SC می پرسد مرکز به نظر اتخاذ “یک ملت یک جیره کارت’ طرح در طول مستند

دهلی نو: دادگاه عالی خواسته است این مرکز در نظر سنجی ‘موقت’ اتخاذ “یک ملت یک جیره کارت’ طرح در حال انجام coronavirus مستند دوره برای فعال کردن کارگران مهاجر و از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش (EWS) دریافت یارانه foodgrain.
دولت مرکزی طرح برنامه ریزی شده است به راه اندازی در ماه ژوئن این سال است.
یک نیمکت از قضات N V Ramana, سانجی کیشان کال و B R Gavai در جهت تصویب روز دوشنبه گفت: “ما مستقیم به اتحادیه هند را در نظر بگیرید که آیا این امکان پذیر است برای آن را به پیاده سازی گفت: طرح در این مرحله یا نه و گرفتن تصمیم مناسب در این زمینه در نظر داشتن شرایط فعلی”.
دادگاه بالا دفع درخواست ثبت شده توسط مدافع Reepak Kansal که به دنبال راه اندازی این طرح به نفع کارگران مهاجر ذینفعان و شهروندان کشورهای دیگر سرگردان در مکان های مختلف با توجه به این مستند در سراسر کشور.
“درخواست به دنبال زیاده روی از این دادگاه به حمایت و حفاظت از حق کارگران مهاجر /سود / شهروندان کشورهای دیگر/ UT/ گردشگران برای دریافت حق خود را از یارانه foodgrain و منافع دولت در طرح و غیره معرفی شده در این بیماری همه گیر از coronavirus و مستند در سراسر کشور در دولت / UTs حتی اگر آنها را در خود مربوطه و وزارت امور خارجه / قلمرو اتحادیه از طریق یک mandamus به مقامات مربوطه به طور موقت با اتخاذ یک ملت یک چتر سیاست در طول بیماری کرونا با توجه به عدم وجود طرح یک ملت یک Elegance کارت” این درخواست گفت.
او همچنین به دنبال جهت به مقامات برای حصول اطمینان از کارگران مهاجر که در حال حاضر ماندن در محل اجاره و یا در حمل و نقل اردوگاه نه گرسنه می خواهند هویت محلی کارت یا هر کارت شناسایی.
Kansal ادعا کرد که آمریکا و اتحادیه سرزمین دادن شده اند به تنظیمات مربوطه آن شهروندان و رای دهندگان و انکار مزایای یارانه دانه / مواد غذایی /پناهگاه/ تجهیزات پزشکی به مهاجران کارگران و یا شهروندان کشورهای دیگر/ UTs با توجه به عدم وجود هویت محلی خود را اثبات خواهم جیره کارت/مسکونی اثبات یا کارت رای دهندگان حتی در زمان بی سابقه ای در سراسر کشور مستند به دلیل بیماری همه گیر از COVID-19.
“طرح…اعلام کرد با دولت مرکزی در مورد شروع به… ژوئن 2020. با توجه به عدم طرح یک ملت یک جیره کارت و یکی دیگر از سیاست/ دایره/اطلاع رسانی, توسط دولت مرکزی برای حمایت از حقوق کارگران مهاجر در توجه به حفاظت از زندگی و سلامت بالا گفت: بخش.
“این بخش از جامعه بوده است نه گرفتن مزایای طرح از دولت مرکزی و دولت از جمله یارانه مواد غذایی سبوس دار و سرپناه و امکانات پزشکی (به جز تاج درمان)” این درخواست گفت. (سازمان)

مقاله قبلیNITI Aayog ساختمان مهر و موم شده به مدت 48 ساعت پس از کارمند آزمون COVID-19 مثبت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>