سان برناردینو شهردار بالا aide حفظ دادستان برای جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه

در یک حرکت به حفاظت از حقوق خود را به عنوان او به همکاری در یک تحقیق از رئیس خود را در سان برناردینو شهردار رئیس ستاد استخدام وکیل به نمایندگی از کسانی که متهم شهردار آزار و اذیت جنسی و ایجاد یک کار دشمن محیط زیست است.

مت براون که در زمان کار به عنوان شهردار جان ولدیویا ارشد از کارکنان در ماه اوت پس از خدمت به عنوان شهرستان دستیار حسابرس-کنترلر/خزانه دار/جمع آوری مالیات و نه سال حفظ تریستان Pelayes از رانچو کوکامونگا مبتنی بر قانون دفاتر Pelayes & Yu تقریبا دو هفته پیش گفت: تمرین کهن سخنگوی شرکت است.

قهوه ای است که همکاری در اداری رسیدگی به گرانادا را به اتهام انجام جرایم شکایت از کارمندان سابق است که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت آنها و پرورش یک کار دشمن محیط زیست است.

“آقای براون حفظ شرکت ما به مطمئن شوید که حقوق خود را محافظت می شود زمانی که او مورد سوال است در این شهر به اتهام رسیدگی به مسائل ما به تازگی به ارمغان آورد نور” Pelayes در بیانیه ای گفت: پنج شنبه, مارس 5. “از این نقطه به آن است تا شهر به مطمئن شوید که آن را نمی کند حفاری خود را عمیق تر به دادخواهی اجازه می دهد شهردار به مقابله به مثل در برابر کسانی که حقیقت را بگویید.”

ارشد سابق نماینده خدمات مشتری میرنا کیسنرس 30 و کارن سروانتس, 24 است که در ولدیویا سابق دستیار استعفا داد و در ژانویه. 29 ادعا شهردار تا به حال از نظر جنسی مورد آزار و اذیت آنها و پرورش یک کار دشمن محیط زیست است. سه نفر دیگر از کارکنان آنجا جلو آمده و با اتهامات مشابه.

جکی Aboud یک زمینه نماینده ولدیویا که شروع به کار برای شهردار در مارس 2019 و اخراج شد در ژانویه. 6 ادعای او بدون دریافت آموزش و ولدیویا زمان لذت در تحقیر کارکنان خود و القای ترس در آنها است. “ما همه راه رفتن بر روی پوسته در اطراف او,” او گفت: در یک مصاحبه.

همچنین در ماه فوریه کمیسر شهر Alissa Payne, 36, اتهام ولدیویا ارائه شده برای قرار دادن او و فرزندان او در یک آپارتمان در سال گذشته سعی کردم به او مست در شام در ماه ژانویه و در معرض خود را به لمس ناخواسته که همان شب. یک مادر از شش پین گفت: “شهردار دانست و از وضعیت من از اینکه یک مادر تنها و او تمام من و مورد استفاده من است.”

Don Smith, پاره وقت زمینه های قانونی و نماینده شهردار است در ضمن متهم ولدیویا ذهنی و شفاهی سوء استفاده از او در 18 ماه گذشته. شهردار همچنین دستور داد او را به کار فوق العاده ساعت بدون پرداخت و اجرای کارهای شخصی در شهر زمان اسمیت گفت.

قهوه ای که کاهش یافته است به نظر برای این مطلب, گزارش کیسنرس’ و سروانتس’ شکایت در مورد ولدیویا به شهر منابع انسانی مدیر Edelia Eveland. Eveland پس از آن دستور داد رسیدگی به ادعا.

ولدیویا که به اتهامات “نادرست” و “سیاست محور” نیست پاسخ دادن به تماس های تلفنی چهار شنبه و پنج شنبه به دنبال نظر برای این داستان. مبارزات انتخاباتی خود را مشاور و سخنگوی کریس جونز گفت: Valdivia است که مانع از اظهار نظر تا شهر کامل تحقیقات خود را.

با توجه به کهن قهوه ای حفظ Pelayes قبل از پین و اسمیت ساخت خود ادعا می کند ، Pelayes را فاش نمی کند قهوه ای به عنوان یک مشتری تا زمانی که آن را لازم کهن گفت.

“با توجه به مت موقعیت و برخی از حساسیت های اطراف مورد ما انتخاب را فاش نمی کند بلافاصله آن را” کهن گفت. “به عنوان شهر بررسی پیشرفت آن مشخص شد که او نمایندگی حقوقی مورد نیاز به افشا می شود.”

کهن گفت: قهوه به احتمال زیاد می تواند ابزاری در کمک به اثبات ادعا در برابر گرانادا.

“او ناظر مستقیم برای بسیاری از افرادی که درگیر در مورد” کهن گفت. “او درگیر شد در مستندسازی و گزارش برخی از حوادث ما قصد داریم به بررسی … . آن را قطعا تحکیم برخی از عناصر مورد است.”

این اولین بار نیست که قهوه ای درگیر شده است در یک تحقیق از رئیس خود را. به عنوان سابق رئیس ستاد سابق شهرستان سرپرست پل Biane قهوه ای شد کلید پیگرد قانونی شاهد در بد بخت هشت سال مستعمرات فساد مورد به پایان رسید که در سپتامبر سال 2017 با همه اتهامات اخراج برابر سابق دستیار ارزیاب جیم اروین. یک ماه قبل از هیئت منصفه تبرئه سه تن دیگر از متهمان — Biane مارک کرک سابق رئیس ستاد سابق شهرستان سرپرست گری Ovitt و رانچو کوکامونگا توسعه دهنده Jeff Burum.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>