سان برناردینو مرد به اتهام آدم ربایی و تجاوز به عنف

یک مرد به اتهام تجاوز به عنف و آدم ربایی و سایر هزینه های ناشی از حداقل چهار جداگانه ضرب و جرح در سن برناردینو و ریالتو در دو سال گذشته در سن برناردینو پلیس گفت:.

Pablito Petring مورنو, 43, سان برناردینو هدفمند زنان “که به نظر می رسد به طور گذرا و wouldget آنها را به وسیله نقلیه خود را با درخواست اگر آنها نیاز به یک سوار و یا نیاز به کمک. مورنو خواهد و سپس آنها را به مکان نامعلومی و حمله جنسی به قربانیان” سن Bernadino پلیس Sgt. جان Echevarria, یک سخنگوی وزارت گفت.

مورنو اغلب عینک زرد ترافیک جلیقه و مسلح شده بود با چاقو Echevarria گفت. اخیر خود مدعی گفت که او رانندگی یک نقره شورلت مالیبو.

مورنو در بازداشت یکشنبه در غرب دره بازداشتگاه در رانچو کوکامونگا در $1.1 میلیون وثیقه.

او التماس کرد گناه نیست در San Bernardino County Superior Court به اتهام جنایت از جمله آدم ربایی به ارتکاب سرقت یا تجاوز به عنف تجاوز به عنف درجه دوم سرقت; زنای دهان جماع و حبس نادرست.

او دستگیر شد توسط سان برناردینو پلیس در ژوئن 11, یک روز پس از یک زن مورد حمله قرار گرفت در این منطقه از خیابان کوهستانی و D خیابان. او را شناسایی مورنو به عنوان ضارب. او همچنین ادعا کرد این دومین حمله به او توسط مورنو در سال گذشته سن برناردینو سخنگوی پلیس Sgt. جان Echevarria گفت.

پس از مورنو دستگیر شد پلیس دریافتند که شواهد DNA است که مرتبط با او را به یک تاریخ 7 ژوئیه 2018 حل نشده تجاوز به عنف در سن برنردینو. محققان همچنین متوجه شدند که ریالتو پلیس مشغول تحقیق مورنو برای دو مسئله تجاوز در شهرستان خود را در Oct. 29 و 30 از 2018, Echevarria گفت.

نقض خرما برای اتهامات در حال حاضر نشان می دهد او متهم شده است که در چهار رویداد جداگانه در 10 ژوئن این سال, جولای 24 2019, جولای 7 2018 و اکتبر. 29 از سال 2018 است.

پلیس بپرسید هر کسی که ممکن است اطلاعات بیشتری در مورد مورنو به تماس San Bernardino پلیس محقق Georgianna شمال (909) 384-5621 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>