شنبه محلی رتبه بندی


6

روز شنبه در نتیجه

کلارکسون 2, St. Lawrence 0
Canisius 1 نیروی هوایی 0
نیاگارا 4, Mercyhurst 2
لب به لب الاغ 3, رابرت موریس 3, کراوات
Penn State 6, Ohio State 3
میشیگان 5 ویسکانسین 3
کلمبیا کلمبیا 2 قهوه ای 2, کراوات
کرنل 4 کلگیت 1
دانشگاه ییل 5 پرینستون 3
UMass Lowell 4, Merrimack, 3
UMass 5 مشیت 1
نیوهمپشایر 2 ورمونت 1
St. Cloud State 2, کلرادو, کالج, 2, کراوات
دولوت مینه سوتا 4 Omaha 1
Michigan Tech 4, دریاچه سوپریور, دولت 3, OT
بولینگ سبز 4 آلاسکا-لنگرگاه 1
MSU منکیتو 1, Northern Michigan 0
آلاسکا فیربنکس 3 آلاباما هانتسویل 0
Western Michigan 6, RPI 2
Arizona State 3 بنتلی 0

Michigan State 4,
مینه سوتا 2

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اولین دوره — 1. حداقل اسکات Reedy (سامی واکر بلیک مک لافلین) 15:38
دوره دوم — 2. MST پاتریک Khodorenko (لوگان Lambdin, Jerad Rosburg) 15:36; 3. MIN, مک لافلین (تایلر Nanne واکر) 18:12
دوره سوم — 4. MST دنیس Cesana PP (میچل Lewandowski, Rosburg) 5:04; 5. MST, Butrus غفاری (تامی میلر Khodorenko) 10:01; 6. MST, برودی استیونس (تامی Apap) 13:07
دروازه بان موجب صرفه جویی در — CONTENT: Jared معارف 9-10-12–31; MST: جان Lethemon 17-13-6–36

6

شنبه نتایج

کارولینای شمالی در گرینزبورو 5, N. D. دولت 3
ایالتی اوهایو 13, N. D. دولت 5
مینه سوتا 7 میسوری 4
مینه سوتا 10, South Alabama 0
مینه سوتا کروکستون 9, بمیجی وزارت امور خارجه 0

او-B کلاسیک

در سان Antonio, Tx., شنبه

مجسم کلمه 9 UND 0

UND 000 00 –0 2 0
I-W 440 1 –9 11 0

WP: Madison فلوید; LP: مدی مور
برجسته — UND: مکنزی Ryan 1×3, کسی کاستاندا 1×2; مجسم کلمه: l McGary 1×1 R, Tori Alvarez-لوپز 1×3, 2R, سیاه تورس 1×3, RBI بلا سانچز 2×3, 2R, 2 RBI Maddie Boldt R Jaylin Olivarez 1×1 2R RBI, Hailey Goins 2×2 R 2 RBI Delaney Guzman 1×2 ، RBI, اسیایی, Lucio 1×3, RBI

UND 5 تگزاس جنوبی 2

UND 022 100 0 –5 8 0
TSO 010 100 0 –2 5 1

WP: Jannay Jones; LP: نائومی ریس
برجسته — UND: جونز R, 5 تا مورگان فلین 1×3, R, Ryan 2×4, R, RBI, فرشته عشق 1×3, RBI, کاستاندا 2×3 R RBI, Alicia جوان 2×3, Victoria جزئی R; تگزاس جنوبی: ریس 8 تا Pai جکسون 2×3 R Tevana تیت 2×3 R

روز یکشنبه بازی

داکوتای شمالی در مقابل تولدو 8:30 صبح

6

شنبه نتایج

Sioux Falls, 79, MSU مورهد 68
Augustana 81 St. Cloud State 58
وینونا دولتی 86, UMary 83
دولوت مینه سوتا 91, Wayne State 70
MSU منکیتو 87, بمیجی دولت 60
بالا آیووا 94, مینت دولت 71
شمال دولت 74 جنوب غربی ایالت مینه سوتا 66
والدورف 82 دره شهر استان 75
هیبینگ CC 91, Northland CTC 68

Penn State 83,
مینه سوتا 77

حاصل کار دو تیم: Penn State 36 مینه سوتا 22
مینهسوتا — Daniel Oturu 32, Marcus Carr 20 Gabe Kalscheur 11, Aliham دمیر 4 ستاره فیلم سکسی ویلیس 3, Tre’ Williams 7
Penn State — Lamar Stevens 33 جان Harrar 8, Myles بیم 8 ست Lundy 8, Jamari ویلر 5 Izaiah Brockington 10 کورتیس جونز 7 مایک واتکینز 4

کنکوردیا-St. Paul 92,
Minn. کروکستون 81

حاصل کار دو تیم: Minn. کروکستون 31, Concordia-St. Paul 31
مینه سوتا کروکستون — Harrison Cleary 22, Ibu Jassey-Demba 14 مالکوم کوهن 12 خاویر Nicolau 12 برایان Sitzmann 2, Tyrese می درخشد 8, Quintin Winterfeldt 5 ژاک Westphal 4 تعقیب Johnson 2
کنکوردیا-St. Paul — حداکثر Keefe 23 اردن Coblin 17, Lee Higgins 13 کودی کارلسون 13 یعقوب سپر 16, کارلوس Barela 10

Mayville دولتی 82, داکوتای دولت 67

حاصل کار دو تیم: Mayville دولت 43, ایالتی داکوتای 37
ایالتی داکوتای — جاش McGreal 34, Gare Ewefada 14, بردی فون هلند 13, Carson Rentz 3 گاوین Schipper 3
Mayville دولت — Max Cooper 28, Jalen ولورد 22 ایکر کروز 7, Rene Melendez 5, Latrelle فرانکلین 4 توماس Gieske 5, ملاکی Wharry 5 دومینیک شوستر 3, Tobyn Lawson 2 سیمون رامیرز 2

اجلاس لیگ

جدول رده بندی

N. D. دولت 9-2, 18-7 کلی
S. D. دولت 9-2, 18-8 کلی
داکوتای جنوبی 8-3, 18-8 کلی
اوماها (روباز انتخابی) 5-5, 12-13 کلی
دهان رابرتز 5-6, 12-12 کلی
UND 5-6, 11-14 کلی
Fort Wayne, 5-6, 12-14 کلی
غرب بیمار است. 2-9, 5-16 کلی
دنور 1 تا 10 5-20 کلی

سهشنبه, بازی

S. D. دولتی 81, اوماها (روباز انتخابی) 64
دنور 70, Fort Wayne 63

داکوتای جنوبی 82, UND 68

حاصل کار دو تیم: داکوتای جنوبی 41 UND 34
داکوتای جنوبی — Tyler Hagedorn 4-7 6-8 15, Triston سیمپسون 5-13 2-2 13 تایلر پترسون 4-8 5-5 13 استنلی Umude 6-11 1-1 13 کودی کلی 2-6 5-5 9, Brandon آرمسترانگ 3-4 0-0 6 Ty Chisom 1-3 2-2 5, Tasos Kamateros 2-3 0-0 4 شکارچی Goodrick 1-2 0-0 3, Kruz Perrott-شکار 0-0 1-2 1. در مجموع 28-57 22-25 82
UND — Marlon استوارت 9-18 3-5 23 د’Sean آلن-Eikens 6-11 2-2 18, Kienan والتر 3-10 2-3 10, Filip Rebraca 3-6 3-4 9, Billy Brown 0-1 0-0 0, داود Atelbauers 1-2 0-0 3, Gertautas Urbonavicius 1-1 و 0-0 3, مارکو Coudreau 1-1 و 0-0 2, بردی دنیلسون 0-3 0-0 0, Bentiu Panoam 0-0 0-0 0. در مجموع 24-53 10-14 68
سه اشاره گر — داکوتای جنوبی 4-16 (Hagedorn 1-3 Simpson, 1-4, Umude 0-3, Keley 0-3, Chisom 1-1, Goodrick 1-2) UND 10-26 (استوارت 2-7 Allen-Eikens 4-5 والتر 2-7, Rebraca 0-1 قهوه ای 0-1, Atelbauers 1-2, Urbonavicius 1-1, Danielson 0-2); پرتاب ریباند — داکوتای جنوبی 33 (Hagedorn 7 Simpson, 4, پترسون 3, Umude 5, کلی 7, Chisom 3, Kamateros 3 تیم 1) UND 31 (استوارت 3 Allen-Eikens 7, والتر 3, Rebraca 4 قهوه ای 3, Atelbauers 1, Urbonavicius 3, Coudreau 2, دنیلسون 2 تیم 3); کمک — داکوتای جنوبی 15 (Hagedorn 2 Simpson, 6, پترسون 3, Umude 2, کلی 1, Kamateros 1) UND 13 (استوارت 5, Rebraca 2 قهوه ای 2, Atelbauers 1, Urbonavicius 2, Panoam 1)

N. D. دولت 83 دهان رابرتز 76

حاصل کار دو تیم: N. D. دولت 47 دهان رابرتز 35
Oral Roberts — کوین Obanor 20 الیاس Lufile 3, Deondre سوختگی 26 حداکثر Abmas 17 RJ Fuqua 1 سام کیرنس 6 فرانسیس Lacis 3
N. D. دولت — راکی Kreuser 14, Vinnie شهيد 31, Tyree Eady 3 جارد ساموئلسون 10 تایسون Ward, 12, سام Griesel 13

6

شنبه نتایج

Sioux Falls, 66, MSU مورهد 46
MSU منکیتو 84, بمیجی دولت 62
Minot State 73 بالا آیووا 54
St. Cloud State 71, Augustana 67
UMary 82, Winona دولت 65
دولوت مینه سوتا 77, Wayne State 54
جنوب غربی ایالت مینه سوتا 77, Wayne State 54
دره شهر استان 76 والدورف 54
Northland CTC 88, هیبینگ CC 49

کنکوردیا-St. Paul 72,
Minn. کروکستون 59

حاصل کار دو تیم: کنکوردیا-St. Paul 25, Minn. کروکستون 23
مینه سوتا کروکستون — اما نجار 8 مری برک 7, کایلی پست 6, Mattea Vetsch 4, Bren فاکس 3 الهام پترسون 9, جولیا Peplinski 8 ابی Guidinger 5 کهربا Shcoenicke 4, اشلی, فروند, 3, PaigeCornale 2
کنکوردیا-St. Paul — سیدنی شولتز 21 رایلی Wheatcraft 9, Ayla Lemke 7, Sidney, Wentland 5, Danielle Schaub 3, Jadyn هانسون 15 سیدنی Zgutowicz 6 کسیدی برد 4 سیدنی Weierke 2

ایالتی داکوتای 84, Mayville دولت 66

حاصل کار دو تیم: Dakota State 44, Mayville دولت 32
ایالتی داکوتای — Savannah Walsdorf 19 سیدنی فیک 16 مورگان Koepsell 6, Jessi Giles 18, Ashlyn Macdonald 3, اولیویا Breske 21 لکس Evans 1
Mayville دولت — Kylee Heurung 12 فیروزه ای Hale 20 نیکول پارچه سست بافت پرچمی 7 کلر Blascziek 15, Alissa پرورش 8, اردن Zrust 2, Andrea Skillingstad 2

اجلاس لیگ

جدول رده بندی

داکوتای جنوبی 10-0, 21-2 کلی
S. D. دولت 10-1, 18-7 کلی
غرب بیمار است. 7-4, 13-11 کلی
UND 5-5, 14-9 کلی
دهان رابرتز 5-5, 10-13 کلی
N. D. دولت 4-6, 7-15 کلی
دنور 4-7, 10-14 کلی
اوماها (روباز انتخابی) 1-9, 6-17 کلی
فورت وین 1 تا 10 5-19 کلی

شنبه نتایج

S. D. حالت 69, Omaha 59

دنور 83, Fort Wayne 57

یکشنبه, بازی

داکوتای جنوبی در داکوتای شمالی, 2 p. m.

دهان رابرتز در N. D. دولت

6

شنبه نتایج

Minn. بخش 8A مسابقات

در تیف ریور فالز REA
روز شنبه در نیمه نهایی

تیف ریور فالز 5,
EGF ارشد بالا 3

اولین دوره — 1. EGF کایلی Stauss (C. ماک) 15:00

دوره دوم — 2. EGF, Stauss (کیت جانسون کارا الیس) 4:30; 3. کننده آن, کتی نلسون (دانیلا Niebuhr) 7:30; 4. کننده آن, Jenae جانسون (Lexi Huot, Nelson) 7:40; 5. کننده آن, Khloe لوند 13:20; 6. کننده آن لوند 16:55

دوره سوم — 7. EGF, Jacelyn Brenden (Kendra امری Johnson) 2:00; 8. کننده آن, Huot (لوند Shelby Breiland) 3:56

دروازه بان موجب صرفه جویی در — کننده آن: گابریلا استیل 23; EGF: الی مک دونالد 27

Warroad 12, کروکستون 0

اولین دوره — 1. سیدنی Phaneuf 0:45; 2. لیلا Lanctot (Geno Hendrickson) 5:52; 3. هانا Corneliusen (G. Hendrickson تالار Meeker) 6:55; 4. ابی هردویکک (Corneliusen) 10:13; 5. Tayla Hendrickson (G. Hendrickson, Phaneuf) 10:47; 6. Corneliusen 15:54
دوره دوم — 7. Karlie Meeker PP (G. Hendrickson, T. Hendrickson) 3:03; 8. Phaneuf (G. Hendrickson) 4:45; 9. Phaneuf (G. Hendrickson) 13:07
دوره سوم — 10. T. Hendrickson (Phaneuf, G. Hendrickson) 4:20; 11. Julianna Teske (مدیسون LaVergne) 7:59; 12. Phaneuf (T. Hendrickson, G. Hendrickson) 12:04
دروازه بان موجب صرفه جویی در — CRO: فضل Koshney 7-12-1–20, Kailee Magsam 4-X-1–5; جنگ: Kendra Nordick 3-0-2–5

پنج شنبه, فوریه. 13

قهرمانی Warroad مقابل تیف ریور فالز, 7 p. m.

همه-بخش 8A

تیم اول

به جلو — هانا Corneliusen, Geno Hendrickson و سیدنی Phaneuf, Warroad; کیت جانسون EGF ارشد بالا

Defensemen — Khloe لوند Thief River Falls; Karlie Meeker, Warroad

Goaltenders — الی مک دونالد EGF ارشد بالا; فضل Koshney, کروکستون

دوم تیم

به جلو — کایلی Stauss, EGF ارشد بالا; نورا پترسون کروکستون; شلبی Breiland Thief River Falls

Defensemen — Lexi Huot, Thief River Falls; Tahra جانسون Warroad

Goaltender — گابریلا استیل تیف ریور فالز

سر مربی سال-تیم معارف کروکستون

دستیار مربی سال-باب Huot, Thief River Falls

Minn. بخش 8AA مسابقات

یک چهارم نهایی

برینرد-لیتل فالز 6, مورهد 2

Alexandria 2, St. Cloud 1, 2 OT

بوفالو 2, سارتل-ساوک رپیدز 1

روسو 8, بمیجی 1

اولین دوره — 1. R ممفیس مرتنز (Kayla Santl ماریا Huglen) :47; 2. R سلین Stroot (مرتنز اولیویا Urness) 8:13; 3. R Urness 10:27; 4. B, Lexi لایتنر (Austyn توبی) 10:53; 5. R کیت Helgeson (Santl Anika Stoskopf) 11:00; 6. R Huglen 16:06

دوره دوم — 7. R Stoskopf 4:28

دوره سوم — 8. R Santl (Huglen) 8:03; 9. R Urness (Jordyn Bergstrom اما زیمرمن) 16:33

دروازه بان موجب صرفه جویی در — B: Nettie Kimble 37; R: Jada Pelowski 6

سهشنبه, فوریه. 11

نیمه نهایی — Buffalo (شماره 5 دانه) در روسو (شماره 1), 7 بعد از ظهر; اسکندریه (شماره 3) در برینرد-لیتل فالز (شماره 2), 7 p. m.

جمعه, فوریه. 14

قهرمانی 7 p. m. سایت TBD

6

شنبه نتایج

فارگو دیویس 7 بیسمارک 1

مورهد 4, برینرد 1

Warroad 3, دوست دختر Red River 1

اولین دوره — 1. RR, Joby مولن (Tanner Bernhardson) 6:39

دوره دوم — 2. W لوک اریکسون (Saizha نروژی) 8:34; 3. W اعطای Slukynsky (Jayson Shaugabay Gage Wilmer) 11:19

دوره سوم — 4. W Shaugabay (آنتونی پرورش, Blake نوریس) 9:23

دروازه بان موجب صرفه جویی در — W: Zach پرورش 20; RR: نوح برگر 24

کروکستون 8,
بین المللی می افتد 4

اولین دوره — 1. CRO جو دووعدا (جک Doda Ty Hamre) 2:39
دوره دوم — 2. CRO Ja. Doda PP (جو. Doda, Quinn Westlake) 6:15; 3. CRO نیک شولتز 7:09; 4. CRO Jo. دووعدا (Hamre) 8:56; 5. اگر Jaxon ژرمن (بن Skifstad) 12:28; 6. اگر بردی Wicklund (کیان گونزالس) 13:22
دوره سوم — 7. CRO یشم Slezler (نوح کیل) 1:09; 8. CRO, Hamre (Ja. Doda) 3:36; 9. اگر پارکر Sivonen (Skifstad) 4:36; 10. CRO, کیل, PP (بن Andringa) 6:34; 11. CRO الکس Longoria, PP (Andringa) 7:51; 12. اگر جاستین Besch (Bradyn Dremmel تاکر جهنم) 12:09
دروازه بان موجب صرفه جویی در — CRO: نوح Dragseth 10-10-11–31; اگر: حداکثر Marcotte 8-9-13–30

Wadena-Deer Creek 4,
Red Lake Falls 3

اولین دوره — 1. WDC, Lleyten Pettit (جان Oberg) 7:28

دوره دوم — 2. WDC وایات موری (Kade جنگل Daunte Leiran) 6:36; 3. RLF فرد Landman IV (مارکوس Paradis) 15:18

دوره سوم — 4. WDC, Pettit 0:26; 5. RLF, Zak کنت (لوگان Klipping جان LaCoursiere) 3:56; 6. RLF Ty کنت (اوان Girdler زهرا کنت) 9:58; 7. WDC, Connor Davis (Austyn Oothoudt جنگل) 11:43

دروازه بان موجب صرفه جویی در — WDC: جاش Dykhoff 30; RLF: اندرو جانسون 19

موریس-بنسون 9,
بیگلی-Fosston 0

اولین دوره — 1. متی Tolfison (رایان Tolifson بردی قرار DeHaan) 1:44; 2. خواهد Breuer (Reece Kuseke, Kaleb Breuer) 2:30; 3. W. Breuer (K. Breuer بردی قرار Loge) 12:47

دوره دوم — ژاک سوختگی (شکارچی Blume تعقیب Engebretson) 7:24; 5. Blume (سام تامپسون) 11:58

دوره سوم — 6. Kuseske (Brady, شورتی, W. Breuer) 1:57; 7. سوختگی (Blume, جک رایلی) 4:57; 8. سوختگی (Goff) 12:19; 9. رایلی (برت هانسن) 16:20

دروازه بان موجب صرفه جویی در — BF: Brycen اولسون 25, Jakob Dukek 0; MB: تعقیب Engebretson 15

Kittson شهرستان مرکزی 12,
پارک رپیدز 0

اولین دوره — 1. KCC کالوین هانسون 1:04; 2. KCC, Landon Sugden (آدم Gustafson متی استوارت) 5:54; 3. KCC, هانسون (استوارت لوقا Misson) 6:14; 4. KCC, گوستافسون (هانسون) 9:07

دوره دوم — 5. KCC, هانسون (هیدن Hennen) 5:17; 6. KCC, هانسون (H. Hennen) 6:28; 7. تایلر Hennen (گوستافسون) 12:20; 8. KCC, Misson (تایلر Bakken, Hanson) 9. KCC, T. Hennen (اتان Hanson, Hayden Olsonawski) 12:30

دوره سوم — 10. T. Hennen (H. Hennen); 11. KCC, Misson (Bakken, T. Hennen) 5:35; 12. KCC, KCC, T. Hennen (Misson, Sugden) 15:02

دروازه بان موجب صرفه جویی در — KCC: Wyat Olsonawski 17; روابط عمومی: بن Strandlie 30

Mayville-پورتلند-CG 6,
دریاچه جنگل 3

اولین دوره — 1. کم استفان هریس (Griffen Sonstegard) :25; 2. MPCG سامی Satrom 12:59; 3. MPCG سام. Satrom (ساویر Satrom) 13:20

دوره دوم — 4. MPCG دیدم. Satrom 11:00; 5. MPCG دیدم. Satrom (نوح Mehus سام. Satrom) 15:15

دوره سوم — 6. MPCG, Mehus (دیدم. Satrom نیکلاس دیل) 3:28; 7. MCPG سام. Satrom (دیل Mehus) 3:54; 8. کم توپچی Ferrier 14:24; 9. کم جک چوب (جکسون Lebrassuer, Blake فلک) 15:51

دروازه بان موجب صرفه جویی در — پایین: میسون Kreger 24; MPCG: Kade سوزی 40

6

شنبه نتایج

ناظر 83 و روسو 79

بیسمارک بالا 80, واتفورد شهرستان 48

بیسمارک قرن 75, ویللیستن 35

Oakes 64, Wyndmere-Lidgerwood 37

شمالی, Cass, 53, سارجنت مرکزی 47

مرکزی, Cass, 58, Milnor-شمال سارجنت 41

گرفتن JV 58 افرا دره 33

قوم و خویشی 56, Bartow 45

Mohall-L-S 77 ری 21

میننتنکا 49 Fergus Falls, 47, OT

مرغ سقا رپیدز 56 Clinton-Graceville-Beardsley 34

Devils Lake 56,
دره شهر 33

حاصل کار دو تیم: شیاطین دریاچه 27 دره شهر 19

Devils Lake — Ramsey قهوه ای 15, لیلا کدو 9 ابی جانسون 9 بله مرتنز 7, Jailyn Martinson 7 راشل Dahlen 4 مایا Barendt 3, Jadyn Frelich 2

دره شهر — Brooke Eggermont 17, Peyton Pederson 6, Jadyn Dieterle 5 لیندزی Noeske 2, Dylann Diegel 2, Allysen Mathias 1

داکوتای دشت 62,
فینلی-شارون/امید-صفحه 35

حاصل کار دو تیم: Dakota دشت 23, فینلی-شارون/H-P 18

داکوتای دشت — Carly Lippert 24, Marit Ellingson 20, هاردکور, حلق فردریک 7, Brianna Dinger 4, Hollie اموری 3 ستاره فیلم سکسی Lippert 2, Madison, Borgen 2

فینلی-شارون/امید-صفحه — داربی Breckheimer 18, Raegen Zerface 6, Josie Flaten 5, Marissa Mitchell 3 ستاره فیلم سکسی براون 2, Alli Stromsodt 1

North Star 65, Bottineau 56

حاصل کار دو تیم: ستاره شمال 36, Bottineau 22

ستاره شمال — دانیل Hagler 33 اوبری Gabby Valdez 14 لیندزی Nyhagen 10 سیدنی Staus 8

Bottineau — صبرا پترسون 17, کایلی سیمپسون 16, اشتین Allard 10 مورگان Haerer 10, Mya Troska 2, Trya سنت Clarie 1

لنگدن-E-M 54, Velva 39

حاصل کار دو تیم: Langdon-E-M 24, Velva 21
Velva — Reagan Hildre 8, Madison Efferty 6 یشم Lohnes 2, زندان Frantsen 2, Kaitlyn لوند 5, سوفی Hackman 5 ویتنی Schepp 1 اولیویا پسا 10
لنگدن-Edmore-مونیخ — Lexis اولسون 2, اماتور Scherr 13, گاوچران زن, Lowery 9 مورگان Freije 9 Callie Ronningen 18, Jaya هندرسون 3

Midkota 63,
Griggs Co. مرکزی 42

حاصل کار دو تیم: Midkota 30, Griggs Co. مرکزی 27

Griggs شهرستان مرکزی — Kyrsten شرلوک 6, Medora Brandner 1 Kaylyn Briss 4 آسیا Beucherl 16, Jenna لارسون 15

Midkota — برنا اندرسون 17 اما Kollman 11, Meranda Rickford 8, Josie جانسون 6 تارا اتو 5 نیکول بکلی 4 شکارچی پترسون 12

Rolette-Wolford 56, TGU 48

حاصل کار دو تیم: TGU 25, Rolette 19
Rolette — Keaira اعطای 15, برنا بوچر 13 Shelby جانسون 12 اوا Tastad 6, Sierra هاینز 6 الیزابت اسمیت 4
TGU — Jaidyn Brummond 19 فضل اشمیت 12, Neeleigh Wollenzien 7 Elise Fahnestock 6, Sidney, کلر 2 Dawson Nesham 2

6

شنبه نتایج

بیسمارک قرن 63, ویللیستن 45

بیسمارک بالا 103, واتفورد شهرستان 61

شمال مرز 82 لاکوتا 71, 2 OT

بومن شهرستان 79 بیسمارک شیله مسیحی 76 OT

Breckenridge 69, Thief River Falls 61

مرغ سقا رپیدز 66 پارک مسیحی 47

Bartow 62 پارک رپیدز 43

Frazee 84, Underwood 55

Perham 65, Osakis 58

دریاچه پارک-Audubon 62 نورمن Co. شرق/U-H 54

Red River 55, وپیتون 52

حاصل کار دو تیم: Red River 24, وپیتون 13
Red River — ویلیام Obioha 12, بردی Dvorak 11 کول بنسون 10 کوبه اسپرینگر 6 متی گر 6, Bryce Enerson 5, Khamani Steckler 3 پین, پارک 2
وپیتون — Munezero میل 14, Jared بارتلس 11, Blake Matejcek 8, همجنس باز, نوجوان, کورنلیوس 6 تایلر Tollefson 6 اتان Manock 4 کوبه Thimjon 3

EGF ارشد بالا 87,
ساوک مرکز 56

حاصل کار دو تیم: EGF ارشد بالا, 46, ساوک مرکز 25
ساوک مرکز — رایلی Gritz 5 Logan Sueflow 14 جی Neubert 22 Austin شوستر 2, Macoy Thiesen 9 مارکوس Schmiesing 2
EGF ارشد بالا — ناتان Willett 21 کارتر Vasek 2 سام Votava 17 تنر کامپوس 11 تایلر Aamodt 10 جولیان بنسون 9, Ayden Steinbrook 12 اندی Koufs 3 کول Gerber 2

هاولی, 60, Warroad 59

حاصل کار دو تیم: Warroad 36, هالی 29

Warroad — اوان Grover 26, Dylan, Fox 8 کول Spenst 6, Kyle Thompson 6, ویرژیل Laznicka 13

هالی — هیدن Grani 19, Carson دم 1, Alex Bratch 6 میسون Gratton 9, بردی Gratton 23, Etah Magnusson 2

ستاره شمال 78,
هاروی-چاه شهرستان 59

حاصل کار دو تیم: ستاره شمال 30 هاروی-WC 30

هاروی-چاه شهرستان — تیت گراسمن 24, Alex اریکسون 15, Madden Thorson 9 تنر گراسمن 6 تایسون Tipton 5

ستاره شمال — بن Wagenman 13 پارکر سیمون 11 مرد Hagler 12 تامی Nikolaisen 17, Hayden Hagler 12, Caleb Svir 13

سنت جان 48,
جدید راکفورد-Sheyenne 46

حاصل کار دو تیم: St. John 25, جدید راکفورد-Sheyenne 23

جدید راکفورد-Sheyenne – بو Belquist 12 ناتان Holzwarth 8 شکارچی تامپسون 8 نیک Berglund 10, جان Grann 3 اوان اولریش 5

سنت جان — زاک اندرسون 8 برادلی مدافع 10, Mike Dunn 11, Tyreece Gunville 13, آدم Jollie 4 اتان McGillis 2

کامپتون یادبود/
SF شیرها در ضربات پنالتی

در GF, مرکزی, شنبه

قلب مقدس 78,
Larimore 37

نتیجهی — قلب مقدس 48, Larimore 19

Larimore — رکس Ritterman 2, جواب گرم 9 یعقوب Schempp 8 رایان Sletten 12 تعقیب بیکن 4 بو Salander 2

قلب مقدس — سام Gapp 16 جیمز Fontaine 2, کالن Rohrich 7, سام Modeen 4 اسحاق Zavoral 3 اندرو Ogaard 4, کمال Votava 8, جان Fontaine 11 Gage Wavra 4 کوبه Tomkinson 17 ژاک مارتین 2

وارویک 74,
پارک رودخانه/F-L 63

حاصل کار دو تیم: وارویک 38 پارک رودخانه/F-L 34

پارک رودخانه/Fordville-Lankin — سام هاگن 26, Jayse Fontaine 23 ست نلسون 7 Austin Kratochvil 3 اندرو Koenig 2, Jake Olson 2

وارویک — علامت Fassett 24 جولیان تپه 23 پل Thiele 20, Chadd Keo 5, Gary پر 2

تامپسون 54,
چهار بادها-Minnewaukan 53

حاصل کار دو تیم: تامپسون 33 چهار بادها-Minnewaukan 22

تامپسون — یعقوب کیر, 6, سام غلتک 11, Pierce کوپر 9 رس Odenbach 8 کایل Odenbach 6 شانس Danner 14

چهار بادها-Minnewaukan — داگ ینکتون 18, Bronson والتر 12 Jayden ینکتون 5, Keldon Keja 4 راجر ینکتون 4, JaeShaun شاو 4, Caelen Lohnes 4 جری لنوار 2

سوپر شنبه مسابقات

در Northland CTC
در تیف ریور فالز, روز شنبه

Kittson Co. مرکزی 60,
Clearbrook-Gonvick 41

حاصل کار دو تیم: Kittson Co. مرکزی 35, Clearbrook-Gonvick 21
Kittson شهرستان مرکزی — اوان Austad 4, جارت Kujava 19, تاکر, Nelson 2, Kaleb Whitlock 10 Mitchell Docken 14 اسحاق Feland 2
Clearbrook-Gonvick — Kolten شولتز 6, Jonny Hamnes 7, Logan Westrum 3 آیدن Churness 2 الکس داوسون 7 وایات Buer 2 مایک ری 3 لوی نلسون 2 اسحاق نیزه 9

شمال یخ 69,
اوج-فیشر 54

حاصل کار دو تیم: اوج-فیشر 25, شمال, یخ 25

شمال یخ — Jaacks Spilde 18 Jackson Spilde 5, Carson Moen 3, Braxton Boe 13 Austin Kautzman 7, کیتون Klegstad 17, توپچی Koland 6

اوج-فیشر — هیدن Reitmeier 8, Jory Vasek 5 دانیل راث 6, Dylan Evitts 22 ناتانیل Siemieniewski 1 Logan Bergquist 1, Myles اسمیت 11

وارن-Alv.-اسلو 44,
Goodridge-Grygla 35

حاصل کار دو تیم: Goodridge-Grygla 24, Warren-A-O 23

وارن-آلوارادو-اسلو — گاوین Gullikson 20 تایسون مورتیمر 11 Jackson Woinarowicz 6, Brandon میلر 7

Goodridge-Grygla — Hudson McMillin 2 رایلی Maderud 12 اردن Coan 8 اندرو Loken 2 نولان Anderson 3 مت Busse 8

6

قرن دعوتی

در بیسمارک شنبه

مجموع تیم

1. مینت 499, 2. بیسمارک قرن 312, 3. فارگو جنوبی 234, 4. مندن 189, 5. فارگو دیویس 173, 6. وست فارگو Sheyenne 155, 7. مورهد 147, 8. بیسمارک میراث 140, 9. Grand Forks, 139, 10. Dickinson, 100, 11. ویللیستن 96, 12. بیسمارک 61

برندگان و دختر top 10

200 medley relay — 1. مینت (Jaxon Reinke, جک Wolsky بارت برایانت زک Spaulding) 1:42.56; 10. چنگال بزرگ (حداکثر زولا دن Musselman نیک Gasparini, Ryann Alshami) 1:57.05
200 freestyle — 1. اریک اندرسون, FS, 1:45.82
200 intermedley — 1. Kolden Kringen, WIL, 2:04.06
50 freestyle — 1. Spauling, MIN, 22.43
100 پروانه — 1. Vaughn Raimo, WFS, 56.25; 6. گرت Craven, دوست دختر, 1:00.41
100 freestyle — 1. اندرسون FS 47.06
500 freestyle — 1. کریس Birnbaum, BCEN, 5:01.96; 3. Craven, نوجوانی, 5:10.99
200 freestyle relay — 1. فارگو جنوبی (Anderson, Anthony Hollingsworth, تریستان Quibell کریستوفر Hollingsworth) 1:31.00; 4. چنگال بزرگ (هریسون Stockeland, زولا, Cael لورنز, Craven) 1:38.32
100 backstroke — 1. چارلز Koebele, BCEN, 53.62; 9. زولا, دوست دختر, 1:04.80
100 شنای — 1. Wolsky حداقل, 1:02.78
400 freestyle relay — 1. مینت (Dominic Yoder الکساندر پادشاه اعطای شفر ویلیام واکر-Rozo) 3:21.64; 6. چنگال بزرگ (Stockeland, Musselman, لورنز, Craven) 3:38.81

6

روز شنبه در نتیجه

دختر مرکزی 57,
رودخانه سرخ 7

106: Lee Billings (GFC) توسط برانند; 113: تایسون Gass (GFC) بیش از Alyx Diggs 0:18; 120: David Gallegos (GFC) بیش از کمدن Larsen Dec 4-1; 126: Jayden Haake (GFC) توسط برانند;132: جاش Isassi (GFC) بیش از حداکثر مک کارتی 1:44; 138: Cyncere هاسکینس (GFC) بیش از Kaden Rohloff Dec 9-5; 145: Chris ریورا (GFC) بیش از Anakin گرگوری 0:10; 152: Mike اریکسون (GFC) بیش از Jaden Fjestad 3:04; 160: اوان Bridgeford (GFC) بیش از صهیون Diggs Dec 5-0; 170: Alex Lassonde (GFC) بیش از تروی Stenehjem Dec 6-5; 182: Micaiah پترسون (GFRR) بیش از اوون زمینه MD 12-0; 195: Austin سر و کله زدن (GFC) بیش از Colton سخن-Peterka Dec 8-1; 220: میکا رایت (GFRR) بیش از کایل Rothenberger SV-1 12-10; 285: برودی دفو (GFC) توسط برانند.

N. D. منطقه 2
مسابقات دوگانه

در کارینگتون شنبه

قهرمانی

کارینگتون 43,
Pembina, شهرستان شمالی 32

152 — Demetrius Avela (PCN) برنده برانند; 160 — تیت Hoggarth (C) بیش از اشتون Vaughn 2:33; 170-مایکل کلیفتون (C) Grady Hornung :54; 182 — اتان Stegman (PCN) برنده برانند; 195 — کمال Retzlaff (C) بیش از گاوین Hornung 1:24; 220 — الی Bjornstad (PCN) بیش از Colton Buskness 12-8; 285 — آندره LeTexier (PCN) بیش از Austin Trelstad 1:21; 106 — ردیابی Hoggarth (C) بیش از لوگان ورنر 15-0; 113 — Treston Lura (C) بیش از ترور Hinkle 6-1; 120 — متی Duchscherer (C) بیش از کارسون قهوه ای 3:31; 126 — Kael Kovar (C) بیش از لوی Hinkle 1:14; 132 — Brecken Lura (C) بیش از Jayce هرگن 15-0; 138 — Preston Litton (PCN) جو Lindberg 18-2; 145 — تنر Urlaub (PCN) بیش از جاناتان Lura :35

مقام سوم

مرکزی, Cass, 60, Larimore 24

درست دوم

Pembina, شهرستان شمالی 63 مرکزی Cass 16

نیمه نهایی

Pembina, Co. شمالی, 75, Grafton 3

کارینگتون 60 مرکزی Cass 21

یک چهارم نهایی

Pembina, شهرستان شمالی 78, Mayville-پورتلند-CG 3

گرفتن 36, Hillsboro-Central Valley 30

مرکزی, Cass, 48, Larimore 16

کارینگتون 73 هاروی-چاه شهرستان 6

تسلی duals

ژنراتور-مرکزی دره 48, Mayville-پورتلند-CG 12

Larimore 42 هاروی-چاه شهرستان 36

مرکزی Cass 18, Hillsboro-Central Valley 18

Larimore 32, Grafton 18

N. D. منطقه 3
مسابقات دوگانه

قهرمانی

Velva 54, مینت اسقف Ryan 30

مقام سوم

شفق شمالی 39, Kenmare-Bowbells 33

نیمه نهایی

Velva 54 Des Lacs-برلینگتون 30

اسقف Ryan 42 شفق شمالی 31

یک چهارم نهایی

Velva 48 استنلی 26

DL-برلینگتون 46 ویلیامز شهرستان 30

شفق شمالی 48, Kenmare-Bowbells 24

اسقف Ryan 60 راگبی 18

تسلی duals

ویلیامز شهرستان 52 استنلی 24

Kenmare-Bowbells 48 راگبی 6

شفق شمالی 48 ویلیامز شهرستان 30

Kenmare-Bowbells 45, DL-برلینگتون 33

MAHACA دکتر Busiaan ببر
دعوتی

در Morris, Minn., شنبه

مجموع تیم

منطقه مرکزی غرب 166, Kerkhoven-Murdock-Sunburg 163, MAHACA 145.5, Fosston-بیگلی 141, St. Francis 137, Pipestone منطقه 90.5 Pelican رپیدز 89, Ortonville 46 Breckenridge, 41, Lynn 40

Fosston-بیگلی بالا-5 ماشین آلات برای تولید

106 — 5. آیدن ولف; 113 — 3. کیگان Senger; 120 — 3. ژاک Thompson; 152 — Carter Sorenson; 160 — 1. Dane Schoenborn; 170 — 3. هنری Burrack; 182 — 2. یعقوب Lomen; 285 — 1. اکسل Munter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>