سنفورد طرح بیمه waives کردن از جیب برای هزینه های کروناویروس, تست, درمان

بیسمارک — ساکنان Dakotas و مینه سوتا در سنفورد بهداشت, طرح بیمه نمی خواهد که به پرداخت از جیب هزینه COVID-19 آزمایش یا درمان. COVID-19 است که این بیماری ناشی از کوروناویروس.

سنفورد اعلام کرد در انتشار اخبار جمعه, آوریل 3 است waiving همه پزشکی شرکت می پردازد deductibles و شرکت بیمه هزینه های مربوط به COVID-19 درمان از طریق پایان ممکن است برای تمام کاربران از سنفورد طرح بهداشتی.

قیمت چشم پوشی امر به همه مردم به طور کامل با بیمه گروهی و فردی قصد دارد در داکوتای شمالی, South Dakota, مینه سوتا, و, Iowa.

“این است که در مورد ارائه صلح از ذهن به اعضای ما” گفت: جان اسنایدر رئیس جمهور از سنفورد طرح بهداشتی. “این یک نامشخص زمان برای بسیاری از خانواده ها و ما در حال انجام بخشی از ما را به ایستادگی با آنها را به عنوان ما همه حرکت این بیماری همه گیر.”

در مجموع 173 اهالی داکوتای شمالی, 789 Minnesotans و 187 اهالی داکوتای جنوبی باید آزمایش مثبت برای بیماری که از صبح روز شنبه, آوریل 4.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>