سن جکینتو دره آکادمی بسکتبال دختران می آید تا کوتاه در شیراز منطقه ای نیمه نهایی

سن جکینتو – نبود یک گشت که سن جکینتو دره آکادمی بسکتبال دختران تیم به سه شنبه. اما آن را فقط ممکن است حرکت گرگ به فصل آینده است.

قابل توجه تیم جوان ساخت برنامه چلپ چلوپ در postseason, San Jacinto دره سقوط کوتاه از جنوب کالیفرنیا منطقه ای تقسیم V عنوان بازی. یک 60-56 ریزش شنبه به شرق گچساران به پایان رسید گرگ ها ” اما ادامه داد: آموزش و پرورش است.

سن جکینتو دره (19-3) با بازی سر بالایی همه شب در برابر شرق بیکرزفیلد و به نظر می رسد رهبری برای یک پایان فصل زمانی که کسری رشد به 19 در سه ماهه سوم.

اما گرگ ها بسته به فاصله چهار با به اندازه کافی زمان باقی مانده برای تکمیل گشت.

اگر چه آنها موفق به پایان کار این مربی Shanequa مک کالی می تواند روزهای بهتری پیش رو برای تیم ملی با سالمندان و پنج شروع از دانشجویان و رشته های

“از طریق بازی پلی آف گفت:” مک کالی “من را در تمام آن لحظات مانند ‘شما نمی کردن که بازی’ و یا ‘شما نمی, که’ و سعی کنید برای تدریس از آن است. دیدن این تیم دوباره از کسری مانند که در برابر یک تیم بزرگ مانند شرق بیکرزفیلد باعث می شود شما بروید ‘هی آسمان محدود برای این تیم است.’ ”

شرق گچساران (22-9) ارائه چالش های متعدد برای گرگ. تیغه های اندازه منجر به غالب rebounding عملکرد و نگهداری سن جکینتو ولی از انجام این کار بسیار توهین آمیز کار در داخل. و همه در اطراف مهارت های Kanyah پترسون تحت فشار قرار دادند تیغه به زود بزرگ منجر شود.

پترسون به حال 14 امتیاز در نیمه اول کمک به شرق بیکرزفیلد به 15 نقطه حاصل کار دو تیم منجر شود.

او همچنین در دفاع موثر در برابر گرگ ها ” قوی خارج سلاح Jheisymae Artagame. آینده 30 نقطه بازی در روز پنج شنبه Artagame تلاش در نیمه اول ضربه فقط 1 از 11 از میدان.

Artagame به زندگی آمد و در نیمه دوم با به ثمر رساندن 14 از تیم بالا 19 امتیاز. او و شاهزاده خانم مک کالی (نه نیمه دوم امتیاز) سوخت باز گشت که کشیده گرگ در چهار با 2:26 به به.

در نهایت این چهار خالی اموال – بد پاس دو دست رفته و رایگان در پرتاب های از دست رفته 3-اشاره گر و پشت به پشت نتواند از محدوده کوتاه – که گرگ ها در.

آن را نمی, اما قرار دادن یک لکه بر آنچه گرگ ها انجام شده است.

“ما فقط رشد زیادی با هم” Artagame گفت. “در ابتدا وجود ندارد و شیمی. اما به عنوان ما را از طریق این فصل به شرکت های زیادی وجود دارد.”

Kalia Anady تا به حال یک زن و شوهر از سه ماهه چهارم سبد و مبارزه تیغه های داخل بازیکنان برای گرفتن 15 ریباند.

پترسون به پایان رسید با 23 امتیاز گرفتن تمام نه از او در نیمه دوم نقاط در خط پرتاب آزاد. او همچنین تا به حال چهار کمک می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>