سن جکینتو دره آکادمی بسکتبال دختران رول گذشته سن برناردینو به دولت منطقه ای نداد

سن جکینتو >> هدف برای سن جکینتو دره آکادمی جوانان به تیم برای رسیدن به پلی آف و “ایجاد برخی از سر و صدا.”

در این نقطه است پر سر و صدا در بخش پنجم از دختران بسکتبال جنوب کالیفرنیا Regionals.

سن جکینتو ولی یک تیم با هیچ سالمندان و پنج شروع از دانشجویان و رشته های رسیده به نیمه نهایی از آن regionals شنبه شب باد گذشته سن برناردینو 73-53 در Mt. سن جکینتو کالج. گرگ (19-2) را بازی میزبان به شرق بیکرزفیلد شنبه در MSJC.

“من احساس ما می تواند به دور” مربی Shanequa McCauley گفت. “اما من هرگز واقعا فکر می کنیم می تواند به این مراتب است. اما همه آنها با استعداد است. آنها فقط نیاز مربیگری و آنها نیاز به کار سخت است.”

وجود دارد مقدار زیادی از مربیگری رفتن در روز پنج شنبه, اما, نیز وجود دارد که فقط استعداد. یعنی خارج تیراندازی لمس دوم Jheisymae Artagame.

او شب آغاز شد و با سه غیرجذاب نتواند از سه نقطه محدوده قبل از او مشتعل. توسط بئب, نوجوانی Artagame رفته بود در 5 از 8 اجرا از محدوده طولانی در راه به racking تا 30 امتیاز. او به پایان رسید 8 17 از سه نقطه محدوده.

“هنگامی که من شروع به ضربه زدن به احساس می کنم مثل من در آتش” Artagame گفت. “این یک احساس بزرگ است. من خودم بگویم من به عقب بر گردیم در دفاع اما من می خواهم به نگه دارید تیراندازی است.”

Artagame گفت: او شگفت زده شد کاردینالز (19-13) فشار نمی کند و او را بالاتر برای بسیاری از بازی اما McCauley گفت: او را درک است.

“من فکر می کنم مردم با دیدن این آمار که شاهزاده خانم (مک کالی) است که ما بهترین گلزن” مربی McCauley گفت. “آنها می گویند:” بیایید فقط سقوط در او.’ من فکر می کنم آنها واقعا متوجه است که ما بسیاری از بازیکنان دیگر که می توانید نمره.”

سان برناردینو توانایی رقابت با Artagame و گرگ بود در معرض خطر از دست دادن گلزن پیشرو آسیا ادموندز به تعلیق. مربی ارمیا الحسین گفت: ادموندز را کشیده دفاعی واگذاری در Artagame.

“او داغ” الحسین گفت. “هنگامی که او آرام کمی ما رو به بازی بازگردد. اما پس از آن در سه ماهه سوم او رفت و دوباره.”

سن جکینتو دره شروع به پریدن کرد به 10-0 منجر شود اما سن برناردینو کشیده و حتی در اواخر نیمه اول و ازمایش کرده و تنها چهار در نیمه. نیمه دوم آغاز فاجعه برای کاردینالز سراسیمگی از بخت و اقبال و گردش که منجر به یکی دیگر از 10-0 شروع برای گرگ و سوم و چهارم خطا را برای Laniece جانسون.

شاهزاده خانم مک کالی بود 20 امتیاز و شش دزد و Kalia Anady 15 امتیاز و هشت ریباند برای سن جکینتو دره. Elfredia گاو led سن برناردینو با 17 امتیاز و 14 ریباند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>