San Jose, 4, ونکوور, 3: سرب اینو بدونیم که زلزله به نوبه خود وایت کپس ” امید به خراب کردن

تا سال 2020 در حال حاضر آجیل و پس از آن ساخته شده حس که ونکوور وایت کپس در بازی چهارشنبه شب در فلوریدا به دنبال همین موضوع است.

کلاه شروع به پریدن کرد و منجر به از 2-0 و 3-1 در برابر زلزله سن خوزه در اولین بازی در MLS برگشت مسابقات در اورلاندو اما دیدم سابق Whitecap شیا سالیناس نمره بازی برنده در 98 دقیقه از 4-3 نتیجه.

با وجود انتهایی توسط چند هدف را دو برابر زمین لرزه تحت سلطه گروه B جلسه برگزاری نزدیک به 70 درصد مالکیت توپ و شلیک 31 عکس به ونکوور هفت نفر از جمله یک 11-2 اختلاف در عکس در هدف.

این زمین لرزه تا به حال 22 گوشه — لیگ برتر فوتبال رکورد و آن را در شکستن رکورد 19 ضربه آزاد در 81st دقیقه که در آن Oswaldo Alanis به ثمر رساند به کراوات تا چیز.

به ثمر رساند برای ونکوور (0-0-1) بود و علی عدنان و Cristian Dajome سوم هدف آینده از طریق یک Judson هدف را دارد. آندرس ریوس در نیمه اول آسیب و کریس Wondolowski نیز به ثمر رساند برای San Jose (1-0-1).


بازی بعدی

چهار شنبه, جولای 23

ونکوور وایت کپس در مقابل آتش سوزی شیکاگو

6 صبح, ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی, TSN, TSN 1040 AM


این زمین لرزه (چهار امتیاز) در حال حاضر جلوتر حرکت از Chicago Fire (سه نقطه) در بالای جدول رده بندی گروه B با سیاتل (یک نقطه) سوم و ونکوور گذشته است.

این صدا و لرزه شده دو بار در حالی که شیکاگو و ونکوور بازی کرده اند یک بار.

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی:

سریع جرم تعجب ؟

“که قراره نمره ؟” شد و خودداری از Whitecaps طرفداران به عنوان تیم خود را برای اولین بار بازی در فلوریدا.

گم شده پنج بازیکن در برابر زلزله سن خوزه از جمله سه اعتصاب در Lucas Cavallini, Tosaint Ricketts و Fredy مونترو پاسخ ارائه شد: یک بازیکن تعیین شده یک آرزو تازه وارد و لرزه.

عدنان تا به حال یک طوفان به اجرا در پایین سمت چپ پهلو قبل از رها کردن یک پیچش یا حلقه زنی راست-بالا و پایین صفحه از گوشه ای از جعبه است که ضرب و شتم دانیل وگا در هفتمین دقیقه است.

منجر به تمدید شد 2-0 زمانی که Yordy رینا بود فنر در مبارکه از در نیمه خود را تنها به بیرون از آن در تلاش برای عبور به Dahome اما خوش شانس بود که آن را به گزاف گویی کردن Judson و در.

حداکثر تلاش

این زمین لرزه تبدیل شده کلاه’ 18 به گالری تیراندازی شلیک 106 عکس در ونکوور در سه بازی گذشته. ونکوور دروازه بان حداکثر Crepeau ساخته شده یک MLS رکورد 16 موجب صرفه جویی در نشست قبلی در ماه اوت سال گذشته شکستن این علامت توسط ایالات متحده بین المللی تونی Meola که مجموعه ای از علامت با نیویورک Metrostars در سال 1997 — در راه خود را به یک تیم-رکورد 43 عکس.

روز شنبه, San Jose تا به حال 17 در نیمه اول با عکس — که بیشتر توسط هر تیم در نیمه اول یک MLS بازی پس از زمین لرزه زمان 25 در آخرین نشست.

Crepeau بود معمول خود را فعال خود در شبکه برای ونکوور هیچ ذخیره بهتر از خود پر کشش غواصی و نجات در 18-حیاط استینگر از جکسون Yueill.

کشیدن رتبه

Ranko Veselinovic ساخته شده خود را Whitecaps اولین روز چهارشنبه پله به centreback جفت شدن با Jasser Khmiri. صربی بین المللی در وام از زادگاه خود باشگاه FK, Vojvodina, چاک دار در یکپارچه.

توهین آمیز گرایش شد بر روی صفحه نمایش هر زمان که او بر روی توپ از جمله جرقه دنباله ای است که منجر به بازی افتتاحیه هدف از عدنان.

این 6-2 مدافع تا به حال شش مسدود شده, عکس, همه در نیمه اول بیشتر از همه هم تیمی های خود ترکیب شده است.

نا محدود Wondo

Wondolowski در آینده به بازی در دقیقه 63 به عنوان یک جوخه از چهار جایگزین به ثمر رساند خود را 14th هدف در برابر وایت کپس خود را گسترش MLS رکورد گل در برابر یک تیم است.

‘Wondo’ در حال حاضر 160 در 363 حرفه ای MLS بازی ها و 156 برای زمین لرزه — هر دو MLS سوابق.

رفته است اما فراموش شده

حق بازگشت جیک Nerwinski آمد در زمینه برگزاری نیوجرسی از دروازه بان Bryan مردیت به عنوان همکار نیوجرسی بومی مجبور به ترک این مسابقات برای صفحه اصلی در اسکاتچ پلینز, N. J. پس از مادرش بث درگذشت. توماس Hasal در زمان خود نقطه در فهرست.

گروه B برنامه

جولای 11: رونالدینیو 0 زلزله 0

جولای 14: آتش 2 Sounders 1

جولای 15: زمین لرزه 4, وایت کپس 3

جولای 19: آتش در مقابل زمین لرزه, 5 p. m.

جولای 19: رونالدینیو در مقابل وایت کپس, 7:30 p. m. (TSN, TSN 1040)

جولای 23: وایت کپس در مقابل زمین لرزه, 6 a. m. (TSN, TSN 1040)

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>