سانتا آنیتا: McKinzie بازگشت به برنده دایره با سه گانه خم پیروزی

  • McKinzie و سوارکار اسب دوانی شدن مایک اسمیت برنده درجه دوم $200,000 سه گانه خم مخاطرات شنبه 7 ژوئن 2020 در سانتا آنیتا پارک Arcadia, CA. (حسن نیت ارائه میدهد از Benoit عکس)

  • McKinzie و سوارکار اسب دوانی شدن مایک اسمیت برنده درجه دوم $200,000 سه گانه خم مخاطرات شنبه 7 ژوئن 2020 در سانتا آنیتا پارک Arcadia, CA. (حسن نیت ارائه میدهد از Benoit عکس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

مایک اسمیت مرد به آنها تماس بگیرید “پول بزرگ مایک” بیش از زندگی خود به شهرت این آخر هفته گذشته در سانتا آنیتا.

54 سال اسمیت که به نظر می رسد بهتر است با سن برنده سه نفر از چهار درجه ریسک شنبه و یکشنبه دربندی خود را سودآور دو روز با یک پیروزی روی McKinzie در $200,000 درجه دوم سه گانه خم سهام.

پیوست با 5 سال پسر از خیابان حس پس از از دست دادن کوه برای دو مسابقه اسمیت همچنین برنده چهار درجه من در سانتا آنیتا دربی و درجه دوم سانتا آنیتا اوکس و در حال حاضر منجر دیدار در مخاطرات پیروزی با 12.

McKinzie به عنوان سازگار به عنوان آنها می آیند به پایان رسید اول یا دوم در همه اما دو نفر از 16 شروع می شود از جمله هشت پیروزی. او خود را مطرح درآمد حرفه ای به $3,438,560 در حالی که هنوز شکست نخورده در سه گانه خم فاصله 7 furlongs در سه تلاش می کند.

پیروزی در آمد McKinzie اولین مسابقه برگشت زیر ملال انگیز به نمایش در افتتاحیه عربستان جام هنگامی که او به پایان رسید 11th در 1 1/8 مایل مسابقه برنده با حداکثر امنیت.

“من نمی توانم پاک کردن این لبخند از چهره من” اسمیت گفت: پس از 1 1/2-ظهر پیروزی بر بازی مد سریع یک 10-1 longshot ساخت اولین مدرج-مخاطرات شروع کار خود را پس از شش پیروزی متوالی.

نام برای دیر لوس آلامیتوس اجرایی براد McKinzie یک دوست نزدیک از مربی باب Baffert را McKinzie از 1-2 مورد علاقه چهارم بود تا پشت در زمان یک و نیم ظهر سرب در سر کشش و outlasted مد سریع به سیم. دومی برگزار شد دوم توسط یک گردن بیش از Dark Vader که به پایان رسید یک ظهر در مقابل چوب پرچم.

زمان نهایی برای فاصله بیش از یک سریع آهنگ اصلی بود 1:22.56.

آن McKinzie اولین مسابقه در اطراف یک به نوبه خود پس از 4 3/4-طول پیروزی در مالیبو سهام در دسامبر 2018 و اولین پیروزی در هر فاصله پس از پیروزی او در درجه من ویتنی سهام در ساراتوگا در Aug. 3.

“او یکی از کسانی که نكن یک قهرمان” اسمیت گفت. “آنها می توانند اجرای پنج هشتم از یک مایل یا یک مایل و یک چهارم. او فقط به نظر می رسد قادر به انجام آن است. این فقط شگفت انگیز است که یک اسب می تواند چیزی شبیه به آن.”

اسمیت McKinzie را به طور منظم سوار تا Baffert را جایگزین او Joel روساریو قبل از پاییز گذشته را Breeders’ Cup کلاسیک زیر مکان دوم را در پایان عالی دوباره سهام احساس راحتی تمام راه.

“نکته شگفت انگیز در مورد McKinzie است که او تا به حال من در این بازی در اوایل” اسمیت گفت. “منظورم این است که او آماده بود تا با آگاهی کامل در تمام زمانها. و آن را مانند من تا به حال به را تشکیل می دهند زیادی از زمین برای رسیدن به (رهبران).

“نه تنها او بسیار با استعداد اما او یک متفکر بیش از حد. من فقط دوست دارم سوار او. او در بسیاری از سرگرم کننده برای سوار شدن. او می تواند یک اسب مختلف (مثل) یک بار او می تواند به این منجر شود و دفعه بعد که او ممکن است می خواهم به راه بازگشت. شما همواره در تلاش برای کشف او را.”

بعد تا برای McKinzie خواهد بود در درجه من مایل در بلمونت پارک در جولای 4. او به پایان رسید دوم در معتبر سهام در تابستان گذشته پشت قهرمان دو سرعت Mitole پس از یک مشکل سفر قبل از بازگشت به پیروزی ویتنی.

“این یک ایده آل برای او” Baffert گفت. “او تا به حال یک دنج پست (شماره 5) و او خود را نشان داد کلاس. آن را استادانه و این واقعا حرکت او را تا برای دفعه بعد. ما خوشحال هستیم که او را به عقب پس از آن شکست مفتضحانه (در عربستان سعودی). او شده است به دنبال واقعا آموزش خوب و در تمام آثار او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>