سانتا آنیتا یادداشت: غیر محتمل هالیوود برنده جام طلا

اضافه کردن غیر محتمل به لیست هالیوود طلا جام برندگان پس از 4 سال از شهرستان Zip به ثمر رساند بزرگترین پیروزی خود 12-مسابقه حرفه ای برای مربی باب Baffert روز شنبه در سانتا آنیتا.

زده به کمال Drayden ون دایک, غیر محتمل این 4-1 مورد علاقه در بهار گذشته را کنتاکی دربی در زمان سرب از pacesetter قهوه ای طوفان به عنوان نهایی تبدیل و سپس به سرعت از روشن به نفع $300,000 کلاس من جام طلا برای پنجمین پیروزی و دوم در سانتا آنیتا در سه شروع می شود.

اسب امثال Seabiscuit Citation و تأیید برنده هالیوود جام طلا که طبقه مسابقه برگزار شد در هالیوود پارک اما بسیاری از برنده به راحتی به عنوان غیر محتمل است. او هرگز تهدید در کشش در حالی که outfinishing قدرت بالاتر با 3 1/4 طول به عنوان 6-5 مورد علاقه.

آن را غیر محتمل اولین پیروزی پس از برنده شدن مشترک اعتقاد مخاطرات در دل مار در Aug. 25 توسط 2 3/4 طول و آن را اولین بار خود را در سه تلاش می کند تا در جام طلا را در فاصله یک مایل و یک چهارم.

زمان نهایی برای 81st در حال اجرا از جام طلا شد 2:01.69.

ون دایک گفت که او تا به حال اعتماد به نفس غیر محتمل می تواند با موفقیت حرکت طلا جام فاصله به دلیل احترام و پنجم-پایان محل مورد ضرب و شتم تنها 3 1/4 طول در دربی و راه کلت کار کرده است در صبح است.

“من او را چندین بار و با او انجام شده بود فقط باور نکردنی برای این مسابقه” ون دایک گفت. “او نشسته بود یکی بزرگ و اون یکی بزرگ.”

غیر محتمل همواره دروازه مشکلات اما او را شکست هست شنبه و ون دایک گفت: بلوغ است.

“او هنوز هم antics خود را در دروازه اما آنها قرار داده و برخی از پد در دروازه امروز و من فکر می کنم آن را به او کمک کرد” او گفت:. “همچنین او بسیار خوب در خانه خود را پایه. هنگامی که او از سفر او به نظر می رسد که بیشتر مشکلات در دروازه. او همه چیز کامل است.”

آن Baffert هفتم طلا جام پیروزی. او برنده مسابقه نهایی سه سال در هالیوود پارک قبل از Inglewood مسیر بسته در سال 2013.

ده برابر سوم به پایان رسید و Midcourt را 2-1 انتخاب دوم پنجم بود در شش اسب زمینه است.

سانتا آنیتا اوکس

تنها 3 ساله دختر شوخ و جوان در این مسابقه که تا به حال موفق به کسب درجه ریسک آن را آسان به عنوان 3-5 مورد علاقه در $200,000 کلاس دوم دبستان برای کنتاکی اوکس برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 4 در Churchill Downs.

در آینده خاموش پیروزی در درجه دوم Gulfstream پارک بلوط و درجه III فانتزی سهام در Oaklawn پارک سوئیس چترباز روسی با چهار طول تحت مایک اسمیت به پیروزی برای چهارمین بار در هفت شروع می شود تحت هدایت مربی کنی McPeek.

اسمیت در زمان Daredevil دختر شوخ و جوان دروازه به سیم کنده کاری فراکسیون 22.92, 46.55 و 1:10.82 مسیر نهایی مشکلات ناسازگار بودن 1:43.20 برای 1 1/16 مایل است. او برنده سه درجه ریسک نزدیک به یک ترکیب 10 طول.

سخنرانی که از دست رفته توسط یک گردن به Gamine در یک Oaklawn پارک کمک هزینه در ماه گذشته به پایان رسید دوم به عنوان 2-1 دوم شرط بندی, انتخاب, 7 1/4 طول در مقابل Merneith.

برنده برگزار شد یک ظهر سرب بیش از Merneith کردن پشت و سپس روشن afterburners در نوبت برای خانه باز با گوش او را خراشیده.

“هنگامی که یک اسب قرار می دهد و گوش خود را به جلو خواهم که این بدان معناست که وجود دارد معمولا چیزی است که در سمت چپ تانک” اسمیت گفت. “آنها به نوع مصرف مکی به دنبال در چیزهایی است. زمانی که من سخت تر از کمر تا او واقعا شتاب. من مشغول نگه داشته تا هشتم قطب و واقعا او در کنترل کروز پس از آن. او یک دختر شوخ و جوان بسیار با استعداد. گفت: McPeek که وارد در جنوب کالیفرنیا روز جمعه از چرچیل فراز پایگاه: “من تمایلی به فکر کردیم شاید ما باید به منتظر (کلاس من) اشلند با زمینه و همه چیز. او را آسان به اطراف او را دوست دارد به اجرا. آنها از من خواست برای او به ارمغان بیاورد دامپزشک سوابق (و) من گفت: “وجود ندارد!’ آنها رفت و 22 (ثانیه) و تغییر اوایل که به نوعی مرا شگفت زده کرد اما او آن را کردم در او. او را بهتر, بیش از حد من فکر می کنم.”

سینما خبر

Hariboux این 4-5 مورد علاقه برای مربی جف Mullins برنده $150,000 چمن مسابقه به صورت 3 ساله تحت امبرتو Rispoli.

این هاوانا طلا کلت ششمین پیروزی در 11 تلاش می کند و دوم متوالی پس از پیروزی در پاسادنا سهام در سانتا آنیتا در فوریه. 29 با Rispoli روی.

K P تمام سیستم های رفتن Mullins دوم شرکت کننده در مسابقه دوم بود و Heywoods ساحل سوم به پایان رسید.

کریستال آب

پوزخند ببر یک 92-1 longshot ناشی از ترین رنگین کمان انتخاب شش بازیکن را به تکان دادن سر خود را در ناباوری بعد از ارسال دو ظهر جلو در حال اجرا پیروزی در $100,000 چمن نژاد برای دولت breds.

Heriberto فیگوئروا هدایت 5 ساله خندان ببر gelding به اولین پیروزی در چمن در پنج تلاش می کند در حالی که خود را ارسال هشتم به طور کلی پیروزی در 27 شروع می شود. آن را برای اولین بار خود را سعی کنید در اطراف دو نوبت روی چمن ها.

آموزش توسط آنتونی ساودرا ، Grinning ببر تربیت در اورگان زد 1 مایل در 1:35.75 در حالی که ضرب و شتم ستوان دن 1 3/4 طول. Brandothebartender سوم به پایان رسید.

“من واقعا فکر می کنم ما می تواند آن را انجام داده” ساودرا گفت.

Fran ولنتاین

فوق العاده وطن پرست از 3-2 مورد علاقه کاهش یافته و در دو مدرج-مخاطرات تلاش برای برنده مبلغ 100,000 ungraded چمن مسابقه برای fillies و مادیان.

زده شده توسط این دیدار پیشرو سوارکار اسب دوانی شدن Flavien Prat 5 سال از دختر غیر معمول گرما بسیج از گذشته در شش اسب زمینه به ضرب و شتم Sedamar 1 3/4 طول در حالی که در حال اجرا روی 1 مایل در 1:35.66.

صمیمیت که در مسابقه تقریبا 13 ماه شکست خورده در تلاش برای برنده شدن در این Fran ولنتاین برای سومین سال متوالی است. او مجموعه ای از اوایل سرعت اما پژمرده به پایان پنجم مورد ضرب و شتم نزدیک به پنج طول.

وارن پی اس به دست آورده سوم جای پول.

کد کویر

او را به طوری خاص ساخته شده و آن دو پیروزی متوالی بیش از پسران به ثمر رساند و نیم ظهر به عنوان 7-5 مورد علاقه بیش از El Tigre وحشتناک در $75,000 مسابقه در 5 1/2 furlongs در چمن.

3-year-old daughter سخت چرخید بسیج از چهارم تحت Flavien Prat به نمره به چهارمین پیروزی خود در نه عمر شروع می شود در پایان در 1:01.52.

با تشکر از آقای Eidson سوم به پایان رسید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>