سان برناردینو مرد محکوم به 10 سال زندان برای 3 پورنوگرافی کودکان اعتقاد

سان برناردینو مرد قبلا دو بار به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان مجرم به اتهامات جدید در ماه دسامبر و محکوم شد دوشنبه به 10 سال در زندان فدرال با توجه به باراک اوباما.

چارلز ترون بارون, 28, ابتدا محکوم به در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان در سال 2014 بود و او محکوم به یک سال و یک روز در زندان گفته است. دوم محکومیت آمد و در سال 2018 است.

مقامات گفتند بارون کشیده شد بیش از سان برناردینو شهرستان کلانتر نمایندگان در اکتبر 2018. او در آزادی تحت نظارت بود در آن زمان.

“بخش کلانتر کشف و ضبط یک گوشی هوشمند و یک دستگاه ذخیره سازی دیجیتال است که شامل پورنوگرافی کودکان” خبر داد. “ماه آینده در طول یک جستجو از بارون محل اقامت مقامات بهبود دیگر دستگاه های ذخیره سازی که شامل اضافی ویدئوها و تصاویر به تصویر می کشد پورنوگرافی کودکان.”

ایالات متحده دفتر دادستان گفت: 319 ویدئوها و 47 تصاویر پورنوگرافی کودکان یافت شد در کل.

بارون التماس گناه در ماه دسامبر به دو فقره از در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و محکوم شد دوشنبه. پس از 10 سال محکوم بارون را در نظارت و آزادی برای 15 سال خواهد بود و نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>