دبی, فوریه 17:

هند تنیس ستاره سانیا میرزا را به عمل در حال انجام دبی در روز شنبه پس از دوره نقاهت بعد از یک آسیب گوساله که تا به حال برش کوتاه در مبارزات انتخاباتی در استرالیا در ماه ژانویه است.

33 ساله هندی را با او شریک فرانسوی کارولین گارسیا و آنها با روسیه Alla Kudryavtseva و اسلوونی را Katarina Srebotnik در دور باز از زنان دو برابر رویداد روز چهارشنبه.

“ترک کردن یک گرند اسلم مسابقات به دلیل آسیب است یک تجربه غم انگیز. به خصوص زمانی که شما در حال بازگشت به بازی پس از یک استراحت طولانی. اما به لطف به من physio دکتر فیصل Hayat Khan (Burjeel بیمارستان به صورت پیشرفته عمل جراحی) برای من مناسب برای این مسابقات است. من شروع به تمرین و نگاه به جلو به یک مسابقه بزرگ” او گفت:.

بازگشت به مدار پس از دو سال استراحت Sania اولین گرند اسلم تفرج پس از مرخصی زایمان تا به حال به پایان رسید و با خروج زود هنگام پس از هند آس بازنشسته در اواسط راه به او زنان دو برابر دور اول مسابقه به دلیل راست آسیب گوساله.

در یک رویا باز گشت پس از شکستن Sania و اوکراین شریک Nadiia Kichenok ادعا کرده که دو برابر عنوان در هوبارت بین المللی است. PTI

مقاله قبلیدولت برای تقویت ورزش های آبی در J&K: Navin Choudhary

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im