خانقاه واحد که اشغال سابق مراقبت تسکینی واحد 10 بیمار, اتاق خانواده, اتاق ناهارخوری, اتاق خانواده, اتاق ملاقات و دوش و حمام امکانات برای بازدید از اعضای خانواده.

“این نوع از آسایشگاه خانه در یک بیمارستان” دکتر گفت: داگلاس گریفین, Sanford, افسر ارشد پزشکی.

اگر چه در واقع در یک بیمارستان در این واحد ارائه می دهد برخی از راحت واسوده لمس از جمله فضای آشپزخانه با یخچال و سینک ضد و مایکروویو.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“هدف از آسایشگاه خانه است که آن را به عنوان صفحه اصلی — مانند به عنوان امکان پذیر است” گفت: کیم Wolf, Sanford, مدیر انکولوژی مراقبت تسکینی و خانقاه.

سنفورد نیز فراهم می کند مراقبت از آسایشگاه به خانه در عرض 30 مایل شعاع فارگو-مورهد.

“آن piggybacks بسیار خوبی در خانه ما برنامه بهداشت,” او گفت:, و اضافه کرد که در مراقبت از آسایشگاه به خانه می تواند با ارائه دو از چهار سطح از آسایشگاه مراقبت.

بیماران دریافت کننده آسایشگاه مراقبت در منزل که نیاز به مراقبت های ویژه می تواند حرکت کند به آسایشگاه خانه در بیمارستان, او گفت:.

“ما می توانیم بیشتر تهاجمی مدیریت درد بیشتر تهاجمی امداد از دیگر علائم آنها ممکن است” گریفین گفت.

هدف از ایجاد یک آسایشگاه برنامه در سال گذشته اعلام شد که سانفورد مشخص شده در برنامه به صورت قابل توجهی گسترش راجر ماریس مرکز سرطان.

ارائه مراقبت آسایشگاه بخشی از سنفورد هدف ارائه طیف کاملی از خدمات بهداشتی و درمانی برای بیماران گریفین گفت.

آسایشگاه مراقبت مورد استفاده قرارگرفته است به خصوص در میانه. علاوه بر بیماران مبتلا به سرطان کسانی که برای دریافت پایان زندگی مراقبت شامل کسانی که مبتلا به نارسایی احتقانی قلب بیماری مزمن کلیه و بسیاری از بیماری های دیگر است. “آن عبور پهنای گسترده ای از بیماران است.”

طیف وسیعی از خدمات آسایشگاه بیماران شامل کار اجتماعی, معنوی, مراقبت, سوگ, مراقبت های پرستاری و خدمات خانه داری. سنفورد در حال حاضر هیئت مدیره گواهی مراقبت تسکینی پزشکان و پرستاران آموزش دیده گریفین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im