشکل از قضات D Y Chandrachud و M R شاه در یک جلسه انجام شده از طریق ویدئو کنفرانس صورت گرفت توجه ارسالی ارشد مدافع Mukul Rohatgi و گفت که Goswami “باید محافظت در برابر هر گونه اجباری مراحل” برای این برنامه تلویزیونی از اتهام توهین اخبار برنامه های پخش شده در کانال های خبری.
همچنین گفت که Goswami بعدا می توانید فایل پیش بینی وثیقه درخواست در ارتباط با دپو پس از سه هفته و او باید به همکاری با بررسی سازمان.
بالا دادگاه اجازه Goswami به اصلاح تقاضای خود را برای impleading شاکیان در برابر او به عنوان احزاب در راس دادگاه و همچنین اجازه او به دنبال چماقی از دپو تسلیم در برابر او.
این درخواست به دنبال برجسته مانند quashing از دپو و حفاظت از اقدامات سرکوبگر گفت که چند دپو شده اند ثبت شده در برابر Goswami در نقاط مختلف کشور است. (سازمان)

مقاله قبلیپنجاه تروریست ها از جم و اجازه دهید کشته در مبارزه با تروریسم عملیات توسط نیروهای امنیتی در J&K

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>