SC گسترش حفاظت از سرکوبگر اقدام به روزنامه نگار در مورد فتنه

دهلی نو: دادگاه عالی روز دوشنبه تمدید شده تا سفارشات بیشتر حمایت اعطا شده به روزنامه نگار ارشد, Vinod دعا از هر سرکوبگر اقدام در فتنه دادگاه شکایت علیه او توسط یک محلی BJP رهبر در هیماچال پرادش بیش یوتیوب خود را نشان می دهد.

بالا دادگاه گفت که دعا لازم نیست پاسخ هر تکمیلی سوالات پرسیده شده توسط هیماچال پرادش پلیس در ارتباط با این مورد.

یک نیمکت از قضات U U Lalit و Vineet ساران, ارسال شده این موضوع برای بیشتر شنیدن در جولای 27.

در جولای 7, بالا دادگاه تمدید کرده اند حفاظت به دعا از هر سرکوبگر اقدام و به دنبال یک گزارش در پوشش مهر و موم شده در پروب انجام شده تا کنون توسط پلیس ایالتی.

یک شاه در برابر Dua تحت مفاد هندی, قانون مجازات اسلامی برای جرائم از شرارت و مزاحمت عمومی و چاپ و توهین آمیز مواد و فساد تسلیم شد توسط BJP رهبر Shyam در Kumarsain ایستگاه پلیس در شیملا منطقه در مارس 6 و روزنامه نگار خواسته شده بود برای پیوستن به پروب.

Shyam ادعا کرده است که دعا در یوتیوب نشان می دهد متهم نخست وزیر نارندرا مودی با استفاده از “مرگ و میر و حملات تروریستی” به آرا.

قبلا در یک اقدام بی سابقه شنوایی انجام شده در یکشنبه در ژوئن 14, دادگاه بالا بود اعطا حفاظت از دستگیری به دعا تا سفارشات بیشتر. اما آن را رد کرده بود به ماندن مداوم کاوشگر در برابر او.

آن را تا به حال خواسته ايد را مجبور به پیوستن به بررسی “از طریق ویدئو کنفرانس و یا حالت آنلاین” به عنوان ارائه شده توسط او در پاسخ به احضاریه صادر شده توسط پلیس به دنبال شخصی خود را ظاهر.

علاوه بر این به دنبال quashing از شاه دعا در مذاکرات به دنبال “نمونه خسارت” برای “آزار و اذیت”.

او همچنین به دنبال مسیر از راس دادگاه که “از این پس فیرث در برابر افراد متعلق به رسانه ها با حداقل 10 سال ایستاده بود ثبت نشده مگر اینکه پاک توسط یک کمیته تشکیل شود به توسط هر دولت و ترکیب آن باید شامل رئیس دادگستری دادگاه عالی و یا یک قاضی تعیین شده توسط او رهبر مخالفان و صفحه اصلی وزیر امور خارجه.”

دعا کرده گفت: آزادی مطبوعات است که یک حق اساسی تضمین شده در ماده 19(1)(a) از قانون اساسی است.

این درخواست گفت: دادگاه بالا بوده است “تاکید برای فاصله گرفتن پلیس از حزب حاکم در دولت” اما “هیچ یک از احزاب عمده سیاسی که در قدرت هستند در کشورهای مختلف آماده هستند تا خود را کنترل پلیس”.

“وجود دارد یک روند اخیر در برابر رسانه ها که در آن دولت که نمی پیدا کردن یک ویژه برنامه تلویزیونی به در همگام سازی با ایدئولوژی های سیاسی ثبت نام دپو در برابر افراد از رسانه ها در درجه اول به آزار و اذیت آنها و به ارعاب آنها را به طوری که آنها تسلیم به خط دولت و یا دیگری چهره موسیقی در دست پلیس” تقاضای ادعا کرد.

محل سکونت صنوبر و سرکوبگر مراحل در برابر دعا به مبلغ “مستقیم و بی پروایی نشان دادن نقض” حقوق اساسی خود را در این درخواست گفت.

تقاضای ادعا وجود دارد هماهنگ رویکرد مقامات “به سکوت رسانه ای است که نه برای خوشایند آنها را”. این ادعا که شاه ثبت شده در برابر دعا است “انگیزه های سیاسی” و “صرفا به حل و فصل نمرات به صورت انتقادی ارزیابی عملکرد دولت مرکزی در زمان حاضر از COVID”.

“محدودیت های اعمال شده علیه آزادی بیان اشاره به مسائلی که تهدیدی برای نظم عمومی نجابت اخلاق و امنیت دولت است. در مورد درخواست (Dua) حقایق که برای عموم قابل اثبات و درست درمان شده اند به عنوان یک زمین برای فتنه و جدی دیگر جرائم که از حقیقت دور افتاده است ،

این درخواست گفت: دعا یک شهروند ارشد با همکاری morbidities از جمله فشار خون و دیابت است. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>