سان برناردینو دستگیری 3 به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به مارس 31 غارت

یک مرد و یک زن دستگیر شده اند به ظن سرقت از یک اجاره یک مرکز و یک کارمند در بندر حمل و نقل ابزار دستگیر شد به ظن سرقت از که کسب و کار است. سان برناردینو اداره پلیس روز دوشنبه گفت: این دستگیری به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به غارت و چپاول در شهر در شب از مه 31.

پلیس گفت: ابرام توپ, 20, از موریتا و مونیک Aros, 19, از سان برناردینو سرقت لوازم و تلویزیون از اجاره یک مرکز در سال 2000 بلوک E. خیابان کوهستانی که شب.

فروشگاه مدیر رو به فروشگاه در تاریخ 1 ژوئن و متوجه شد که پنجره ها در هم شکسته شد و امنیت میله های آسیب دیده و به پلیس گفت:. مدیر همچنین متوجه شده است که چندین مورد از دست رفته بودند.

نظارت تصویری منجر به دستگیری توپ و Aros روز جمعه به ظن سرقت و دزدی و توطئه است. هر دو بعدها منتشر شد روز جمعه به قید وثیقه با توجه به زندان سوابق.

پلیس توییتی که در این حادثه درگیر غارت اما نداد در جزئیات.

یکی دیگر مظنون به سرقت اتفاق افتاده فقط پایین خیابان از اجاره یک مرکز در همان شب.

موسی Barbanavarro 32, سان برناردینو نیز دستگیر جمعه به ظن سرقت و ابزار و کارد بزرگ و سنگین و جوش کلاه از Harbor Freight Tools روی 1700 بلوک از خیابان کوهستانی با توجه به پلیس.

پلیس گفت: Harbor Freight Tools مدیر شناخته شده Barbanavarro به عنوان یکی از سارق از فیلم های نظارت.

Barbanavarro رزرو شده بود به غرب دره بازداشتگاه به ظن سرقت با قرار وثیقه از $125,000.

سان برناردینو اداره پلیس بلافاصله پاسخ به سوالات روشن چرا این حوادث مشخص شد که چپاول به عنوان مخالف به منازل به قصد سرقت.

اما در بیانیه ای در بندر حمل و نقل حادثه تحقیقات سروان. آدم Affrunti گفت: “بسیاری از این جنایات به نظر می رسد فرصت طلب.”

“در این مورد یک کارمند واگذار شده توسط کسب و کار در زمان استفاده از این وضعیت زمانی که اجرای قانون منابع کشیده شد ، در سراسر مناطق دیگر از شهرستان” Affrunti گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>