رفتن به نوشته‌ها

سان برناردینو صرف $500,000 در پاسخ به جورج فلوید اعتراض

پلیس صلح آمیز جورج فلوید اعتراض و متعاقب آن نا آرامی های مدنی رخ داده است که در 31 مه در سان برناردینو هزینه کرده است این شهرستان بیش از $500,000 در وقت اضافه, حقوق, مواد و لوازم مورد نیاز با توجه به گزارش های آماده شده برای مقامات منتخب با اقدام رئیس پلیس اریک مک براید.

به ارائه چهار شنبه, جولای 1, مک براید چهار صفحه گزارش تواریخ روز صدها نفر از مردم جمع آوری شده در مرکز شهر در اعتراض به نهادی نژادپرستی و خشونت پلیس به افتخار فلوید که در روز یادبود در مینیاپولیس بازداشت پلیس پس از آن افسر درک چوین ثبت شد زانو در غیر مسلح را گردن برای نزدیک به نه ساعت.

چوین و سه نفر دیگر از افسران دخیل در Floyd مرگ شده اند از کار اخراج شده و پس از بازداشت ،

پس از یادگیری در 30 مه که وجود دارد به احتمال زیاد خواهد بود چند Black Lives Matter مربوط به تظاهرات در شهر سن برناردینو پلیس رهبران اختصاص 48 پرسنل از جمله lieutenants و sergeants به گشت زنی در مه 31. اطراف سازمان های اجرای قانون نیز در ابتدا برای کمک به.

در حدود 4 بعد از ظهر 31 مه جمعیت 300 تشکیل شده در شهرستان سالن و شروع راهپیمایی از طریق مرکز شهر شعار و برگزاری علائم. دو ساعت بعد مک براید گفت: در گزارش خود این گروه تا به حال نزدیک به دو برابر اندازه بود و در مقابل مقر پلیس در شمال D خیابان.

چندین معترض شروع به کوبیدن در ساختمان شیشه ای درب رئیس اقدام گفت: اما هیچ اموال آسیب دیده بود. Churchgoers کمک به حفظ صلح.

سرانجام مک براید گفت: در گزارش خود به جمعیت پراکنده و کسانی که پشت سر مرکز شهر راه می رفت به سمت خیابان پنجم که در آن بیش از یک دوجین California Highway Patrol ماموران حفاظت از دولتی تسهیلات به حال تشکیل یک زد و خورد خط برای مقابله با نزدیک شدن معترضان.

که در آن نقطه مک براید گفت: برخی از مردم شد خصمانه نسبت به افسران و شروع به پرتاب اقلام است. دیگران شد و مخرب است.

متقابل پلیس کمک خواسته شد.

تقریبا بلافاصله مک براید گفت: معترضان پراکنده, دوباره, سفر در جهات مختلف.

این اقدام رئیس تخمین می زند که بیش از 2000 نفر جمع شده بودند در Waterman تخفیف بازار شد و “بسیار مخرب … بمباران افسران با سنگ و بطری و آجر آتش بازی و هر چیزی که می تواند پرتاب به آسیب یک افسر.”

بیش از 250 افسران به نمایندگی از چندین سازمان های محلی که در نزدیکی تقاطع کرده و برای متفرق کردن جمعیت.

در طول این زمان مک براید گفت: غارت شد گزارش در جای دیگر در شهر – رئیس اهداف شامل داخلی مرکز مرکز هر دو Walmarts هدف بزرگ 5 و بندر حمل و نقل در خیابان کوهستانی – و همچنین در جوامع همسایه نیاز به حضور پلیس.

در حدود 2:30 صبح جمعه, ژوئن 1, همه متفقین کمک واحد منتشر شده است.

پلیس که شب بازداشت 32 نفر, 22 از آنها نمی شد سن برناردینو ساکنان مک براید گفت. بین 31 مه و ژوئن 1 وجود دارد 1,284 تماس برای خدمات “افزایش تصاعدی” این اقدام ارشد اضافه شده است.

در هفته های پس از سان برناردینو بازداشت چندین اضافی مظنون در حالی که به دست آوردن حکم بازداشت برای دیگران. اموال به سرقت رفته شده است بهبود و بازگشت مک براید گفت: در گزارش خود. نزدیک به 130 خواص خسارات و یا تا به حال به سوار کردن برای حفظ غارتگران ،

اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار رنج می برد حداقل آسیب.

$500,000 در هزینه ها را پوشش می دهد کار پلیس انجام شده بین 31 مه و ژوئن 25, مک براید گفت.

در طول یک بودجه کارگاه در اوایل این ماه Councilwoman ساندرا Ibarra, که گفت که او از نزدیک شاهد تخریب در امتداد خیابان کوهستانی شب از شورش انتقاد پلیس از پاسخ به تماس برای خدمات از صاحبان کسب و کار در بخش.

تجزیه یک بیمار بودجه در ژوئن 2, جلسه, Ibarra تا آنجا پیش رفت که به درخواست مک براید برای توجیه ارزش بالایی مدیریت پلیس موقعیت.

“در حال حاضر من باید شکایت از ساکنان و صاحبان کسب و کار در مورد عدم پاسخ وجود دارد خارج وجود دارد,” او گفت: در آن زمان. “یکشنبه دلخراش بود. … هنگامی که شما این نوع از تصاویر شما باید بپرسید که چگونه (از رهبری) واقعا کمک به این شهر است.

“چگونه آنها کمک به افرادی که کار و زندگی در شهرستان ؟” او اضافه شده است. “در حال حاضر این چیزی است که ما می بینیم. بسیاری از مردم خوشحال هستند.”

در نامه ای سرگشاده به Ibarra آنلاین پست یک هفته بعد سن برناردینو افسران پلیس انجمن گفت: councilwoman که این گروه تایید شده در سال 2016 “پرهیاهو حمله یکپارچگی مردان و زنان از سن برناردینو اداره پلیس.

“خانم Ibarra ادعا می کنند که سن برناردینو اداره پلیس شد بی اثر است نه تنها نادرست” در این نامه آمده است: در بخشی از “اما آن را ریاکارانه و صحبت می کند به او شخصیت واقعی است.”

Ibarra در پاسخ به این نامه در Facebook, نوشته تا حدودی: “من نه ما حمله افسران پلیس آنها را به عنوان کارگردان مافوق. من به دنبال اطلاعات و پرسیدن سوال برای توجیه بودجه پیشنهادی ما برای اداره پلیس. …

“من از صمیم قلب تشکر ما افسران پلیس برای این کار آنها ساعت های طولانی کار می کنند و برای قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای محافظت از ما بهترین آنها می تواند; متاسفانه شهرستان ما آماده نشده بود در مه 31 و این یک واقعیت است.”

شورای شهر دیدار در 7 p. m. روز شنبه, جولای 1, از طریق وب سایت کنفرانس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در پی ای

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول